Яна: Веднага казах ”Да” на Петко
„Решението да сключим брак беше много спонтанно. Веднага казах „Да”, разказа в предаването „На кафе” Яна Акимова.
Обратно в новинатаКоментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | Лайф.dir.bg
Коментари
Коя е тази Яна бе?! ...и кой е Петко?!
Хем не го е чувала, хем бързо му казала -да!Голяма смешка!Хитра си, Янке, а бай Петко глупак го раздава.Сега бързо забременявай, че да изкараш за пенсия!
Яна доста хитро го играе, че не била чувала за Петко. Според мен е била доста подготвена кой е и какъв е, но нали трябва да се прави на светица.
Тъкмо ги бях забравил тия и пак статия! Защо не се пише за истински успелите българи, а някакви псевдо звезди?
Всичко хубаво, ама защо нашите известни люде прекаляват със солариума? Кой ги излъга че имат здравословен тен, мязат на мангали.
Коя е Яна , кой е този Петко? Много ли са известни та ни ангажирате вниманието с това. Иначе нищо лично към хората, много като тях са си казали "ДА" от първия път не виждам новина.
Няма лошо, щом се обичат хората, нека се вземат! Мацката е симпатична, за него не мога да кажа същото, ама то въпрос на вкус....
Хора, хайде да сме по-позитивни. Така може и да стане животът ни по-добър. Обичат се хората, оженили се, да векуват заедно!!!
той пък един" убавец",как да не му кажеш веднага "да"
е как няма да кажеш да, този знае как да накара една жена да се чувства кралица, само дето му е важно да се държи така само за известно време, този тип мъже имат особено голям избор от млади жени, запленени от възможностите и чара му...Той може да е всякакъв, но н е е глупав, и не съм сигурна, че една 23 годишна жена ще му е интересна дулго...Заради нея се надявам да не съм права
За една жена е важно да си роди дете, а не да е интересна цял живот на някой си.
И като стане на 40+ може да отрови живота на това дете, а и не само на него, за да бъде важна.
Поредната порция чалгарско-мутренски възхвали.Каквито ни "звъздитье", такива ни и ВИП новините - 90% чалга.Ужас.
Едва ли е много стока, защо не успя да задържи Ели Гигова, жена с интелект, възпитание и класа, ами замота тази пикла. Естествено, че колкото по-млада е жената е по-глупава и наивна и лесна за манипулиране. Иначе да, младите момичета предпочитат такива активни и смели мъже, не някой мухльо, който една година не може да се събере смелост дори да се запознае с теб и чака всичко да свърши жената. Не мога да оправдая пасивните мъже. Но Петко не е от тях, за няколко месеца- връзка, брак, бързо действа, не си поплюва. Знае той, че желязото се кове докато е горещо. Палавник, иначе е секси мъж и са хубава двойка :)))
Баси......има ли такива смотаняци дето цяла година не смеят да се запознаят, този да не е девствен бе, хихи...
Петко ква звезда си..в българия има 2-3 мъже ,които могат да се нарекат звезди.
кои са тези?