Коментари - Кейт Уинслет роди момченце | life.dir.bg
назад

Кейт Уинслет роди момченце

Актрисата от «Титаник“ Кейт Уинслет е родила момченце в клиника в Лондон, съобщи The New York Post.

Обратно в новината

Коментари - Кейт Уинслет роди момченце | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Баси -три деца от трима различни мъже. Явно се съревновава с наш'та Кали -тотална липса на морал !

горе-доле те така си е. Само че наша Кали си я знаем само ние у наше село

...промотираше и беше по-голяма от Титаник

Вероятно и детенцето ще е Рокендрол... Long Live Rock N` Roll!

зад нея е написано ясно името на филма - Labor Day