Коментари - Мариан Кюрпанов: Търся сериозна връзка | life.dir.bg
назад

Мариан Кюрпанов: Търся сериозна връзка

„Не съм гей. Аз съм се родил красив и благодаря на родителите си, но един ден тази красота ще увехне". Това заяви в студиото на ДИКOFF моделът Мариан Кюрпанов - „Мистър България'99" и финалист във "VIP Brother" 2013.

Обратно в новината

Коментари - Мариан Кюрпанов: Търся сериозна връзка | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Красив? Хаха, без главата става))

Е, сега това момче подлуди българките! На тях и без това много не им трябва! Успех, Мариане! Ще ти завиждат и ще беснеят някои, но хич да не ти пука! Т сигурно си свикнал! Нали знаеш, "На високите тополи гаргите с...т"

Не знам,но тоя позитивизъм,приложен по нашите географски ширини обикновено изглежда като идиотизъм,явно всяко нещо си има както своето време,така и място в реалния живот

МАРИЯНЕ ,ТИ ВЪОБЩЕ ГАДЖЕ ЖЕНА ИМАЛ ЛИ СИ ? НЕ ВЪРВИ НА 35 ГОДИНИ ДА СЕ ЛИГАВИШ ТАКА.И ДА ОТРИЧАШ ИСТИНАТА ,ЧЕ ТИ ХАРЕСВАТ МЪЖЕ . ЗАЩО СЕ ПРАВИШ НА ИЗКУСТВЕН МЪЖКАР .НЕ РАЗБИРАМ? С ПЛАМЕН ДА НЕ СТЕ СЕ ЧУКНАЛИ ВЕЧЕ? ПЛАМЕН МАЙ Е СКРИТ ПЕДАЛ.НЯМА ЛОШО .НО НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ТАКИВА КАКВИТО НЕ СТЕ.

много драматични обръщения в капс лок, какво ви интересува личния живот на тоя и оня?

Какво искате от човека? И с какво ви пречи? Ще ви се отрази добре, ако сте малко по-добронамерени. Щом е симпатичен и млад, и не се държи просташки - не може да е читав, така ли?

Според мен Сашо Диков е истинския гей, който се държи доста просташки с всичките си гости опитвайки се да се прави на скандален. Но какво да се прави палячото трябва да взема заплата

нищо лошо към него но е геи бяхме в една агенция ,в която шеф бе георге илиев. известно време даже му беше любовник. иначе не е лошо момче,но е геи затова лъже

Георги Илиев гей?! Хахахахахха.... а после мъжете казват, че жените завиждали на по-красивите от тях. И двете по-известни личности с това име познавам (лека му пръст на единия) и категорично твърдя, че са толкова далеч от хомосексуализма, колкото ти си далеч от мачовизма :)

от мутрите бяха гейове, не толкова по природа, колкото от кока, самозабравянето и мисълта, че е супермъж ако такова и мъже, властта изчеква, не бъди наивен

Може и бисексуални да се водят,но явно не си запознат че повечето така наречени,,мутри,,спят и с мъже. А г-н ми беше шеф ,но само с това не мога да определя дали е бил такъв или не .Знам ,че спеше и си избираше красиви момчета при разни случаи.Харесва ли му на някой или не,Мариян е такъв.Пак казвам ,нищо лошо против момчето.Може верно да не е гей и да е прав в това,може да е бисексуален най-вероятно .

Ало журналистите, не само чувал, а каза, че се е виждал три пъти с Лияна. При Гала спомена, че се срещнали с огромно удоволствие,държали си ръцете през цялото време, и ръцете и били много топли...което ме навежда на мисълта,че не споделя всичко и спестява много относно отношенията си с Лияна.

Защо трябва да каже всичко нали за това се казва личен живот

Не си позволявай , да правиш нещо без да мислиш.

Мале, к'уту гледам "-" и "+", наредени по коментарите, тоя явно ползва PR агенцията на Моника. Не знам, дали момчето е педал а и не ми влиза в работата, но ангажирането на толкова медии за опровержението на факт, толкова назначим за обществото, ме стресира. Браво Сашо! Улучи точно десетката с разчепкване на тази толкова значима тема в обществото.

