Коментари - Гена Трайкова: Ще продължа да разказвам истории | life.dir.bg
назад

Гена Трайкова: Ще продължа да разказвам истории

След дълга съвместна работа като ефирна двойка Гена Трайкова и Венелин Петков взимат решение да напуснат телевизионния екран.

Обратно в новината

Коментари - Гена Трайкова: Ще продължа да разказвам истории | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Некой се е поулял с ретъча...

Гена Трайкова е изключителен професионалист. Тя е и много добър човек , такъв какъвто се среща на 1 милион . Жалко , че слиза от екран , но надявам се не за дълго . Успех

Изгонили са я - последната вълна от чистката :)

Напускат телевизионния екран, а не телевизията, глупчо!!! Ще работят зад кадър. Чети внимателно, преди да се излагаш с глупави коментари!

ДАЛИ СА Я ПРЕБИЛИ НА ИЗПРОВОДЯК ?

МНОГО НЕПРИЯТНА ЖЕНИЦА

Не се е отказала, ами са я изгонили. В това е цялата работа. Ама нали трябва да си запази достойнството, за това казва, че сама е взела това решение. Как пък не!

и от мен имаш един минус ;)

НАЙ-ПОСЛЕ РАЗКАРАХА ТАЯ МРЪХЛА

Хаесвах Гена.За Венелин не мога да кажа същото,той е симпатичен,но много греши много греши,като че ли му е закодирано да греши.Гена си сложи на стола любовника си и това ме отврати.

Такова противно и студено лице и поглед на вещица. Но двамата с Петков няма да пуснат кокала никога. Интриганство и безличие излъчват и двамата.

Гена изглежда много интелигентна, даже прекалено много. Липсва й емоция, изглежда затова не се харесва на мъжете.

Е, голям праз, като ще разказваш....

Абе хубавка е, ама щом е толкоз голяма и няма мъж, значи има нещо криво...

Доколкото знам си има мъж, но няма деца. А и когато една жена се отдаде прекалено на работата си семейството остава на заден план. А и не е лесно да си толкова умна жена, повечето ни мъже са доста елементарни и посредствени, което си личи и по Вашия тесногръд и посредствен коментар. Знаете ли колко глупави и леки жени първи се омъжват и раждат още на 20+, за да вържат някой мъж да ги издържа, защото за нищо друго не стават. Това прави ли ги много качествени и възвишени, само защото са семейни. Да Ви имам логиката. На Гена пожелавам успех, а дали и кога ще създаде семейство не е наша работа! Въпрос на личен избор.

Въпрос на вкус, казало кученцето.....и се облизало под опашката :)

И от какъв пък зор трябва да си има мъж? Това ли е мерило за успеха на една жена? Да се грижи постоянно за някакъв льохман, като може да се изчука и да си отиде в къщи? И - не ми разправяйте как щяла да остарее и да остане сама и т.н. щуротии - няма гаранция за нищо в тоя живот.

Страхотна е. Интелигентна, успяла. `Що в БълХария на всяка жена се гледа като на сексуален обект?

Настина е време за еврейство. Кариера се гради цял живот, а семейство се създава на време. Моите родители са на 65 години а аз съм на 20 години. И на мен ми и иско майка ми да е на 45-50 години.

А на нея дали и се е искала да се зароби на 25?

Защо ли изобщо те е родила

Доказан професионалист с успешна кариера! Време й е да стане майка, ако иска разбира се. На 36 е, да не го отлага дълго време.Такива интелигентни и умни жени трябва да имат повече деца, да предадат хубавите си гени. Всичко хубаво!

Точно!

НАИСТИНА ПРИЯТНА И ИНТЕЛИГЕНТНА НОВИНАРКА. ВСИЧКО ИМА КРАЙ, КАКТО КАЗВА НАРОДА :научил се поп на варен боб, свършил се боб, одучил се поп!!

Да не е бременна?

Може би се е махнала под натиск. Или пък след като са повишили Венелин не й се е искало да работи с друг партньор.

Айде пак свободни съчинения. Жената казва, че заедно са взели това решение. Но не - трябва нещо да се нищи, да се рови.

гена е много прятна новинарка! за разлика от кариериста венелин петков-изключителен слагач !

НАЙ-ПРЕКРАСНАТА ДВОЙКА НАПУСНА ЕКРАН????? МОЛИМ ВИ ОТ СЪРЦЕ- В Ъ Р Н Е Т Е СЕ. БЕЗ ВАС НОВИНИТЕ НЕ СА ТОВА КОЕТО БЯХА. ЗАщО ПОСТЪПИХТЕ ТАКА?

Жалко ,много жалко.Да се беше махнала Виктория Петрова,тази жена така и не се научи да си криви устата.....

Виктория Петрова е много добър водещ и красива жена. Новата двойка водещи също са много симпатични и водят добре. Успех на всички в новите начинания!