Коментари - Николета Лозанова отново е блондинка | life.dir.bg
назад

Николета Лозанова отново е блондинка

Водещата на „Поверително от NL” Николета Лозанова промени цвета на косата си и влезе в отбора на блондинките.

Обратно в новината

Коментари - Николета Лозанова отново е блондинка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

айде айде готино парче всеки като му падне няма да и прости ама пишете глупости дрънка от секъде

алоооооо......защо пишете за това безлично момиче каяво е постигнало освен да се изтяга в някояя спалня

ИЗРОД!

Някой да ми напомни какво работи това момиче и каква кариера прави, че не се сещам.

Кара си Поршето, обикаля света и пазарува Шанел на килограм.Има и по-красиви от нея, и по-умни, но тя явно има късмет.А доколкото дочувам май е уловила по-едра риба от Главата,Перуканчо и Валери взети заедно.

.... докато не я изрита и той, щото курвите никой не ги обича :)

Валери пък какво се оплаква като налита все на к...ви, вземи си някое нормално момиче, пък тогава ги дрънкай такива, ама не, ако не е парясница "жена не е" - пада ти се идиот такъв!

И какво от това?С Шанел или без си остава к....Късмета и може да го има всяко момиче, стига да си постави основна цел в живота - краката на английско "В".

Що не ходиш да се острижеш нула номер,а? На кой му пука номера на боята ти за коса?

Николета закъсня с прическата. Миналата седмица при Гала Мара Отварачка в детайли обясняваше как ходила на фризьор , за да си обръсне косата по последна мода! Между другото, както всичко и отива на Ни Ло, дано не и хрумне да си върне визията от плеймейтските конкурси от 2006г. Изглежда като че ли е метнала сноп "Булана" въргу главата си!

Просълзих се от умиление! Еламеритни вместо да се занимава с ежедневните си дела в областта на атомната физика, отишла на фризьор!!! Каква загуба за човечеството!

Абе Дира като ни занимавате ежечастно с тая може ли следващата новина да ни осветлите на'секъде ли е руса .

къносана ромка

Нали знаеш, не е важно да имаш скъпи неща, важното е ти да не си евтин! При нея за съжаление важното липсва...

Тая плаче да я осъдят след време, че ще ражда грозни деца.Като наскоро прочулия се случай с китаеца, дето жена му родила 3 уродливо грозни деца, а тя била много красива.Зачудил се китаеца каква е причината и разбрал, че жена му - преди направените множесто операции, била отвратително грозна и я осъдил за обезщетение.Та и тая кифла-като 17 годишно момиче е ебаси тъпата бъчва в муцуната, а след 10 години-не можеш да я познаеш.Ама гените не се сменят и подобряват след пластични операции, така че има надежда:))

Ето тази новина чаках.

харесвам дир, но засто ми изтривате коментара ? накурнява ,,доброто име ,,. тази с добро име ли е ? питам редактора ? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Коя професия

на другото място отдавна всичко е епилирано

Не дрънка, ами направо си бие ... на кухо:) Аз пък не проумявам как хора като теб не разбират, че всеки поне средноинтелигентен човек се отвращава от простотията и тя няма как да го възбужда в каквато и форма да му се явява! Сексът е в главата, ако не си го разбрал си представям и ти какво дърво си;)

Нормално няма да се захване с него.

А защо за съжаление?!

Дир-е, пак боклучееш! Дали да не смениш "професията" ?

Помислих, че отново е..бременна.

Докога ще мърсите медийното пространство с живота и мислите на плупави и провалени хора в личен план. Няма ли да излезе някое интервю на някой достоен човек който е изградил добро семейство и възпитал добре децата си. Да сподели някой мисли за живота...Ама не пробутвате ни мъдруванията на тези олигофрени, без всякакъв морал и принципи.

Най-хубавото на тези статии са коментарите. А самата статия дори не си и направих труда да я прочета. Страх ме е от броя на мозъчните клетки, които ще убия, ако го направя. :-)

не всеки залита по евтиното и глупавото.

Ми толкова е мизерна че чак я съжалявам от къде да знам... наречи го слабост...

А подмокри ли се също??

аз статии не чета, само коментарите, :-).

Toni

Права си за едно- профецията на пр.......ка изисква постоянни промени, иначе ще омръзнеш на клиентелата.

Toni

Човек, вярваш ли че прочетох първите 3 изречения , но мисълта за коментарите ме завладя повече ха хааа.

May

Ех, ама в момента, в който остане без гадже веднага се появява в новините :))) 1-ва татуировка, 2-ра татуировка, пък цвят сменила...чакаме следващата обява "вземи ме" :)))

Е много ясно кво смислено можеш да прочетеш за тая парцалана...

а дали си е боядисала и срамната вуна?

Николета е страхотна.Май много хора е плуят, но факта, че статитята ги е привлекла показва, че те е интересна жена и всички и завиждат.Нещастници!

Внимавай, докато се пениш, да не лапнеш някой ... по погрешка, като Николета!

Има жени, които казват: "Друга като мен няма да намериш!" Гледаш я и си мислиш: Слава Богу!!!

+ 1 и аз така, много са забавни коментарите под статиите за Николетка, дори бих казала , че имат повече смисъл от самата статия :)))) ама и какво да напишат хората за такава куха лейка? поне запълват място на страницата хихихихи

Е браво, страхотна новина. Сега вече съм спокойна. Как не Ви неудобно да занимавате хората с госпожа НИКОЯ.

Наистина голяма красТавица е таз Николетка. На нея не само всички прически, но и всички футболисти й отиват, въпреки че бързо си отиват...

Тая е голям гьонсурат.

Чета, чета коментарите и не мога да спра да се смея :))))))) Българите, ако не друго, поне чувство за хумор имаме :)

ami kato se jeni i ima deca ot takuv tip jeni-neka sledvashtata da e uchitelka ili lekarka:)

Много моля да ме информирате дали си е боядисала в медно русо оръдието на труда, че иначе няма да мога да заспя тази нощ.

ослепителна е!

Николета пръдна в ефир и разнесе се надлъж и шир, но не воня непоносима, а нежен дъх на розова градина. Аромат божествен се изхлузи из Николетините задни бузи. Той до Валери отлетя, който вкара гол, но в своята врата. Щом пръдна Ники от ефира, закопняхме ний да почне и да се нас_ра, че Николетиното ако, всеки знае, на свежи виолетки, че ухае. В краката ти се кланяме, Богиньо, издигаме те на пиадестал, защото в наш'та свидна татковина, такива като теб са идеал.