Наблюдавах го много внимателно в къщата, беше ми интересен нещо ново и различно като визия и поведение.Амбициозен,позитивен желаещ победата. Малко се пообърка в отношението към Пламен, просто постави победата над приятелството, но това зрителките му го простиха,все пак при такава външност някой грешки са простени. Относно Лиана, мисля, че не е бил сценарии, а наистина я хареса и се увлече по нея. Може би изолацията си каза думата, може би това, че прилича като визия и характер на това момиче,за което толкова много е страдал,както каза самия той. След излизането мераците му за нещо повече с Лилето бяха попарени от тази "куха лейка"/с извинение/,която набързо го постави в графата най-добър приятел,ама то се видя по какви мъже с мутренско излъчване си пада, не случайно се захласна по Тервел. Бих си позволила да му дам един съвет, да пали и с двеста да бяга по-надалеч от тази наша мила, родна действителност,някъде където няма да му се налага да се обяснява какъв е и що е,някъде по-надалеч от блатото в което сме затънали всички ние които сме тук.

На околовръсното има връзки,бегай бързо.

АЗ НЕ ЗНАМ НОВА ТВ ЗАЩО ДЪРЖИ ЕДИН ПРОСТАК КАТО САШО ДИКОВ ТОЙ МАЙ САМО СЕКС ГО ИНТЕРЕСУВА С НЕГОВИТЕ ПРОСТАШКИ ИЗРАЗИ

Този "хубавец", като си свали очилата, прилича на лисунгер! Странно, ако не е гей и поддържан от гей-обществото на запад, което поддържа и прави известен у нас и Евгени Минчев, дали ще се радва на кариера! Най-малко като фото модел!

Не съм го гледала във формата. Случайно изгледах интервюто при Сашо и веднага си помислих...ами този мъж е красив САМО НА СНИМКИ! Неприятен глас, неприятна артикулация...с две думи наживо, не става, ама отникъде не става. Не бих го пожелала - усет:) Желая му, не всички жени да го видят през моите очи, късмет.

по-важно е какви човешки качества притежава и как се даржи в обществото, дали е вазпитан и достоен. не е нужно да се харесваш на всеки.

Съмнявам се дали си жена изобщо :))))))))))) По-скоро си някой скрит и завистлив лисунгер от мъжки пол, като повечето злобни коментиращи тук! Аз съм жена и определено си мечтая за мъж, като Мариан!!! Да налея малко масло в мъжката завист :)))) Мариан е перфектен и е мъж на 100 %. За съжаление, огря я моя приятелка, а не мен, но поне знам, че това момче е страхотнооооо!!!! Жени, с право можем да мечтаем за такъв, като Мариан - страхотна визия, характер, знае как да се отнася с една жена и е изключителен любовник!!!! Браво, Мариане!!!

Както интервюто на Диков беше селско и просташко,такива са и мненията във форума.За съжаление,г-н Кюрпанов,българският зрител е толкова затъпял и озлобял от чалга,тъпи предавания и беднотия,че не може да приеме никой да бъде по-красив,по-успял,по-позитивен!Българският зрител се "кефи" на просташки интервюта,в които всеки въпрос беше "ама ти си признай,че си гей",или пък се радва на такива изпълнения като на "звездите" от ББ.

а биг брадър е много "умно" предавне ,да знаеш...

Е нали си много хубав бе?Ходи си намери някоя красавица да си стоите пред огледалцето!

Аз все си мисля, че човек ако няма сродна душа с която да подържа връзка е по-добре да бъде откровен, отколкото като Митьо Пищова да плещи глупости и всички да му се смеят. Много известни жени също не подържат връзки, но това не ги прави лезбийки. Не знам какъв е неговият случай, но дайте да не лепим на всеки епитети, просто ей така от скука.

мМАРИАНЕ, ТИ СИ ХУБАВО МОМЧЕ НО:ГОВОРИ ПО БАВНО ПОЛОВИНАТА ТИ ПРИКАЗКИ ГИ ИЗПУЩАМЕ/ТОВА НЕ Е ИТАЛИЯ/ - ЖЕЛАЕМ ТИ /моето семейство което те харесва/ ДА ИМАШ УСПЕХ В ЖИВОТА И ДА СИ НАМЕРИШ МОМИЧЕТО ЗА КОЕТО СИ МЕЧТАЕШ НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ ВСИЧКО НЕ МОЖЕ ДА Е ИДЕАЛНО ОСТАНАЛОТО Е ПРОШКА - ЛИЛИ НЕ Е ЗА ТОВА А САМО ЗА ПРИЯТЕЛ МОЖЕ ДА ТИ КАЗВАТ ЧЕ СТЕ ХУБАВА ДВОЙКА ТАКА Е НО НЕ Е ЗА ТВОЯ СЪПРУГА ПОПИТАЙ МАЙКА СИ ТЯ ЩЕ ТИ ДАДЕ ОТГОВОРА ЗАЩО???

