Кали иска да осинови дете
Да осинови дете е най-съкровената мечта на бременната в осмия месец Кали.
Обратно в новинатаКоментари - Кали иска да осинови дете | Лайф.dir.bg
Коментари
Защо ми триете коментара, бе, нещастници! Нищо обидно не бях написала към горната особа. Тъпанари.
АМИ,ЛИЧЕН ПРИМЕР ТЯ ИМА И ГО РАЗДАВА В ИЗОБИЛИЕ! НЕ Е КАЗАЛА,ЧЕ НЯМА ДА ГО ОБИЧА,ЩЕ ГО ОБИЧА В СВОБОДНИТЕ МОМЕНТИ,КОГАТО НЕ Е ЗАЕТА ДА СЕ ОБИЧА САМА И ДА СИ СЕ ЛЮБУВА! НО СИ МИСЛЯ,ЩО НЕ ВЗЕМЕ ОЩЕ ЕДИН МЪЖ ДА ОЩАСТЛИВИ,ТАКА И ТАКА ОБИЧА ДА РАЖДА ОТ ВСЕКИ СРЕЩНАТ...?!
Красива и преуспяла е,добра майка(щом синът й учи в математическата гимназия),смела е щом ражда трето дете(браво!),но да осинови дете само заради храна и дрешки......?Това да не е кученце...
Ето така най се дразня, когато някакви хора решават, че са такива слънца големи, че с едно движение на ръката даряват щастие. Лицемерие! Кали, що не си вземеш като Анджелина Джоли и Мадона различни по цвят деца да ти ходят на тоалетите?
Чудесна идея Кали - много се радвам на българки, които имат повече от едно дете. Скоро чух една да се оплаква, че била стара като родила на 28, а и нямало кой да и помага. Кали, каквото и да прави, показва много европейски начин на живот. В западна Европа днес много жени градят кариера и започват да раждат деца на 40... и имат поне 3; плащат на нани да им ги гледа и се връщат на работа.
Мен пък много ме радват майките, дето раждат и веднага хукват на работа, а си зарязват децата да ги гледат баби и нанита. И след години си бият главите защо нямат никаква емоционална връзка с децата си... Психолозите неслучайно казват, че детето има нужда от майчини грижи през първите 2-3 години от живота си.
Абе жено , децата и в приютите има лъжица , паница и легло. Друго им трябва на тях , ама мозъкът ти не може да разсъждава толкова. Айде гледай си само твоите деца , доколкото можеш , а ако не можеш , ще се намерят и гледачки.
БЪЛГАРИНО,ЗАЩО САМО ЗЛОБЕЕШ?ДА НЕ БИ АНЖЕЛИНА ,МАДОНА И Т.Н ДА СИ СТОЯТ В КЪЩИ?ДА НЕ БИ ЦИГАНИТЕ,КОИТО СИ СТОЯТ ПЪК САМО В КЪЩИ ДА ДАВАТ НЕЩО НА МНОГОБРОЙНАТА СИ ЧЕЛЯД?ДА НЕ БИ ДА ДАРЯВАТЕ ТОЛКОВА ЛЮБОВ И ГРИЖИ НА ВАШИТЕ ДЕЦА,ОСОБЕНО КОГАТО НЯМАТЕ СРЕДСТВА ДА ГИ ОБЛЕЧЕТЕ КАКТО ТРЯБВА И ДА ВИ Е ПЪЛЕН ХЛАДИЛНИКА?ЗЛОБАТА ВИ ЛИЧИ ДОРИ ОТ КОМЕНТАРА ЗА УРОДЛИВИЯТ Й МЪЖ ?!? ДАЙ БОЖЕ СРЕДНОСТАТИСТИЧЕСКИЯТ БЪЛГАРИН ДА ПРАВИ ТОВА И ИМА ВЪЗМОЖНОСТИТЕ И ЖЕЛАНИЯТА НА КАЛИ,ЗАЩОТО 2/3 ПОНЕ СА ПО-ЗЛЕ.ИЛИ ИНАЧЕ КАЗАНО:НЕ ГЛЕДАЙ СЛАМКАТА В ОКОТО Й,А ГЛЕДАЙ ГРЕДАТА В ТВОЕТО ОКО!!!!
В БГ майките в майчинство пак ги захвърлят на бабите и ходят да се оплакват, че не им стига майчинството да тичат от кафене на кафене. Качественото време с децата не е задължително да е през цялото време. Като е при бабите да не би това да се брои за майчинство.
