Михаела Филева: Много съм влюбена
Михаела Филева най-сетне проговори за приятеля си.
Обратно в новинатаКоментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | Лайф.dir.bg
Коментари
Много позитивна, красива и талантлива. Не се бъркайте в личния и живот - оставете я да бъде щастлива, заслужава го . Успех в танцувалното шоу и в кариерата !
А,ве,ходжа,ти що не си стоиш в джамията да се молиш,ами заглеждаш чужди булки и даваш оценки по светски въпроси!?!
Мика,ти си номер едно ! Радост за сетивата ни ,толкова красота и талант притежаваш ,че няма как, хората да не те заобичат !!!
И аз! Най-красивото и изпълващо усещане е да си влюбен! Михаела Филева, пожелавам Ви по-дълго да се радвате на това си състояние, както и на всички коментиращи тук!
Наистина никога няма да имаш приятели. Радвам се, че съм на другата крайност - приятел съм на няколко човека и знам, че те са ми приятели. Проверено! (не на маса)
Не бе душко, това е Били Хлапето, имат дуетна песен. Такава снимка са имали, такава са сложили.
Не пречи, то сега всичките селяни отиват да живеят в града, че там е животът, затова на гражданите им се налага да бягат от селянията на село :-D
Не знам защо, но никога не ми е била симпатична.... пък и не мисля, че е кой знае каква красавица..
Колкото и да ми е неприятно, ми се струва, че Михаела няма да е още дълго на небосклона. Както много други родни звезди, изкарват 2-3 парчета и залязват. Тук няма пазар, няма реална конкуренция.
Млада, красива, влюбена. Ами пей бе момиче, пей ! Какво си тръгнала да говориш по жълтите медии !? Една песен изпей, ама да те запомним !
От кое печелиш повече мила,от пеенето ли или от дистрибуторството на неизпитани лекарства и хранителни добавки?
Ако наистина си влюбена, би било нормално да го пазиш в сърцето си, а не да го размахваш по медиите.
Тази девойка коя е , че сте и отделили място за любовните и трепети ? Пишете за стойностни хора , защото има такива а не занимавайте обществото с никому неизвестни "личности" , защото това момиче не се сещам с какво е известно , вероятно с това че е влюбена , но в крайна сметка доста хора изпитват подобни трепети без да ги афишират .............