Михаела Филева: Много съм влюбена
Михаела Филева най-сетне проговори за приятеля си.
Обратно в новинатаКоментари - Михаела Филева: Много съм влюбена | Лайф.dir.bg
Коментари
Тази девойка коя е , че сте и отделили място за любовните и трепети ? Пишете за стойностни хора , защото има такива а не занимавайте обществото с никому неизвестни "личности" , защото това момиче не се сещам с какво е известно , вероятно с това че е влюбена , но в крайна сметка доста хора изпитват подобни трепети без да ги афишират .............
Ако наистина си влюбена, би било нормално да го пазиш в сърцето си, а не да го размахваш по медиите.
От кое печелиш повече мила,от пеенето ли или от дистрибуторството на неизпитани лекарства и хранителни добавки?
Млада, красива, влюбена. Ами пей бе момиче, пей ! Какво си тръгнала да говориш по жълтите медии !? Една песен изпей, ама да те запомним !
Колкото и да ми е неприятно, ми се струва, че Михаела няма да е още дълго на небосклона. Както много други родни звезди, изкарват 2-3 парчета и залязват. Тук няма пазар, няма реална конкуренция.
Не знам защо, но никога не ми е била симпатична.... пък и не мисля, че е кой знае каква красавица..
фффф селската мара втасала за звезда
Този олигофрен на снимката до неу ли и приятелят й?
Не бе душко, това е Били Хлапето, имат дуетна песен. Такава снимка са имали, такава са сложили.
И аз! Най-красивото и изпълващо усещане е да си влюбен! Михаела Филева, пожелавам Ви по-дълго да се радвате на това си състояние, както и на всички коментиращи тук!
Мика,ти си номер едно ! Радост за сетивата ни ,толкова красота и талант притежаваш ,че няма как, хората да не те заобичат !!!
А ве кво ми пука за Мръхла Филева ...
Много позитивна, красива и талантлива. Не се бъркайте в личния и живот - оставете я да бъде щастлива, заслужава го . Успех в танцувалното шоу и в кариерата !
Много ми харесва Михаела! Красива, талантлива, позитивна, винаги усмихната! И песните й са страхотни и зареждащи! Да е жива и здрава :)
Ходехме с нея за кратко, докато беше още във Велико Търново. Но когато се премести в София стана много надута и не искаше да вижда никого от старите си приятели "от село".
Това е най-сладкото и приятно същество появявало се наскоро по телевизора. Да е жива и здрава!
ЗА БОГА - МОМИЧЕТО Е ГОТИНО И ПЕЕ СТРАХОТНО - СТИГА С ТАЗИ ЗЛОБА И ЗАВИСТ! АБЕ ПИТАЙТЕ ОЛИГАРСИТЕ И ТЕХНИТЕ ПОЛИТИЧЕСКИ ПИОНКИ - ОТКЪДЕ ИМАТ МИЛИАРДИТЕ !? А НЕ ДА ДРЪНКАТЕ ТЪПОТИИ ПО АДРЕС НА МИХАЕЛА ФИЛЕВА!
младо момиче ,което се старае да танзува.но с това малко чело ,колко ли ганки има в него... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ей плювалници,момичето е супер,машалла.
Защо отклонявате хората от важните неща с такива простотии ? На кой му пука личния живот на някаква пикла ?
За първи път я чувам.
Е, значи вече ще знаеш коя е.
селянче с амбиции и самочувствие.
Ха-ха,широк задник-да, жените, истинските жени, са с големи задници,защото природата е заложила в тях идеята за репродуктивност. Тези с повечко тестостерон са с тясни задници, естествено...
Михаела е много усмихнато, талантливо и приятно момиче. Пожелавам и много успех. Много ми харесват песните и.
Супер е девойката. Бяхме с нея гаджета в Плевен.
Как само ни ги налагате....Без да ги знае никой, новоизлюпени някакви имена бог знае откъде пръкнали се, но-о....вие ни навирате, че била влюбена в приятеля си, като е световно неизвестна самата тя, сякаш я знаем поне от 5 века! Това ви е селският начин да произвеждате нео"ВИП"-ове. Горките подобни, скоро ще разберат дори и те, че са били жестоко употребени и захвърлени в името на един проект и бизнесформат, обслужващ други.
Как само ни ги налагате....Без да ги знае никой, новоизлюпени някакви имена бог знае откъде пръкнали се, но-о....вие ни навирате, че била влюбена в приятеля си, като е световно неизвестна самата тя, сякаш я знаем поне от 5 века! Това ви е селският начин да произвеждате нео"ВИП"-ове. Горките подобни, скоро ще разберат дори и те, че са били жестоко употребени и захвърлени в името на един проект и бизнесформат, обслужващ други.