Коментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | life.dir.bg
назад

Диляна Попова по бельо по случай празниците

Диляна Попова се развихри на корицата на сп. Maxim по бельо.

Обратно в новината

Коментари - Диляна Попова по бельо по случай празниците | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Истината е, че точно този ракурс, от който е снимана, никак, ама никак не е сполучлив. Изглежда некрасива на снимката, а иначе като цяло си е много хубава. Така че фотографите да си подбират по-внимателно снимките...

тази все трябва да е разсъблечена и гола,ту тук,ту по филмите с нея излъчвани по телевизията.не съм я гледала в постановки в София ,защото съм от провинцията,но това впечатление съм добила досега ,че все някъде се разголва.само в шоуто дето не се разсъблече гола.

направи ми впечатление в шоуто как непрекъснато си оправяше косата да стои на една страна,говори или слуша или просто си стои и все ръцете косата оправят.много гаден навик.па да беше я вързала че да не я зализва тая коса постоянно с ръце.просто дразни,пред екран е все пак и не е желателно постоянно да си оправя косата.

Диляна е къде, къде по-слаба...Какво ли не прави фотошопа!...но иначе е хубавица, признавам!

А може ли, по случай празниците да ми бутне?

Така е,гроздето за драскачите ,които пишат по-долу е кисело. Не сте от отличниците!

Можеше да пуснат и по хард снимчици, сигурно бюджета на Maxim е слабичък.

Айде по бельо как да е, ама на главата едно чувале сложете ;)

по бельо з апразниците, после пак без бельо ха ха ха

една от най-хубавите жени по нашите географски ширини - вие нормални ли сте бе?

След шестата ракия ще ми се стори още по-привлекателна...Ама знам ли дали мога да изпия толкова! Какво ни занимавате с тъпотии!...Нещастници!

А хаерлия да е!!! Весели празници хахаххаха :D

По празниците с бельо, след празниците без!

на мен ли ми се струва или е наистина, че чорапогащника е на бримки!!!

можеше да сложат по-хубав бухал!!!

някои знае ли дали си е слагала силикон в гърдите? нещо понаедряла ми се струва в тази част.

Снимките създават илюзията, че е висока и стройна жена, каквито аз харесвам а всъщност набедената за красива Диляна е ниска и дребна, каквито жени аз не харесвам. Не ми харесва и бельото, много евтино, не като цена а като порнография изглежда всичко... Няма да си купя този брой.

Диляна е висока 1.71, което е среден ръст, не е висока, но не е и ниска. Напротив, това е идеалният ръст за една жена - нито е ниска, нито е кобила. А и в България хората са ниски и един такъв ръст за жена минава тук за висок. Те повечето ни мъже едва стигат 1.70. Красотата е субективно понятие, но да кажете, че е ниска и дребна е смешно. Много си е добре жената, не търсете под вола теле.

Колко е вълнуващо!Браво Дилянче.За следващата Коледа пак!

Въпрос на грим, фотограф и фотошоп - казвам го като специалист. Хубава е девойката, но, ако напишете нейното име в търсачката, ще видите и снимки, различни от тези. Та пред фотошопа всички са равни :)

Мда, дори е по-добре без фотошопа!!! Като гледам снимките и не знам да плача ли от некадърността на фотографа или да псувам последвалото туширане...

Направо да започнат да ги моделират 3D... Отвратителен ретуш , стайлинга също куца ...

31 hilqdi sa q haresali v faceb, kakvo poveche iskate

hto dosega po bes belio li behe..

Диляна е дори още по-красива на живо и без никакъв грим. Много красиво момиче с интелигентен вид.

Вие сте майка й, нали...? Хайде, стига толкова, а? И ние сме я виждали.. без Фотошоп, грим и перфектен фотограф!

по добре с дрехи...по случай празниците! :)

na men mi haresva i nqma da se grymna, a ako q vidq she q naceluvam

Тази ако му харесва на някого да отиде да се прегледа.

Диляна Попова по бельо по случай празниците??? Е, иначе си ходи без гащи, ама - празници, ко да праиш, се пооблечеш малко...

страхотна жена!а простите ганьовци друго освен да плюят.....

a tova beloto po kosata i kakvo e ?? Spored men e ot snoshti

Защо ли? Ми с два чифта с...ни устни е!? Идеалът, за повечето истински познавачи на хубавите жени.

По случай празниците по бельо ,а когато не са празници -без.

Туй девойче ще е дъщеря на Жельо Желев. С таз огромна патешка уста може да стресне всеки. Иначе е младичко и естествено че за някой лесен лев ще се снима и с беьо и без него. Чичо Дичо го доведе от село на асфалта, а знаете че тия са най-амбициозни и страшни. Ама докато има кой да и плаща да се снима момето. Като хване некой да я храни може и да не се пъне вече.

shtom pyska takava sesia e svarshila parite, a i ne moja da specheli djipa, sega bg oligarsite shte i probvat dypkite!!

Няма такава еблива мацка...супер е отвсякъде......

Desislava

Нещо не се е получило. Диляна е една от най-красивите българки, но тази стилистика не й отива. Аз в първия момент си помислих, че Юлияна Кънчева се снимала пак за Плейбой.

Сакън недей

Кога е успяла да си надене бельото?

shte q porite li pitam vsichki kritici??

Много красива и секси !!! Съгласен съм , че визията на евтина златка/николета не е за нея. С класи е над целия чалгарски отпадък ::: )

Не си съвсем прав, на една ръка разстояние е от чалгарките.

Диляна е много красива, нежна и фина. Такава вулгарна и порно визия изобщо не й отива, само я загрозява. Тази визия върви на Николета, Златка, те си имат такова кур...ско излъчване. Но Диляна няма нужното излъчване за такиви снимки. Това е моето скромно мнение. Доста непрофесионална сесия на иначе красив модел.

Една жена си личи дали е истински красива не на снимки и когато е с грим и прическа, а когато е без грим, когато става от сън и като излиза от банята. Диляна на живо не съм я виждал, но от това, което гледах в предаването, където мисля, че я показаха в естествената й визия мога да съдя, че тя е истински красива жена, надарена с голяма хубост. На снимките само са я загрозили, за да изглежда като евтина про-----ка. Се.сът продава....

По празниците по бельо, а за националният - по катерица. Очакваме включване.

Кажете! Кажете датата,/на включването/ датата, че ми алармира простатата :))))))))

Отвратителна фотосесия, на иначе красива жена!

А беше толкова красива и естествена...

Рядко срещана красота. Нежна и финна, не като агресивните фолк фурии.

Същинска надуваема кукла.Като от каталога за мераклии

Мани ще вземе да настине тая, знае ли тя какви вируси върлуват сега точно по празниците, как може по бельо да ходи!!!