Коментари - Зара продуцира пиеса в апартамент | life.dir.bg
назад

Зара продуцира пиеса в апартамент

След като мечтата й да се занимава с театър и кино я отведе да учи в Америка, след връщането си в България риалити звездата Зара реши да продуцира млади таланти.

Обратно в новината

Коментари - Зара продуцира пиеса в апартамент | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Зара продуцент? А пари от къде? Ми че тя не е работила един ден нещо различно от ку..а

Ейй, това момиче не му дойде акъла...само уве са му в главата. И прическата и е тип Хуйова глАва!

Ми нали трЕбва да се афишира нЕкаква дейност. Не е учтиво да каже "аз си лягам само с богати мъже и цЕл живот нищо не работя". Друго си е да кажеш, че си арт персона, меценат, продуцент. А това мероприятие ще е нЕкаква оргия в тесен кръг. Или ще се набират нови манекенки за богатите чичовци.

Също Цола Драгойчева у главата.....

ОСТАРЕЛА

Зара е заприличала на тетка, да си ходи на село и да прави буркани, по ще й отива.

каква певица

Няма как да стане това.

300 кИла и бивни !! Има и четинка ако я решиш на обратно ... бааа и вълкодава.

Майко мила какъв у..д е таяяяяя

Чудя се, това само в България ли е възможно? Даже от тази гледна точка също се замислям дали имаше нужда и от главната буква!

......объркали са, не е певица, а свирачка на дудук!

хахахахахаххахах....попиках се от смях!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

не, от хотдога е!

пишете, че си лягала с богати мъже ... е аз пък не мога да разбера как така тези мъже я харесват, като могат да си купят много по-хубави мацки. Зара не изглежда добре, пластиките не са вечни и истинската й същност отново е лъснала. Може би прави добри с....и та я търпят.

dirddd@

Фон дьо тен-ът й е малко, още, още!

Само един въпрос имам: Защо са и там циците?

Много цензурирате нещо, господа от link То пък човек не може да каже истината....

Важно е по какъв път е минал човек.

Принципно са ми под коленете, но сега съм ги вързала за гърбо....

Смеха е здраве! Радвам се, че съм допринесъл положително за Вашето здраве! ;-))

Правилно се е ориентирала бившата на ицо 100-те манекенки: като види афиш по улицата вади парите и плаща на някой да свърши работата. Ако извади късмет и плати на даровит човек вероятно ще се получи нещо хубаво. Дано правилно да си е научила мястото.

ами къде да са ? на пианото ли да ги оставя ? или на простора ?

то това е порно

Сигурни ли сте, че ще бъде пиеса? Да не е суинг парти?

Ама тя вече на тетка мяза! Журналята пак се изложиха - каква певица тая бе? Или вече и такава е станала. С една дума си е намерила мястото вече, така ли излиза. Таман мислех, че сме се отървали от един боклук, ама не.

Тс. Букаке ще е.

Голяма цензура, голямо нещо!!! Оставете на хората коментарите! Нека зарчето прочете какво мислят наистина за нея! Ще й дойде отрезвяващо!

Хм. Много погрозняла и напълняла. Верно циците не са и на място.

много ми е антипатична!

По-скоро "спонсори" - богати и дърти, без наследници и със сериозни здравословни проблеми!

Букаке, ама Interractial - с негроци! Хе-хе-хе-хе!

kokobrais

Пред компа!

kokobrais

Вела Пеева!

Нещо средно между Лейди Гага и Шер , ама по- провиснало!

Въх! Мъ упляших ся силно ощи на фотото! Нища да я гледам на никаква пиеска, майна!

Щерка ми на 5 години продуцира пиеса в къща! На бас, че ще е по-добра и по-гледана от твоята!

1. Секс в Брадъра 2. Любовница на богат чичко 3. "Високо образование" в Америката 4. "Звезда" на изкуството в България

МНОГО Е ПОГРОЗНЯЛА НАИСТИНА И СТРАННО КАК ЩЕ СЪБИРА ВЕЧЕ ПАРИЧКИ КАТО ЧИЧКОВЦИТЕ-ПАРИЧКОВЦИ ИСКАТ МЛАДИ И КРАСИВИ ДЕВОЙЧЕТА ЗА СПОНСОРИРАНЕ.

Да не се е захванала с продуциране на домашно порно в тоя хапартамент?

Мисля да си разплета и изплета чорапите на ново по този повод. :-)

Айде , разкарайте го това нещо от там , бе!