Коментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | life.dir.bg
назад

Михаела Филева: Много съм влюбена

Михаела Филева най-сетне проговори за приятеля си.

Обратно в новината

Коментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Миличка, всички говорят зад гърба на някого. Няма вече приятелство.

Много позитивна, красива и талантлива. Не се бъркайте в личния и живот - оставете я да бъде щастлива, заслужава го . Успех в танцувалното шоу и в кариерата !

Много е слънчева и чаровна ! Успехи и късмет : )

А,ве,ходжа,ти що не си стоиш в джамията да се молиш,ами заглеждаш чужди булки и даваш оценки по светски въпроси!?!

А ве кво ми пука за Мръхла Филева ...

Мика,ти си номер едно ! Радост за сетивата ни ,толкова красота и талант притежаваш ,че няма как, хората да не те заобичат !!!

Пука ти, пука ти-и-и... Иначе щеше да си затраеш. И на мен ми пука. Сладурана е.

И аз! Най-красивото и изпълващо усещане е да си влюбен! Михаела Филева, пожелавам Ви по-дълго да се радвате на това си състояние, както и на всички коментиращи тук!

Номер 1 е !!! без коментар

Наистина никога няма да имаш приятели. Радвам се, че съм на другата крайност - приятел съм на няколко човека и знам, че те са ми приятели. Проверено! (не на маса)

Този олигофрен на снимката до неу ли и приятелят й?

Не бе душко, това е Били Хлапето, имат дуетна песен. Такава снимка са имали, такава са сложили.

Не прочете ли, че приятелят и се казва Асен?

Ми...

фффф селската мара втасала за звезда

Селянка, а? От саропрестолния град... Пак добре, че не е селяндурка... като теб.

боли ме "габеро" станаха повече звезди от населението

Не пречи, то сега всичките селяни отиват да живеят в града, че там е животът, затова на гражданите им се налага да бягат от селянията на село :-D

Не знам защо, но никога не ми е била симпатична.... пък и не мисля, че е кой знае каква красавица..

Колкото и да ми е неприятно, ми се струва, че Михаела няма да е още дълго на небосклона. Както много други родни звезди, изкарват 2-3 парчета и залязват. Тук няма пазар, няма реална конкуренция.

Млада, красива, влюбена. Ами пей бе момиче, пей ! Какво си тръгнала да говориш по жълтите медии !? Една песен изпей, ама да те запомним !

Krasiva, talantliva, luchezarna I usmihnata.Uspeh I kysmet!

Tanq

ami...

Ще си го преместя в другия джоб.

Става за клецанье...

От кое печелиш повече мила,от пеенето ли или от дистрибуторството на неизпитани лекарства и хранителни добавки?

Ако наистина си влюбена, би било нормално да го пазиш в сърцето си, а не да го размахваш по медиите.

Супер позитивна, супер естествена и супер талантлива. Сладурана!

Тази девойка коя е , че сте и отделили място за любовните и трепети ? Пишете за стойностни хора , защото има такива а не занимавайте обществото с никому неизвестни "личности" , защото това момиче не се сещам с какво е известно , вероятно с това че е влюбена , но в крайна сметка доста хора изпитват подобни трепети без да ги афишират .............

...със сигурност има повече "гАнки" от тебе... поне се е научила да пише на родния си език...надявам се...