Георги Милков е победителят в риалитито ”Африка”
Победителят в първия сезон на "Африка: Звездите сигурно са полудели" е 40-годишният Георги Милков.
Обратно в новинатаКоментари - Георги Милков е победителят в риалитито ”Африка” | Лайф.dir.bg
Коментари
Честито на Милков- най-достойният играч! Като цяло форматът беше много качествен. За първи път участниците бяха интелигентни хора, нямаше кавги и клюки, не ги оставяха гладни, за да мислят само за храна, както в Сървайвър. И ние зрителите видяхме Африка и научихме интересни неща. Беше полезно предаване, браво!
Не е имало интриги и клюки защото продуцентите не са наблегнали на тях , не са ги изфабрикували и не са ни ги показали. Милена друго намекваше в някакво интервю. Скучно предаване, режисирано като всички останали.
Тази Диляна защо е сред финалистите, да подсили драмата на момента ли, да видим колко най-добро е нашето момче? Това се казва надбягване с един кон.
Тримата бяха достойни, но спечели най-достойният. Честито на победителя!
Това с репликата за цвета на колата и "оставката" от Николета ми звучат доста тъпичко и някакси комплексарско, /в смисъл изпонаср,,хме се от политика във всяко нещо/ ама хайде сега голяма работа...
Беше много глупаво и не на място от нейна страна-въпрос на интелект.
Честито на победителя , симпатяга , Диляна красавица , а тошев е пълен боклук вярвайте ми
този избор доказа две неща , че публиката в случая зрителите не греши и че бтв не манипулират вота за което съм им благодарен , за георги тошев бих казал свръхинтелигентен , умерен , миротворец , приятен събеседник и другар и нищо лошо , за диляна ми той господ наливал в нея цялата земна хубост , просто няма за какво да я укори човек от където и да я погледне , но в милков се крие оня дух на българина оня магнетизъм който ни сплотява и ни води през бурите на вековете , на подсъзнателно ниво всеки от нас съзира в него водача и защинтика , зад сдъжаната му външност се спотайва бунтарската могъща сила и усет за справедливост , дълбоко в душата му тлее оная искрица на апостолите и революционерите ни , от друга страна той намира "блага дума" със всекиго независимо от пол , репигия , емоционално състояние , именно с тия неща ни спечели нас българите георги милков
Искаш ли да се обзаложим, че Прея няма да спечели музикална академия, защото винаги ще има едно момче с топки, което ще е по-голяма работа от нея.
Дрън-дрън! Хванала те "словесна . диария". Тъпо, скучно предаване, тъпи игри и представяне на участниците. А какво има впредвид "победителят" с изказването си за червения цвят? Добре, че сами се хвалите колко ви е велико предаването, колко е интересно, как зрителите го гледали, защото другите не са на това мнение.
БТВ не могат да правят риалити формати. Скука
Това, че един формат е интелигентен и с интелигентни участници не го прави скучен. Но в България простотията винаги е по-интересна. Гледайте си Биг Брадър тогава, той определено ще ви допадне повече.
Всъщност не гледам биг Брадър и подобни клюкарски изпълнения. Не ти се удава да преценяваш хората така, че не се пъни да не се получи нещо друго :D Просто "Африка" не е риалити, а дирижиран сериал в стил научно популярен. Кое му е сървайвърското - тоалетите ли, лакираните нокти, гримовете и прическите ли?! Та някои жени дори не бяха с подходящи обувки. Бяха тръгнали като на модно дефиле. Ходи ми обяснявай после какво риалити за оцеляване е това. Пародия.
Браво, да му е честита наградата! Интелигентен, умен, симпатичен с приятно излъчване и поведение.
Не ми беше добре"познат"до този формат.Но след 2-3 предавния ми стана абсолютният фаворит.Страхотен във всяко отношение.Да му е честита наградата!
Честито! Победата е напълно заслужена! За Жоро Милков един от охранителите каза,че е истински soldier. А той притежава всички положителни качества за един истински мъж. Най- хубавото качество у него е невероятното чувство за хумор.
Милков беше моят фаворит. Сдържан, устойчив, силен, с чувство за хумор и самоирония, човек който може да се справя успешно във всяка обстановка. Да му е честито!
Всеки от финалистите беше равностоен претендент, но късмета беше на страната на Милков:-) Нека ползва наградата със здраве!!!
Честито! И тримата финалисти бяха много добри, но само един е победител! За този формат с приключенски характер това беше най-добрия избор на хората!
Браво, още от началото ми беше фаворит. Може би сухия му вид не е най-подходящ за подкрепа от публиката, но съм приятно изненадан от вота вчера, явно зрителите на предаването са интелигентни хора. Дано да има нов сезон, защото с останалите реалити простотии и олигофрени, които участват там ще се откажа да гледам ТВ.