Коментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | life.dir.bg
назад

Яна: Веднага казах ”Да” на Петко

„Решението да сключим брак беше много спонтанно. Веднага казах „Да”, разказа в предаването „На кафе” Яна Акимова.

Обратно в новината

Коментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

от Петко количката от мене ...хамалската работа!

Коя е тази Яна бе?! ...и кой е Петко?!

Камък ми падна от сърцето! Голям дерт ми беше! :) :) :) Вече ми е в левият крачол! :) :) :)

Айде да са зимат младити кат са аресват.

Какви са тия сега? Кръчмар и гюбекчийка.

Хем не го е чувала, хем бързо му казала -да!Голяма смешка!Хитра си, Янке, а бай Петко глупак го раздава.Сега бързо забременявай, че да изкараш за пенсия!

Яна доста хитро го играе, че не била чувала за Петко. Според мен е била доста подготвена кой е и какъв е, но нали трябва да се прави на светица.

СКОРО СЪ РАЗПЪРДЯТ! ВЪПРОС НА ВРЕМЕ!

Докога ще ни занимавате с тях?

Тъкмо ги бях забравил тия и пак статия! Защо не се пише за истински успелите българи, а някакви псевдо звезди?

Ами защото в тази чалгарска страна просто няма успели по честен начин... :D

Ама тоя ми прилича на кон в устата...хехе...ама нищо де...LOL ;)

Всичко хубаво, ама защо нашите известни люде прекаляват със солариума? Кой ги излъга че имат здравословен тен, мязат на мангали.

Впечатлена съм от стилиста на Петко.

' Споко, не е сапун та да се изтърка ....

поредният глупак-рогоносец!

Е, вече съм спокоен и мога да спя спокойно...

Коя е Яна , кой е този Петко? Много ли са известни та ни ангажирате вниманието с това. Иначе нищо лично към хората, много като тях са си казали "ДА" от първия път не виждам новина.

Няма лошо, щом се обичат хората, нека се вземат! Мацката е симпатична, за него не мога да кажа същото, ама то въпрос на вкус....

Е как бе, той е ромският Брат Пит, само един златен зъб му липсва!

въйййй....ма верну туй! Как не забелязЪх приликата, малииии! Ша ту турям вИднагЪ у листата с избрани момци!!!!

Хора, хайде да сме по-позитивни. Така може и да стане животът ни по-добър. Обичат се хората, оженили се, да векуват заедно!!!

да , това нама общо с това , дали са заслужили да ни ги навират.. те сами се навират

Върнаха се от сватбено пътешествие и изведнъж откриха, че са в забвение.... Естествено, че ще напомнят за себе си. А иначе - да са живи и здрави и да се обичат! :)

той пък един" убавец",как да не му кажеш веднага "да"

Краси, от мен да знаеш, жените харесват красиви мъже, но най-си падат по мъже, които ги обичат или поне с които се чувстват обичани.

Е как няма да кажеш:)))))))

тоз бизнесмен изабщо не съм го чувала.И кво толкова е станало.

смешки,смешки,големи сте смешки и двамката.

е как няма да кажеш да, този знае как да накара една жена да се чувства кралица, само дето му е важно да се държи така само за известно време, този тип мъже имат особено голям избор от млади жени, запленени от възможностите и чара му...Той може да е всякакъв, но н е е глупав, и не съм сигурна, че една 23 годишна жена ще му е интересна дулго...Заради нея се надявам да не съм права

о айде стига..който има пари в тая държава...и си дава важност...

За една жена е важно да си роди дете, а не да е интересна цял живот на някой си.

И като стане на 40+ може да отрови живота на това дете, а и не само на него, за да бъде важна.

Така кажи, аз на Яна не едно, 10 деца бих й направил, ама тя си иска ... Петко!

Поредната порция чалгарско-мутренски възхвали.Каквито ни "звъздитье", такива ни и ВИП новините - 90% чалга.Ужас.

Едва ли е много стока, защо не успя да задържи Ели Гигова, жена с интелект, възпитание и класа, ами замота тази пикла. Естествено, че колкото по-млада е жената е по-глупава и наивна и лесна за манипулиране. Иначе да, младите момичета предпочитат такива активни и смели мъже, не някой мухльо, който една година не може да се събере смелост дори да се запознае с теб и чака всичко да свърши жената. Не мога да оправдая пасивните мъже. Но Петко не е от тях, за няколко месеца- връзка, брак, бързо действа, не си поплюва. Знае той, че желязото се кове докато е горещо. Палавник, иначе е секси мъж и са хубава двойка :)))

ауу а парите са без значение...

Баси......има ли такива смотаняци дето цяла година не смеят да се запознаят, този да не е девствен бе, хихи...

тя ,ели гигова щото е супер "телект "ше знаеш :)))) добре,че тати има пари,та може да митка в различно амплоа докато си намери мястото :)

Петко ква звезда си..в българия има 2-3 мъже ,които могат да се нарекат звезди.

Много ми хареса съкратеното описание на Петко в предпоследната дума... :::)))

Но много бързо я изтриха... :::))) ... за нЕк'ъв дпков дилър беше... :::)))

боже писма ми от тия..яна видиш ли на 23 преценила че тоя пткодилър е земен

Много любов и късмет им желая!!!

А колко пъти викаше преди това да, да, да....!

кои са тези?

А ти кой си?

пич от кирпич съм,гледаи само да не застанеш 2 пъти пред мене и един път аз зад тебе!-))))

Преди да срещна Яна, бях чувал за нея - че е лоша и злобна, но когато започнахме да танцуваме заедно, видях, че не е такъв човек И аз така, като дръпна три ракии и всички жени ми се виждат като абитуриентки.