Яна и Петко искат момиченце
Скоро след сватбата си Яна и Петко Димитрови признаха, че чакат бебе. Двамата обаче все още не знаят пола на бъдещия си наследник.
Обратно в новинатаКоментари - Яна и Петко искат момиченце | Лайф.dir.bg
Коментари
Имам една бира-скара в Китен. Мисля че тези двамата много ще я разработят...Човек като ги види и сякаш отвътре му иде да им поръча 2 кебабчета с малко лютеница
ЕЙ ДИР-А, ЗАЩО НИ ЗАНИМАВАТЕ С ТОЗИ КРЪЧМАР, В ЧИИТО ЗАВЕДЕНИЯ СЕ РАЗПРОСТРАНЯВАТ НАРКОТИЦИ И ТАЗИ ТАНЦЬОРКА, КОЯТО С КОЙТО ТАНЦУВА С НЕГО СИ ЛЯГА. СЕГА СЕ ПЕРЧИ, ЧЕ Е ОМЪЖЕНА И ЧАКА ДЕТЕ.
Дир, не знаех, че думата примат е обида!!
Личи си,че сте щастливи Яна+Петко!Аз ви желая да се радвате на живо и здраво дете,независимо какъв е неговия пол!А животът за съжаление е обидно кратък и затова ви пожелавам да съхранявате любовта си всекидневно и да и се наслаждавате!
Тогава им го пожелавам, щом искат момиченце нека да е! Успехи и щастие за двамата! :-)
Знаете ли, че преди 7-8 години Петко се беше снимал във видеолипа към песента "Искам пак" на Алисия (Ася Пламенова Дойчева). И там е доста по-мургав отсега....хммм - странно.
Добре, че е гугъл, че да разбера. За други неинформирани като мен - Петко има кръчма в София, а Яна е танцьорка. Браво, мноооого видни и важни личности са това. Престиж та дрънка!
А кои са тези? Сериозно питам, явно трябва да са много известни, щом само по малки имена трябва да ги познаем. Пък и сигурно животът им го следите в детайли, за да съобщавате дори такива незначителни неща. Можеше да отделите по два реда да напишете тези хора с какво се занимават, защото има читатели като мен, които не са информирани. Щеше да е доста по-качествена статия, ако пишеше нещо съществено в нея или даваше представа за хората, за които се пише. Уви, не е така.
хаха...и аз пробвах с гугъл, пич...7 страници имаше само инфо че ще имат дете....май, по нататък не ми се четеше, все едно и също,все за бебето....бахти, аз съм в Англия, те тук не са писали толкова, когато се разбра че Кейт очаква престолонаследник, чак като потърсих информация по отделно, поразбрах кой-кой е/ но не и коя-коя е/ Е за тоя брадясалия,пише че има кръчма...или две...все тая де, а за мацката, само пише че е танцьорка, аве карай, те нали са си хепи, веселба да има...деца да се раждат...пък и всеки има право на своите пет минути слава
Нямам против да пишете за бахура, ма напишете нещо и за културата. Ние обичаме културата, и бахура, абе всичко обичаме.
Абе защо ми ги давате тези непрекъснато, малко ме интересуват, да си чакат бебето там и не се навират в очите ми.
По-скоро Петко иска момиченце, защото вече си има момче, а Яна няма думата ;) Да са живи и здрави да четем за тях платени "новини" още дълги години.
Кои са тия...какви са , не бе хора.сериозно питам, не живея в България от 5 години, просто като чета заглавието, и звучи като някаква благотворителна кауза на дира...в смисъл на...едно средно българско семейство се увеличи с един член... но гледам че все тия имена...викам си, явно трябва да са нещо, я спортисти, я актьори...че то живота тук и там си върви
E стига, честно , писан ми да чета за разни "творения " на прехода и за техните къщи , животи , наследници и прочее
Ако не ги натрапваха по медиите, изобщо не бих им обърнал внимание. Но с това преекспониране ми се повръща само като им чуя имената. Това ли е целта? - Да ни се натрапват съмнителни личности до отврат. Вместо да ни се представят стойностни личности, които да ни вдъхновяват.
Пожелавам ви едно красиво, умно и палаво момиченце, да ви радва много и да не ви е скучно !
Яна и Петко са щастливо семейство и нека им пожелаем да се обичат все така силно и да се радват на много деца !
много сте хубави и двамата,нооооооо дано рожбата ви да прилича на маъка си!!!!!!!!!!!!!!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.