Едно време на такива деца им казваха "храненичета". Да си вземеш "хранениче" си е точно да храниш и обличаш едно човешко същество, на което след това му изискваш благодарност за голямата милост, която си му сторил. Такива храненици си знаят мястото в това семейство , а след това и в обществото. Те сами си знаят , че съществуват по нечия милост и от това развиват голямо озлобление сред време. Те никога не са зачитани като на едно ниво с другите деца от семейството и с времето развиват чувство на вина и озлобление. Такива храненици израстват със самочувствието на втора ръка хора, още повече че тази сурогатка на майка едва ли има акъла да му предостави нещо повече от остатъците от вечерята и износените дрешки на синовете си. Гнусна история.
Много може да се поразсъждава върху морала на жена, която ражда деца , предполагам , за да се издържа от бащите им. И престанете да ни натрапвате тази ниско морална особа и да ни я въздигате до светица. Вероятно трябва да и изслушате всички интервюта които е давала досега и я чуете как величае мутрите от близкото минало и мутренския начин на живот. Да чуете кви пичове били боклуците дето я заставяли да им пее. И не ни крийте коментарите. С криене на коментари няма да родите нова звезда.
Кали (на санскрит ) е в индуистката митология е богиня на смъртта и разрушението, съпруга на бог Шива. Името Кали означава "сила на Кала или времето", която прави всичко преходно. Въпреки нейните негативни краски, тя не е точно богиня на смъртта, а по-скоро на Времето и Промяната. Наричана е "Черната" или "Тъмната" богиня. Тя приема жертвите си по време на специален ритуал наречен Дурга-пуджа, като понякога и пренасят в жертва дори хора. Изобразяват я танцуваща върху мъртвото тяло на своя съпруг Шива, като в едната ръка държи главата му, а в другата върти меч. Като богиня на смъртта Кали унищожава всичко, включително и божествения си съпруг, тъй като нищо видимо на този свят не е вечно.
Дира вероятно не сте разбрали, Галя сигурно иска да стане приемен родител, за което нашата държава заплаща някакви пари. В противен случай не е ясно как ще и се случи осиновяване, като деца се осиновяват само от семейства с брак, жилище и самостоятелна детска стая за детето, доказано добро материално състояние и още някакви прагове и много чакане.
Качественото време с децата е да ги вземеш от яслата, от бабата или от нанито, след като си работила цял ден и силите ти са изцедени, да ги прибереш, за да им сервираш купешка манджа, и да ги сложиш да спат, така ли? Въпросът не е в това да родиш, че да се наречеш майка. Да си майка означава друго и то изключва връщането на работа 3 дни след раждането или връчването на децата да ги гледат баби.
Първо, твоите не гледаш , за да взимаш чуждо. Две седмици след раждането ще биеш шута на бебето при майка ти и ще си вееш байрака(най-вяроятно търсейки баща на четвъртото...) Второ, едно дете не иска само останки от манджата и няколко недоизносени парцалчета , а иска грижи, внимание 24/7. И трето, вземи си седни на задника, стига се влачила по кръчмите, че ще го родиш това бебе в някоя чалготека.
аиде стига си се оправдавала , намери си работа ,докато не си затъпяла съвсем от чистене и готвене
Не е така, осиновител при условията на пълно осиновяване може да стане всеки, весемеен, мъж или жена, стига да докаже, че не е лишаван преди от граждански права. Е, изисква се и някакъв доход, който се доказва, все пак. Мнозинството от осиновителите са средно-сатитисчески българи, със средни финансови възможности. Говоря от първо лице, сама неомъжена майка осинивителка съм. Приемните родители наистина получават заплащане - заплата и почти толкова голяма сума за издръжката на детето. Но те не са осиновители. Когато се намерят такива, то отива при тях. Осиновителите са като всички останали родители - правят си сметка дали ще могат да се справят с отглеждане и издържка на дете - както при бременност. И чакането не е дълго, може да се сравни с износването на една бременност. Понякога става по-бързо, понякога по-бавно, но всичко е направено да се гарантира максималната сигурност на детето.
Много простотия изписана, много нещо. Малеееееееееееееее! Пу-пу, пази Боже да не стига никого... Не пожелавам и на най-големия си враг да е толкова прост. Не съм толкова жестока, че да му го причиня.