Николета Лозанова отново е блондинка
Водещата на „Поверително от NL” Николета Лозанова промени цвета на косата си и влезе в отбора на блондинките.
Обратно в новинатаКоментари - Николета Лозанова отново е блондинка | Лайф.dir.bg
Коментари
айде айде готино парче всеки като му падне няма да и прости ама пишете глупости дрънка от секъде
алоооооо......защо пишете за това безлично момиче каяво е постигнало освен да се изтяга в някояя спалня
Кара си Поршето, обикаля света и пазарува Шанел на килограм.Има и по-красиви от нея, и по-умни, но тя явно има късмет.А доколкото дочувам май е уловила по-едра риба от Главата,Перуканчо и Валери взети заедно.
Валери пък какво се оплаква като налита все на к...ви, вземи си някое нормално момиче, пък тогава ги дрънкай такива, ама не, ако не е парясница "жена не е" - пада ти се идиот такъв!
И какво от това?С Шанел или без си остава к....Късмета и може да го има всяко момиче, стига да си постави основна цел в живота - краката на английско "В".
Николета закъсня с прическата. Миналата седмица при Гала Мара Отварачка в детайли обясняваше как ходила на фризьор , за да си обръсне косата по последна мода! Между другото, както всичко и отива на Ни Ло, дано не и хрумне да си върне визията от плеймейтските конкурси от 2006г. Изглежда като че ли е метнала сноп "Булана" въргу главата си!
Просълзих се от умиление! Еламеритни вместо да се занимава с ежедневните си дела в областта на атомната физика, отишла на фризьор!!! Каква загуба за човечеството!
Абе Дира като ни занимавате ежечастно с тая може ли следващата новина да ни осветлите на'секъде ли е руса .
Нали знаеш, не е важно да имаш скъпи неща, важното е ти да не си евтин! При нея за съжаление важното липсва...
Тая плаче да я осъдят след време, че ще ражда грозни деца.Като наскоро прочулия се случай с китаеца, дето жена му родила 3 уродливо грозни деца, а тя била много красива.Зачудил се китаеца каква е причината и разбрал, че жена му - преди направените множесто операции, била отвратително грозна и я осъдил за обезщетение.Та и тая кифла-като 17 годишно момиче е ебаси тъпата бъчва в муцуната, а след 10 години-не можеш да я познаеш.Ама гените не се сменят и подобряват след пластични операции, така че има надежда:))
харесвам дир, но засто ми изтривате коментара ? накурнява ,,доброто име ,,. тази с добро име ли е ? питам редактора ? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Не дрънка, ами направо си бие ... на кухо:) Аз пък не проумявам как хора като теб не разбират, че всеки поне средноинтелигентен човек се отвращава от простотията и тя няма как да го възбужда в каквато и форма да му се явява! Сексът е в главата, ако не си го разбрал си представям и ти какво дърво си;)
Докога ще мърсите медийното пространство с живота и мислите на плупави и провалени хора в личен план. Няма ли да излезе някое интервю на някой достоен човек който е изградил добро семейство и възпитал добре децата си. Да сподели някой мисли за живота...Ама не пробутвате ни мъдруванията на тези олигофрени, без всякакъв морал и принципи.
Най-хубавото на тези статии са коментарите. А самата статия дори не си и направих труда да я прочета. Страх ме е от броя на мозъчните клетки, които ще убия, ако го направя. :-)
Права си за едно- профецията на пр.......ка изисква постоянни промени, иначе ще омръзнеш на клиентелата.
Човек, вярваш ли че прочетох първите 3 изречения , но мисълта за коментарите ме завладя повече ха хааа.
Ех, ама в момента, в който остане без гадже веднага се появява в новините :))) 1-ва татуировка, 2-ра татуировка, пък цвят сменила...чакаме следващата обява "вземи ме" :)))
Николета е страхотна.Май много хора е плуят, но факта, че статитята ги е привлекла показва, че те е интересна жена и всички и завиждат.Нещастници!
Има жени, които казват: "Друга като мен няма да намериш!" Гледаш я и си мислиш: Слава Богу!!!
+ 1 и аз така, много са забавни коментарите под статиите за Николетка, дори бих казала , че имат повече смисъл от самата статия :)))) ама и какво да напишат хората за такава куха лейка? поне запълват място на страницата хихихихи
Е браво, страхотна новина. Сега вече съм спокойна. Как не Ви неудобно да занимавате хората с госпожа НИКОЯ.
Наистина голяма красТавица е таз Николетка. На нея не само всички прически, но и всички футболисти й отиват, въпреки че бързо си отиват...
Чета, чета коментарите и не мога да спра да се смея :))))))) Българите, ако не друго, поне чувство за хумор имаме :)
ami kato se jeni i ima deca ot takuv tip jeni-neka sledvashtata da e uchitelka ili lekarka:)
Много моля да ме информирате дали си е боядисала в медно русо оръдието на труда, че иначе няма да мога да заспя тази нощ.
Николета пръдна в ефир и разнесе се надлъж и шир, но не воня непоносима, а нежен дъх на розова градина. Аромат божествен се изхлузи из Николетините задни бузи. Той до Валери отлетя, който вкара гол, но в своята врата. Щом пръдна Ники от ефира, закопняхме ний да почне и да се нас_ра, че Николетиното ако, всеки знае, на свежи виолетки, че ухае. В краката ти се кланяме, Богиньо, издигаме те на пиадестал, защото в наш'та свидна татковина, такива като теб са идеал.