"Той призна, че след края на шоуто се е чул три пъти с певицата Лияна, с която споделяха общ покрив във "VIP Brother". Но аз търся майка на децата си. Очаквам човека, с когото да изживея живота си", категоричен е моделът." Тоест, изчукал е, обаче е преценил, че е прекалено лека за да бъде майка на децата му или за нещо по-сериозно и си е тръгнал по пътя. А горкото Лианче сега пак ще кърши пръсти и ще реве как не я разбират мъжете. Ами на една лека жена какво да и разбираш? Тя е за удоволствие, за нищо друго.

някои да знае една от лубовниците на мариян,защото на по известните хора се знае малко повече за живота им

Той едната Сашо Диков ти я показа, ама кой да гледа - Търси, ако толкова те интересува Svetoslava Simeonova в google на изображения и ще я видиш. Моделка е - работи в Италия и с нея е имал 4 годишна връзка. Още една мога да ти посоча - Silvia Miskolczi - тя е унгарка, модел, с него е живяла половин година, преди той да разбере, че тя е имала и друга връзка, аааа сещам се и за още една Natalia Bush. Там и италианските папараци са ги хващали заедно. И тя моделка, на бельо и живее в Италия. Питайте гугъл бе и ще намерите с кои жени е излизал! Животът му е минал в Италия, по-голямата част и е нормално жените от по-съзнателният му живот да са оттам. Къде ги търсиш в БГ. За БГ Павел Чернев си разказа достатъчно човека, как Мариан е мачкал мацки и е уреждал и него. Така че, какво изобщо искате от момчето. Мъж си е отвсякъде!!!!

този шут се нуждае от един здрав бои, които ще го излекува от нарцисизам и ще го върне на земята.

Търси си! На мен ми трябват кинти!

Вие разбрахте ли нещо относно Лилето, защото аз нищо.

Маро, хвани черната Златка, ще ти готви, ще те буха с тигана по главата, ще вдига децибелите през 5 мин. - въобще безкраен празник!

Като го питат за Лиана и започва да шикалкави и пред Ники Кънчев, и пред Диков само се обяснява, "ама нищо няма да ви кажа за личния живот","ама мога да си легна с 50 хиляди жени" абе от "девет кладенеца вода ти носи" само да не каже истината. И какво стана накрая уважаеми красавецо, с Лилето си направихте хубава реклама всеки на гърба на другия...емоции имали, чувства имали, то не бяха дилеми, чужди деца... дрън,дрън и накрая едно голямо нищо.

Онова беше по сценарий. който трябва разбрал.

Толкова е изкуствен, стерилен и мазен.

ЗАЩО ТРЯБВА НЕПРЕКЪСНАТО ДА РУГАЕМЕ И ОБИЖДАМЕ??? НА НИКОЙ НЕ Е НАВРЕДИЛ. ЕЛЕГАНТЕН, ИНТЕЛИГЕНТЕН - САМ СЕ СПРАВЯ В ЧУЖБИНА. ХАЙДЕ ДА ПРЕСТАНЕМ ДА БЪДЕМ ТОЛКОВА ЗАВИСТЛИВИ И ЛОШИ!

хахаха :) е това е аргумент... ми и аз се справям сам в чужбина, а и досста милиони други

РАДВАМ СЕ ЧЕ Е УСПЯЛ НО МИ ИЗГЛЕЖДА МАЛКО ЗАДРЪСТЕН В ГЛАВАТА И ДЕМОДЕ - В МОЕТО РОДНО СЕЛО ТАКА СЕ ОБЛИЧА КОЗАРЯ КОЙТО ПАСИ МАЛКОТО ОСТАНАЛИ ЖИВОТИНКИ ! НА ЗАПАД МЛАДИТЕ ХОРА ГЛЕДАТ УМНО НО СЕРИОЗЕН РАЗГОВОР НЕ УМЕЯТ ДА ВОДЯТ ! ПОКАЖИ ИМ ПРЪСТ И ТЕ СЕ СМЕЯТ ДО ПОЛУДА НА МНОГО ВИСОК ГЛАС !ТОЗИ Е СЪЩИЯ !!!

ами остани си в родното село и си паси козите! ти и за това си останал на село!

"Той обаче заяви, че ако някой му предложи пари, за да легне с него, ще го пребие" - голям позитивизъм, голямо чудо! Този самовлюбен палячо, който трепереше от нерви, говореше с 200 км/ч, викаше и се караше наляво и надясно щял да ни даде глътка позитивизъм - хахахах - мерси, не щем! Като е толкова позитивен и толкова красив, защо няма сериозна връзка до момента, да попитам аз? Newsflash - денят на увяхващата красота вече отдавна е минал!

Голям боклук.

Как го прецени и откъде такова самочувствие да наричаш хората боклуци?