Кои са най-надценените холивудски звезди
Американският комик Адам Сандлър е начело в класацията на сп. "Форбс" за най-надценените холивудски актьори, които получават високи хонорари, но приходите от продукциите с тяхно участие са посредствени, предаде Ройтерс.
Обратно в новинатаКоментари - Кои са най-надценените холивудски звезди | Лайф.dir.bg
Коментари
Тоест при филм с участието на звезда, в най - лошия случай печалбата е "само" около 200 - 300%.Ами за оплакване са.
Днес, в дир-а са много безинтересни новините, пълна скука. Обичам, през обедната си почивка да прочета нещо интересно докато хпоапвам, сандвича си но днес нищо не ми хвана окото, в секцията "Лайф" е мнооого скууучно. Добре, че си намерих нещо интересно в рубриката "Вкусотии". Райне, слънчице недей така, моля те.
незнам кой колко получава, не може да се съди за артиста на по печалбата от продукцията, защото не зависи само от него успеваемостта на филма. но като говорим за надценяване мисля, че една от тях е сандра бълок.
На членовете на ЦК на БКП 1000 лв на месец за храна бяха необходимост, нали? :) Алчността не е порок на системата, а на хората. Някой са алчни за власт, други за пари, трети за внимание...
Никалъс Кейдж няма свестен филм от 10 години. Чудесен пример как един първокласен актьор може да си съсипе кариерата със слаби филми.
Тука не става дума дали ти си съгласна или не, а за реалните резултати от дадените на актьора пари и спечеленото от филма. Остани си с твоето пристрастие и се опитвай и да мислиш.