Коментари - Най-красивите българи за 2013 | life.dir.bg
назад

Най-красивите българи за 2013

Българската каскадьорка с кариера в Холивуд Стелла Ангелова и младият икономист с впечатляващо бъдеще Борис Георгиев са най-красивите българи за 2013-та година според класацията на Viewsofia.com.

Обратно в новината

Коментари - Най-красивите българи за 2013 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе вие с минусите нямате ли чувстжо за хумор. Наистина ли насериозно го взехте?

И мама каза че съм най-красивата, много пари изкарах с тая красота. Мога да правя всичко, пълна програма !

Оф-ф, кво ми има, не знам, ама нещо не съм наред - не ми харесват!

каскадиорката е впечатляваща. интересно каскадите по кама сутра ли са и по чии мъжки кревати ги прави?

четива за наивници. глупаво е да се правят такива класации, защото са необективни и дълбоко субективни, наи често поръчкови и купени от номинираните. номиниращите правят доходен бизнес, като продават номинациите на търг. в ню йорк всички руско/евреиски доктори са си купили сертификати за "наи добър доктор в америка и са ги овесили на стените в офисите си, но това не ги прави автоматично наи добрите лекари. това привлича само простосмъртните глупаци.

тая и този ги чувам за първи път

Мисля, че Ким Чен-ун е по-хубав от Стела.

НА МЕНЕ СИ МИ АРЕСУВАТ СИЛИКОНАВИТА ДЖУКИ, МАРА ОТВАРАЧКАТА, ИВАНКА, КОКО И АЛИСИЯ, И ЦЯЯЯЯЯЛАТА ЧАЛГА ЕНТЕЛЕГЕНЦИЯ. Е МАЛКО ТРУДНО ЗНАЯТ ЗА ТУЙ ОНУЙ, АМА ПОНЕ СЕ ГЪЗУРЧАТ!!

да ме прощава стела, но тя даже не и симпатична, нито в лице, нито в тяло е нещо особено - не притежава никаква грация, прекалено е мускулеста и има отоци около коленете, които се появяват като следствие от консумация на генномодифицираната храна в америка, явно си е платила за т. нар. класация - обаче стеле, не се заблуждаваи, разминаваш се тотално с красотата

И аз от тази снимка се впечатлих, но не можах да намеря думи. Ти си ме изразил, даже с бонус.

Лучке, сега всякакви мутанти бродят и всичко е допустимо. Тъй че в твой интерес е да обозначаваш иронията си по-ясно, ако искаш да си по-сигурна, че ще бъдеш правилно разбрана.

Да бе, баш Стелла - с тоя нос като краставица и прасци като на 200кг шопар...

Обикновена жена на средна възраст.

Това някакъв майтап ли е? Какво красиво видяхте в Стела, та чак "най-красива"? Подигравате ли се с прословутата красота на българките?

...икономист с впечатляващо бъдеще. Явно наш човек.

Не! Гаврим се.

Най-красив ще стане...Кличко, когато Кубрат го разкраси, ха-ха-ха.

КОЯТО И ДА Е, ЩЕ Я ПЛЮЙТЕ...ЩОТО СТЕ ТЪПИ БЪЛГАРИ...ВСИЧКО ДЕ Е НАД ВАС - ТРЕБА СЕ МАЧКА...УБИТАЦИ

БОЙКА БОРИСОВА Е НАЙ-КРАСИВА