Мариан Кюрпанов: Търся сериозна връзка
„Не съм гей. Аз съм се родил красив и благодаря на родителите си, но един ден тази красота ще увехне". Това заяви в студиото на ДИКOFF моделът Мариан Кюрпанов - „Мистър България'99" и финалист във "VIP Brother" 2013.
Обратно в новинатаКоментари - Мариан Кюрпанов: Търся сериозна връзка | Лайф.dir.bg
Коментари
Е, сега това момче подлуди българките! На тях и без това много не им трябва! Успех, Мариане! Ще ти завиждат и ще беснеят някои, но хич да не ти пука! Т сигурно си свикнал! Нали знаеш, "На високите тополи гаргите с...т"
Не знам,но тоя позитивизъм,приложен по нашите географски ширини обикновено изглежда като идиотизъм,явно всяко нещо си има както своето време,така и място в реалния живот
МАРИЯНЕ ,ТИ ВЪОБЩЕ ГАДЖЕ ЖЕНА ИМАЛ ЛИ СИ ? НЕ ВЪРВИ НА 35 ГОДИНИ ДА СЕ ЛИГАВИШ ТАКА.И ДА ОТРИЧАШ ИСТИНАТА ,ЧЕ ТИ ХАРЕСВАТ МЪЖЕ . ЗАЩО СЕ ПРАВИШ НА ИЗКУСТВЕН МЪЖКАР .НЕ РАЗБИРАМ? С ПЛАМЕН ДА НЕ СТЕ СЕ ЧУКНАЛИ ВЕЧЕ? ПЛАМЕН МАЙ Е СКРИТ ПЕДАЛ.НЯМА ЛОШО .НО НЕ СЕ ПРАВЕТЕ НА ТАКИВА КАКВИТО НЕ СТЕ.
Какво искате от човека? И с какво ви пречи? Ще ви се отрази добре, ако сте малко по-добронамерени. Щом е симпатичен и млад, и не се държи просташки - не може да е читав, така ли?
Според мен Сашо Диков е истинския гей, който се държи доста просташки с всичките си гости опитвайки се да се прави на скандален. Но какво да се прави палячото трябва да взема заплата
нищо лошо към него но е геи бяхме в една агенция ,в която шеф бе георге илиев. известно време даже му беше любовник. иначе не е лошо момче,но е геи затова лъже
Георги Илиев гей?! Хахахахахха.... а после мъжете казват, че жените завиждали на по-красивите от тях. И двете по-известни личности с това име познавам (лека му пръст на единия) и категорично твърдя, че са толкова далеч от хомосексуализма, колкото ти си далеч от мачовизма :)
от мутрите бяха гейове, не толкова по природа, колкото от кока, самозабравянето и мисълта, че е супермъж ако такова и мъже, властта изчеква, не бъди наивен
Може и бисексуални да се водят,но явно не си запознат че повечето така наречени,,мутри,,спят и с мъже. А г-н ми беше шеф ,но само с това не мога да определя дали е бил такъв или не .Знам ,че спеше и си избираше красиви момчета при разни случаи.Харесва ли му на някой или не,Мариян е такъв.Пак казвам ,нищо лошо против момчето.Може верно да не е гей и да е прав в това,може да е бисексуален най-вероятно .
Ало журналистите, не само чувал, а каза, че се е виждал три пъти с Лияна. При Гала спомена, че се срещнали с огромно удоволствие,държали си ръцете през цялото време, и ръцете и били много топли...което ме навежда на мисълта,че не споделя всичко и спестява много относно отношенията си с Лияна.
Мале, к'уту гледам "-" и "+", наредени по коментарите, тоя явно ползва PR агенцията на Моника. Не знам, дали момчето е педал а и не ми влиза в работата, но ангажирането на толкова медии за опровержението на факт, толкова назначим за обществото, ме стресира. Браво Сашо! Улучи точно десетката с разчепкване на тази толкова значима тема в обществото.
