Гена Трайкова: Ще продължа да разказвам истории
След дълга съвместна работа като ефирна двойка Гена Трайкова и Венелин Петков взимат решение да напуснат телевизионния екран.
Обратно в новинатаКоментари - Гена Трайкова: Ще продължа да разказвам истории | Лайф.dir.bg
Коментари
Гена Трайкова е изключителен професионалист. Тя е и много добър човек , такъв какъвто се среща на 1 милион . Жалко , че слиза от екран , но надявам се не за дълго . Успех
Изгонили са я - последната вълна от чистката :)
Не се е отказала, ами са я изгонили. В това е цялата работа. Ама нали трябва да си запази достойнството, за това казва, че сама е взела това решение. Как пък не!
Хаесвах Гена.За Венелин не мога да кажа същото,той е симпатичен,но много греши много греши,като че ли му е закодирано да греши.Гена си сложи на стола любовника си и това ме отврати.
Такова противно и студено лице и поглед на вещица. Но двамата с Петков няма да пуснат кокала никога. Интриганство и безличие излъчват и двамата.
Гена изглежда много интелигентна, даже прекалено много. Липсва й емоция, изглежда затова не се харесва на мъжете.
Абе хубавка е, ама щом е толкоз голяма и няма мъж, значи има нещо криво...
Доколкото знам си има мъж, но няма деца. А и когато една жена се отдаде прекалено на работата си семейството остава на заден план. А и не е лесно да си толкова умна жена, повечето ни мъже са доста елементарни и посредствени, което си личи и по Вашия тесногръд и посредствен коментар. Знаете ли колко глупави и леки жени първи се омъжват и раждат още на 20+, за да вържат някой мъж да ги издържа, защото за нищо друго не стават. Това прави ли ги много качествени и възвишени, само защото са семейни. Да Ви имам логиката. На Гена пожелавам успех, а дали и кога ще създаде семейство не е наша работа! Въпрос на личен избор.
И от какъв пък зор трябва да си има мъж? Това ли е мерило за успеха на една жена? Да се грижи постоянно за някакъв льохман, като може да се изчука и да си отиде в къщи? И - не ми разправяйте как щяла да остарее и да остане сама и т.н. щуротии - няма гаранция за нищо в тоя живот.
Настина е време за еврейство. Кариера се гради цял живот, а семейство се създава на време. Моите родители са на 65 години а аз съм на 20 години. И на мен ми и иско майка ми да е на 45-50 години.
Доказан професионалист с успешна кариера! Време й е да стане майка, ако иска разбира се. На 36 е, да не го отлага дълго време.Такива интелигентни и умни жени трябва да имат повече деца, да предадат хубавите си гени. Всичко хубаво!
НАИСТИНА ПРИЯТНА И ИНТЕЛИГЕНТНА НОВИНАРКА. ВСИЧКО ИМА КРАЙ, КАКТО КАЗВА НАРОДА :научил се поп на варен боб, свършил се боб, одучил се поп!!
Може би се е махнала под натиск. Или пък след като са повишили Венелин не й се е искало да работи с друг партньор.
гена е много прятна новинарка! за разлика от кариериста венелин петков-изключителен слагач !
НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ДВОЙКА НАПУСНА ЕКРАН????? МОЛИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ- В Ъ Р Н Е Т Е СЕ. БЕЗ ВАС НОВИНИТЕ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА. ЗАщО ПОСТЪПИХТЕ ТАКА?