Диляна Попова по бельо по случай празниците
Диляна Попова се развихри на корицата на сп. Maxim по бельо.
Обратно в новинатаКоментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | Лайф.dir.bg
Коментари
Направо да започнат да ги моделират 3D... Отвратителен ретуш , стайлинга също куца ...
След шестата ракия ще ми се стори още по-привлекателна...Ама знам ли дали мога да изпия толкова! Какво ни занимавате с тъпотии!...Нещастници!
Диляна е висока 1.71, което е среден ръст, не е висока, но не е и ниска. Напротив, това е идеалният ръст за една жена - нито е ниска, нито е кобила. А и в България хората са ниски и един такъв ръст за жена минава тук за висок. Те повечето ни мъже едва стигат 1.70. Красотата е субективно понятие, но да кажете, че е ниска и дребна е смешно. Много си е добре жената, не търсете под вола теле.
Диляна е къде, къде по-слаба...Какво ли не прави фотошопа!...но иначе е хубавица, признавам!
направи ми впечатление в шоуто как непрекъснато си оправяше косата да стои на една страна,говори или слуша или просто си стои и все ръцете косата оправят.много гаден навик.па да беше я вързала че да не я зализва тая коса постоянно с ръце.просто дразни,пред екран е все пак и не е желателно постоянно да си оправя косата.
тази все трябва да е разсъблечена и гола,ту тук,ту по филмите с нея излъчвани по телевизията.не съм я гледала в постановки в София ,защото съм от провинцията,но това впечатление съм добила досега ,че все някъде се разголва.само в шоуто дето не се разсъблече гола.