Ема Уотсън: Не излизам с известни мъже
За разлика от много актриси Ема Уотсън винаги се е въздържала от връзките с известни колеги.
Обратно в новинатаКоментари - Ема Уотсън: Не излизам с известни мъже | Лайф.dir.bg
Коментари
Не излизам с хора, които са известни. Не смятам за честно всички интимни подробности от техния живот да бъдат излагани на показ заради мен. Бих искала да ги предпазя....... значи тя иска да предпази известните хора, които са по-известни от нея?
А Антония Петрова кога ще си вземе дипломата за 4-и клас? Това събитие няма ли да бъде отразено?
ха ха!Когато не стигнала гроздето, лисицата казала, че е кисело .Не излизаш с известни, защото никой от тях не те е пожелал!Добро оправдание.На мен не би ми хрумнало .
Значи е на 21 години и получава "дипломата си от университета "Браун" в САЩ". В това няма лошо, напротив, но как я получава на 21 години? Май не трябва да признанаваме американското образование тук. ;)
Никъде не се казва, че е завършила там, просто си получава дипломата. Плаща си някое милионче и си получава диплома, какъв е проблема?
То и тук въведоха тези бакалаври. Може би съм от старата школа, с оразование за основно 7-8 години, средно 4-5 (ако почва с 8-ми клас) и висше 5 години и сумарно 17 години обучение. Едва ли е почнала на 4 години, че на 21 да има висше. Дори да смъкнем, че сега се учи по-малко за бакалавър от за магистър (без една година) и да смъкнем от средното (без още една година), пак трудно се получава.
Ки кое не е ясно, почва се на 5 пред училищна, както страната в която живея. Целия срок на обучение е 7+3, или 7 са като основно след това 3 като гиманзия. Ако искаш професионално караш 2 горница което те прави примерно дърводелец , ел техник и лала бала.. След това ако искаш може след тези 7+3 направо да запишеш университет 4 години .. или 7+3 = 10 + 4 университет = 14 + 6 годишна мадама почнала училище =20 + 1 за магистър и? Аман от разбирачи.. То щото ние сме супер образовани и имаме по 3 дипломи от най различни университети сме на тоя хал. Да е жива и здрава мацката ..
в това син дити има такива бесни селяни!!!! дори налитат на бой на жени разни друсани малоумни олигофрени. истинска клоака!
в САЩ са на кредитна система т.е. завършиш. когато си направиш кредитите. Задължителни предмети имат само през първата година, ако въобще има такива специалността ти. Всичко друго са изборни. Хубавото на тази система е, че можеш да си изкараш, ако можеш, 2 години за 1. Пък и с изборните предмети, ти сам си определяш с какви знания да си пълниш главата. Между другото в Щатите са много важно практическите упражнения, а не като тук - учим всичко, даже много от нещата са толкова остарели, че почти вече няма практика. Завършиш с една тапия и се чудиш как да си намериш работа, защото нищо не умееш. Аз съм възпитаник на СУ и честно казано трябваше да се занимавам с мноооооого проекти и четене извън университета, че да мога да си намеря работа после.
Аз завърших в САЩ на 22, тръгнах на училище на 7. Ако е тръгнала на 6, защо да не завърши на 21? Нещо не разбирам как ги броите.
Не ми хвали американското образование. Самите американци отчитат, че защото оскъпява, новото поколение е по-неграмотно от предното. Това съм го чувал, като мнение на американците, а не е мое. Не ми се вярва да съм единственият в България учил 17 години - основно, специализиран техникум, университет (магистър). Би трябвало да е съвсем нормално. До преди примерно 10-12 години, нямаше бакалъварски степени, а бяха всички до магистърска. В България обучението започваше от 7 години. С рядки изключения 6. Вярно е, че е абсурдно да сравняваш някой работил с някой завършил студент. Може би обучението ни е прекалено теоритично, без тази насоченост към конкретни практики. Иначе, не че са безмислени. Иначе например сега се сещам за разни дискретни математики, трябвали ми за нещо, на които не съм обърнал някога внимание. ;)