Коментари - Кали иска да осинови дете | life.dir.bg
назад

Кали иска да осинови дете

Да осинови дете е най-съкровената мечта на бременната в осмия месец Кали.

Обратно в новината

Коментари - Кали иска да осинови дете | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

За какво ти е да осиновяваш,утре ще срещнеш друг и от него ще родиш,важното е да ги раждаш,че не си по гледането.

Напоследък в медийното пространство преобладават главно изявления на представители на малцинствата . Догодина като иде на балкан,да чакаме ли момиченце?

Колкото повече, толкова повече!

Смешна работа!Още не е родила третото си чаве, седнала за осиновяване да мисли..Аз си мисля, че е разочарована от факта, че ще става мъжка майка за пореден път...та за това иде реч..Кали, обещавам, че следващия или по-следващия ще е момиче....

Браво, това е похвално!

kokobrais

Кали, роди четвъртото па тогава мисли за осиновяване! То детето не иска само пълна паница и стари дрехи за доизносване!

Ами няма нищо лошо в намеренията и, напротив! Смятам обаче, че за осиновяването трябва да се говори след като се е случило евентуално, а не преди това. Сега звучи като евтин PR. Успех!

Работата или децата-естественно работата!"Браво" Кали,ти си перфектната грижовна майка!

Просто информативно искам да попитам...Кали българка или ромка е?Защото скоро в едно предаване се направи на българка, а аз доколкото знам не е....А?

Какво против успешните в реализацията майки? Не всички са доволни да висят в кухните, вечно хокани от мъжете и дори от децата си...има жени, които се уважават и заради това ги уважават и околните им! ...а това става с РАБОТА!

"кали иска да осинове дете"- каза пр-ката на кали "остава толкова храна , а си нямаме прасе "-каза кали

Точно това мислих да напиша. Толкова елементарна жена , а така се напъва да каже нещо умно.Всяко дете е с осигурена солидна издръжка. така може да народи , и 5-6 . Какво ще и коства-още една лъжице и още една паница. Ужас!

Нямам нищо против жените да работят,но на оставиш на две седмици детето си,заради работата е глупост.Къде отива кърменето,нежните прегръдки и милувки от които има всяко дете?

Аз пък си стоя в кухнята и семейството ми ме обича и уважава, ако реша да работя - също ще ме обича и уважава, а ако реша да отида на Марс - познай :). Уважение НЕ се печели като ходиш на работа, печели се с любов и характер. Ако работата те кара да се чувстваш добре - работи, но не налагай идеите си на другиго, защото това явно говори за комплексираност.

За пореден път даже не може да си спомни , че е казала съвсем друго нещо на друго място- при Ники Кънчев каза , че сама си отгледала децата и то се беше разпенила яко. Сега само да го роди и ще скочи на работа. И в други предавания започвва да се оплита в собствените си лъжи и грейва като домат...

Какво и става на Галчето , да си сменя гаджетата добре, но не е ли чувала за противозачатъчни - ръси деца през някоя година и се прави на майка героиня

Ти ще си ги нароиш сама, не те знам на колко лазарника си вече?! Ама ето ти сега и третото от трети, после четвърто и пето от следващите... Лесно ти е като само да паници и дрешки ги свеждаш нещата

Мъчи се да хване "правилния човек", ама нещо и тоя май се изплъзва.... Както и да е де, нейни си работи по-цигански така.. Ама се чудя, кой и дава да се изявява и по телевизията? По-скучно и по-тъпо предаване дали има изобщо?

...абе, карай, тук всеки се възприема за психолог и дава качеството "комплексар" за щяло и нещяло..ама то е така - в кухнята няма как човек да получи образование. Илюзиите са хубаво нещо, но помисли за времето, когато ще имаш нужда от собствени доходи, а няма да ги имаш /не ти го желая, разбира се, но често става така/

Защо не вземеш да осиновиш направо "бъдещия татко-туроператора Влади", ами ще го гониш после пак по плажовете?!

Няма да му станат недоизносените дрешки!

Агресивната посредственост мре да се мултиплицира . Тази вече са развива в геометрична прогресия.

Няма да му станат недоизносените дрешки!

В кухнята, може да получиш образование, точно защото не ходиш на работа и имаш време, та аз имам и образование и стаж и стига да искам винаги мога да работя. За момента не искам :) и това си е решение за момента, а когато поискам може да си сигурна, че няма да страдам от липса на доходи.

Пози правят се на интересни.

Да се самосезира Агенцията за закрила на детето!

тая пък вече се насра,елате ме вижте.

ясно, ясно....Хайде със здраве!

Работите не са цигански, ами парвенюшки. Български елит, не английски. Това е положението.

Япония.Традиция,разум,нови технологии ,баланс и хармония.страна за пример.Как е при тях.Всяко японско дете ,момиче или момче,започва своето образование.След като се дипломира,започва работа.Японка д висше и трудов стаж,става майка.Тя прекъсва работа,за да гледа детето.Това е норма.В късните години,когато децата са големи или има нужда от пари пак работи.България-райза чалгата.Циганката ражда 10.НЕ учи и не работи.Хвърля ги в дом,продава ги,проституират.Българката е продавачка в магазин-детето е на ясли .Майката е чалгарка ,ражда от различни и ги оставя други да ги гледат.А децата са бъдещето на нацията.

Не и давай поводи да се обяснява, че ще тръгне пак да обикаля де що има предавания.... Поради големия интерес, не за друго....

Коментарът съдържа спам или обиди и нарушава доброто име на простакесата!

Значи изобщо не харесвам този музикален жанр, обаче народът ни го харесва. За да напреднем малко с интелекта, трябва и фолкпевиците да стигнат едно определено ниво интелект. В случая, дамата се е изказала много интелигентно и добронамерено. И изказът не е някъв селски. Ако всички фолкпевачки почнат да се държат така, ще дадат пример на масата хора, които ги харесват...

Това не си ти, дето ше го каже..всеки сам си ги решава дали иска още едно дете или не ;)

Най- яко ше е да не се дават уроци на хората как да си възпитават децата (което не е лесно нещо). Особено преди да си се уверил, че ти сам си се справил безпогрешно със съответната задача.

Така и не разбраха тези простакеси, че едно дете не е просто "още един черпак супа в тенджерата". Детето има нужда от много повече от остатъците от трапеза ти и носените дрехи на децата ти. Например внимание, образование, личен пример и т.н. ...

Тя ако искаше, да го е направила, а не да тръби насам-натам какво искала...аман от медийни изяви..

Къде ли се подвизава сега? Има място за 5 кревата, че и за още един?? В разцвета си се подвизаваше в панелка в Дружба 2....

Алоооооо, модераторчетата?! много сте велики! Защо ми изтрихте втория коментар? Той не съдържаше КАКВИТО И ДА Е ОБИДНИ ДУМИ. За първия разбирам - съдържаше думата съвъкупление, макар и казана на жаргон и там претенции нямам, но втория сте го изтрили абсолютно хаотично и напосоки! Така ли ще ще действа вече - с което сме съгласни го пускаме, а което не ни харесва, го триеме! Срамота е! Това да не ви е Северна Корея!

Не живееше ли в Дружба 2 със скъпия си Гошко с афинитетите???