Адриана Лима: Бельото е любим подарък на жените
Супермоделът Адриана Лима даде съвети на мъжете как да изберат подходящото бельо за подарък на своята половинка.
Обратно в новинатаКоментари - Адриана Лима: Бельото е любим подарък на жените | Лайф.dir.bg
Коментари
Не и ако го представиш на свещи :)) А и не познавам мъж, който ще отрече сексапила на жена в червено бельо, само защото не го е съчетала с цвета на очите си.
Прочети повторно изказването си и помисли кой тук се представя за "загорял". А в твоя случай, и за ограничен, скучен, и абсолютно неубедителен :))
Съгласна съм, но също гледат и красивото бельо. Затова обичат да го подаряват. Опаковката е част от пакета.
Не винаги в красивата опаковка се крие красив пакет. А ако пакетът е достатъчно красив, то само глупак ще се прехласва от опаковката. Лепя си смокинови листа.:)
Не съм съгласен въобще. Обиколил съм доста страни, най-хубави жени са българките и е жалко, че ние, българските мъже, се отнасяме като парцали с тях. Не ги виня, че голяма част от тях предпочитат чужденци. Хубавото е, че в последно време, откакто почнахме повече да пътуваме зад граница го осъзнаваме този факт и напоследък забелязвам значително подобрение от страна на мъжете. Искренно се надявам и жените да го оценяват този факт за да се запазим като нация. А иначе по темата - няма значение какъв подарък човек подарява, важното е да е от сърце и да го направи с любов и мерак. Свястните жени оценяват старанието повече, отколкото чисто финансовата стойност на подаръка. Или поне аз мисля така.