Коментари - Георги Милков е победителят в риалитито ”Африка” | life.dir.bg
назад

Георги Милков е победителят в риалитито ”Африка”

Победителят в първия сезон на "Африка: Звездите сигурно са полудели" е 40-годишният Георги Милков.

Обратно в новината

Коментари - Георги Милков е победителят в риалитито ”Африка” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Хареса ми чувството му за хумор. Радвам се, че спечели. :)

Слава Богу има и нормални българи!Честито на победителя, успехи.

Честито на Милков- най-достойният играч! Като цяло форматът беше много качествен. За първи път участниците бяха интелигентни хора, нямаше кавги и клюки, не ги оставяха гладни, за да мислят само за храна, както в Сървайвър. И ние зрителите видяхме Африка и научихме интересни неща. Беше полезно предаване, браво!

Не е имало интриги и клюки защото продуцентите не са наблегнали на тях , не са ги изфабрикували и не са ни ги показали. Милена друго намекваше в някакво интервю. Скучно предаване, режисирано като всички останали.

Русо гладно няма!

Тази Диляна защо е сред финалистите, да подсили драмата на момента ли, да видим колко най-добро е нашето момче? Това се казва надбягване с един кон.

Тримата бяха достойни, но спечели най-достойният. Честито на победителя!

Русото със сините очи колкото и да е клише винаги ще работи. Я вижте каква драма предизвика смъртта на Пол Уокър...

Това с репликата за цвета на колата и "оставката" от Николета ми звучат доста тъпичко и някакси комплексарско, /в смисъл изпонаср,,хме се от политика във всяко нещо/ ама хайде сега голяма работа...

Беше много глупаво и не на място от нейна страна-въпрос на интелект.

Разбира се че е въпрос на интелект да си знаеш цената и да не участваш в смешни съревнования за да се доказваш.

Винаги е добре да кажеш "Оставка на Орешарски", независимо от мястото и формата. Не харесвам Николета, но точно за това изказване снощи я поздравявам!

Ами защото си като нея,псувните и храчките на първо място!

Парите остават в семейството,разбира се.

Честито на победителя , симпатяга , Диляна красавица , а тошев е пълен боклук вярвайте ми

и акъла си да вярваме за Г.Тошев? Дали ти, не си "боклук?"

този избор доказа две неща , че публиката в случая зрителите не греши и че бтв не манипулират вота за което съм им благодарен , за георги тошев бих казал свръхинтелигентен , умерен , миротворец , приятен събеседник и другар и нищо лошо , за диляна ми той господ наливал в нея цялата земна хубост , просто няма за какво да я укори човек от където и да я погледне , но в милков се крие оня дух на българина оня магнетизъм който ни сплотява и ни води през бурите на вековете , на подсъзнателно ниво всеки от нас съзира в него водача и защинтика , зад сдъжаната му външност се спотайва бунтарската могъща сила и усет за справедливост , дълбоко в душата му тлее оная искрица на апостолите и революционерите ни , от друга страна той намира "блага дума" със всекиго независимо от пол , репигия , емоционално състояние , именно с тия неща ни спечели нас българите георги милков

Много добре казано.

Ти оправдаваш ли се сега?

Искаш ли да се обзаложим, че Прея няма да спечели музикална академия, защото винаги ще има едно момче с топки, което ще е по-голяма работа от нея.

Евала, 'Пеню', прекрасно мотивирано.

Дрън-дрън! Хванала те "словесна . диария". Тъпо, скучно предаване, тъпи игри и представяне на участниците. А какво има впредвид "победителят" с изказването си за червения цвят? Добре, че сами се хвалите колко ви е велико предаването, колко е интересно, как зрителите го гледали, защото другите не са на това мнение.

Пише се само пред вид- не впредвид. Предаването беше интересно.Не цвъкай на чистото!

БТВ не могат да правят риалити формати. Скука

Това, че един формат е интелигентен и с интелигентни участници не го прави скучен. Но в България простотията винаги е по-интересна. Гледайте си Биг Брадър тогава, той определено ще ви допадне повече.

Всъщност не гледам биг Брадър и подобни клюкарски изпълнения. Не ти се удава да преценяваш хората така, че не се пъни да не се получи нещо друго :D Просто "Африка" не е риалити, а дирижиран сериал в стил научно популярен. Кое му е сървайвърското - тоалетите ли, лакираните нокти, гримовете и прическите ли?! Та някои жени дори не бяха с подходящи обувки. Бяха тръгнали като на модно дефиле. Ходи ми обяснявай после какво риалити за оцеляване е това. Пародия.

Браво, да му е честита наградата! Интелигентен, умен, симпатичен с приятно излъчване и поведение.

Не ми беше добре"познат"до този формат.Но след 2-3 предавния ми стана абсолютният фаворит.Страхотен във всяко отношение.Да му е честита наградата!

супер много е симпатичен;)

Честито! Победата е напълно заслужена! За Жоро Милков един от охранителите каза,че е истински soldier. А той притежава всички положителни качества за един истински мъж. Най- хубавото качество у него е невероятното чувство за хумор.

Милков беше моят фаворит. Сдържан, устойчив, силен, с чувство за хумор и самоирония, човек който може да се справя успешно във всяка обстановка. Да му е честито!

Честита да му е аградата. радвам се че той я взе,заслужава

Всеки от финалистите беше равностоен претендент, но късмета беше на страната на Милков:-) Нека ползва наградата със здраве!!!

Диляна-достойна?

Честито! И тримата финалисти бяха много добри, но само един е победител! За този формат с приключенски характер това беше най-добрия избор на хората!

Браво, още от началото ми беше фаворит. Може би сухия му вид не е най-подходящ за подкрепа от публиката, но съм приятно изненадан от вота вчера, явно зрителите на предаването са интелигентни хора. Дано да има нов сезон, защото с останалите реалити простотии и олигофрени, които участват там ще се откажа да гледам ТВ.

Честито! Със здраве да ползва колата и да не сменя цвета. Чудесна е!