Наблюдавах го много внимателно в къщата, беше ми интересен нещо ново и различно като визия и поведение.Амбициозен,позитивен желаещ победата. Малко се пообърка в отношението към Пламен, просто постави победата над приятелството, но това зрителките му го простиха,все пак при такава външност някой грешки са простени. Относно Лиана, мисля, че не е бил сценарии, а наистина я хареса и се увлече по нея. Може би изолацията си каза думата, може би това, че прилича като визия и характер на това момиче,за което толкова много е страдал,както каза самия той. След излизането мераците му за нещо повече с Лилето бяха попарени от тази "куха лейка"/с извинение/,която набързо го постави в графата най-добър приятел,ама то се видя по какви мъже с мутренско излъчване си пада, не случайно се захласна по Тервел. Бих си позволила да му дам един съвет, да пали и с двеста да бяга по-надалеч от тази наша мила, родна действителност,някъде където няма да му се налага да се обяснява какъв е и що е,някъде по-надалеч от блатото в което сме затънали всички ние които сме тук.
На околовръсното има връзки,бегай бързо.
Този "хубавец", като си свали очилата, прилича на лисунгер! Странно, ако не е гей и поддържан от гей-обществото на запад, което поддържа и прави известен у нас и Евгени Минчев, дали ще се радва на кариера! Най-малко като фото модел!
Не съм го гледала във формата. Случайно изгледах интервюто при Сашо и веднага си помислих...ами този мъж е красив САМО НА СНИМКИ! Неприятен глас, неприятна артикулация...с две думи наживо, не става, ама отникъде не става. Не бих го пожелала - усет:) Желая му, не всички жени да го видят през моите очи, късмет.
по-важно е какви човешки качества притежава и как се даржи в обществото, дали е вазпитан и достоен. не е нужно да се харесваш на всеки.
Съмнявам се дали си жена изобщо :))))))))))) По-скоро си някой скрит и завистлив лисунгер от мъжки пол, като повечето злобни коментиращи тук! Аз съм жена и определено си мечтая за мъж, като Мариан!!! Да налея малко масло в мъжката завист :)))) Мариан е перфектен и е мъж на 100 %. За съжаление, огря я моя приятелка, а не мен, но поне знам, че това момче е страхотнооооо!!!! Жени, с право можем да мечтаем за такъв, като Мариан - страхотна визия, характер, знае как да се отнася с една жена и е изключителен любовник!!!! Браво, Мариане!!!
Както интервюто на Диков беше селско и просташко,такива са и мненията във форума.За съжаление,г-н Кюрпанов,българският зрител е толкова затъпял и озлобял от чалга,тъпи предавания и беднотия,че не може да приеме никой да бъде по-красив,по-успял,по-позитивен!Българският зрител се "кефи" на просташки интервюта,в които всеки въпрос беше "ама ти си признай,че си гей",или пък се радва на такива изпълнения като на "звездите" от ББ.
Е нали си много хубав бе?Ходи си намери някоя красавица да си стоите пред огледалцето!
Аз все си мисля, че човек ако няма сродна душа с която да подържа връзка е по-добре да бъде откровен, отколкото като Митьо Пищова да плещи глупости и всички да му се смеят. Много известни жени също не подържат връзки, но това не ги прави лезбийки. Не знам какъв е неговият случай, но дайте да не лепим на всеки епитети, просто ей така от скука.
мМАРИАНЕ, ТИ СИ ХУБАВО МОМЧЕ НО:ГОВОРИ ПО БАВНО ПОЛОВИНАТА ТИ ПРИКАЗКИ ГИ ИЗПУЩАМЕ/ТОВА НЕ Е ИТАЛИЯ/ - ЖЕЛАЕМ ТИ /моето семейство което те харесва/ ДА ИМАШ УСПЕХ В ЖИВОТА И ДА СИ НАМЕРИШ МОМИЧЕТО ЗА КОЕТО СИ МЕЧТАЕШ НЕ ЗАБРАВЯЙ ЧЕ ВСИЧКО НЕ МОЖЕ ДА Е ИДЕАЛНО ОСТАНАЛОТО Е ПРОШКА - ЛИЛИ НЕ Е ЗА ТОВА А САМО ЗА ПРИЯТЕЛ МОЖЕ ДА ТИ КАЗВАТ ЧЕ СТЕ ХУБАВА ДВОЙКА ТАКА Е НО НЕ Е ЗА ТВОЯ СЪПРУГА ПОПИТАЙ МАЙКА СИ ТЯ ЩЕ ТИ ДАДЕ ОТГОВОРА ЗАЩО???
