Коментари - Адриана Лима: Бельото е любим подарък на жените | life.dir.bg
назад

Адриана Лима: Бельото е любим подарък на жените

Супермоделът Адриана Лима даде съвети на мъжете как да изберат подходящото бельо за подарък на своята половинка.

Обратно в новината

Коментари - Адриана Лима: Бельото е любим подарък на жените | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Не и ако го представиш на свещи :)) А и не познавам мъж, който ще отрече сексапила на жена в червено бельо, само защото не го е съчетала с цвета на очите си.

Прочети повторно изказването си и помисли кой тук се представя за "загорял". А в твоя случай, и за ограничен, скучен, и абсолютно неубедителен :))

Истинските мъже гледат в очите- не в бельото.

Това, че четеш и репликираш коментарите ми означава точно обратното:)

Съгласна съм, но също гледат и красивото бельо. Затова обичат да го подаряват. Опаковката е част от пакета.

Не винаги в красивата опаковка се крие красив пакет. А ако пакетът е достатъчно красив, то само глупак ще се прехласва от опаковката. Лепя си смокинови листа.:)

Не съм съгласен въобще. Обиколил съм доста страни, най-хубави жени са българките и е жалко, че ние, българските мъже, се отнасяме като парцали с тях. Не ги виня, че голяма част от тях предпочитат чужденци. Хубавото е, че в последно време, откакто почнахме повече да пътуваме зад граница го осъзнаваме този факт и напоследък забелязвам значително подобрение от страна на мъжете. Искренно се надявам и жените да го оценяват този факт за да се запазим като нация. А иначе по темата - няма значение какъв подарък човек подарява, важното е да е от сърце и да го направи с любов и мерак. Свястните жени оценяват старанието повече, отколкото чисто финансовата стойност на подаръка. Или поне аз мисля така.

Исках само да се съглася, че българките са най- хубавите! Мъжете ни са страхотни в сравнение с чужденците - обикновено са хубави и много мъжествени, НО са страшно зле възпитани. Груби са. И става все по зле :с