"Той призна, че след края на шоуто се е чул три пъти с певицата Лияна, с която споделяха общ покрив във "VIP Brother". Но аз търся майка на децата си. Очаквам човека, с когото да изживея живота си", категоричен е моделът." Тоест, изчукал е, обаче е преценил, че е прекалено лека за да бъде майка на децата му или за нещо по-сериозно и си е тръгнал по пътя. А горкото Лианче сега пак ще кърши пръсти и ще реве как не я разбират мъжете. Ами на една лека жена какво да и разбираш? Тя е за удоволствие, за нищо друго.
някои да знае една от лубовниците на мариян,защото на по известните хора се знае малко повече за живота им
Той едната Сашо Диков ти я показа, ама кой да гледа - Търси, ако толкова те интересува Svetoslava Simeonova в google на изображения и ще я видиш. Моделка е - работи в Италия и с нея е имал 4 годишна връзка. Още една мога да ти посоча - Silvia Miskolczi - тя е унгарка, модел, с него е живяла половин година, преди той да разбере, че тя е имала и друга връзка, аааа сещам се и за още една Natalia Bush. Там и италианските папараци са ги хващали заедно. И тя моделка, на бельо и живее в Италия. Питайте гугъл бе и ще намерите с кои жени е излизал! Животът му е минал в Италия, по-голямата част и е нормално жените от по-съзнателният му живот да са оттам. Къде ги търсиш в БГ. За БГ Павел Чернев си разказа достатъчно човека, как Мариан е мачкал мацки и е уреждал и него. Така че, какво изобщо искате от момчето. Мъж си е отвсякъде!!!!
този шут се нуждае от един здрав бои, които ще го излекува от нарцисизам и ще го върне на земята.
Маро, хвани черната Златка, ще ти готви, ще те буха с тигана по главата, ще вдига децибелите през 5 мин. - въобще безкраен празник!
Като го питат за Лиана и започва да шикалкави и пред Ники Кънчев, и пред Диков само се обяснява, "ама нищо няма да ви кажа за личния живот","ама мога да си легна с 50 хиляди жени" абе от "девет кладенеца вода ти носи" само да не каже истината. И какво стана накрая уважаеми красавецо, с Лилето си направихте хубава реклама всеки на гърба на другия...емоции имали, чувства имали, то не бяха дилеми, чужди деца... дрън,дрън и накрая едно голямо нищо.
ЗАЩО ТРЯБВА НЕПРЕКЪСНАТО ДА РУГАЕМЕ И ОБИЖДАМЕ??? НА НИКОЙ НЕ Е НАВРЕДИЛ. ЕЛЕГАНТЕН, ИНТЕЛИГЕНТЕН - САМ СЕ СПРАВЯ В ЧУЖБИНА. ХАЙДЕ ДА ПРЕСТАНЕМ ДА БЪДЕМ ТОЛКОВА ЗАВИСТЛИВИ И ЛОШИ!
РАДВАМ СЕ ЧЕ Е УСПЯЛ НО МИ ИЗГЛЕЖДА МАЛКО ЗАДРЪСТЕН В ГЛАВАТА И ДЕМОДЕ - В МОЕТО РОДНО СЕЛО ТАКА СЕ ОБЛИЧА КОЗАРЯ КОЙТО ПАСИ МАЛКОТО ОСТАНАЛИ ЖИВОТИНКИ ! НА ЗАПАД МЛАДИТЕ ХОРА ГЛЕДАТ УМНО НО СЕРИОЗЕН РАЗГОВОР НЕ УМЕЯТ ДА ВОДЯТ ! ПОКАЖИ ИМ ПРЪСТ И ТЕ СЕ СМЕЯТ ДО ПОЛУДА НА МНОГО ВИСОК ГЛАС !ТОЗИ Е СЪЩИЯ !!!
"Той обаче заяви, че ако някой му предложи пари, за да легне с него, ще го пребие" - голям позитивизъм, голямо чудо! Този самовлюбен палячо, който трепереше от нерви, говореше с 200 км/ч, викаше и се караше наляво и надясно щял да ни даде глътка позитивизъм - хахахах - мерси, не щем! Като е толкова позитивен и толкова красив, защо няма сериозна връзка до момента, да попитам аз? Newsflash - денят на увяхващата красота вече отдавна е минал!