Австрия спечели ”Евровизия”
Австрийският изпълнител Том Нойвирт с псевдоним Кончита Вурст спечели "Евровизия" 2014 с резултат от 290 точки.
Обратно в новинатаКоментари - Австрия спечели ”Евровизия” | Лайф.dir.bg
Коментари
Айде стига с тия глупости бе! Азис като беше номер едно къде ви бяха приказките за "лошите" ЕС ценности. Или там другите странни момчета. Извинявайте, но някои хора в България се осраха (буквално) с теориите си за антиправославието и не знам си какво. Никой на Запад не го интересува православие, кривославие, католицизъм и протестантство, с изключение на Северна Ирландия. Всички са едни - християни европейци. Осъзнайте се малко и се събудете от тази руска пропаганда.
В по-голямата картина, кое е нормално? Че някой ви пълни главите, че само славяните са "праведни" и че православието е "право"? Това да се търсят теории на конспирацията, извинявайте. А нормално ли е да се бият с камшици жени, които са излезли да пеят срещу президента на една държава? Да пеят? Питам, това нормално ли е? Защо не избивате с камъни тези, които изневеряват или да режете езици на лъжците? Ми върнете Крумовите закони!
Ти си спящият, драги! Всичко ги интересува в Европа, тях не ги мисли. Те сметките добре са ги направили, случайно нищо няма. Точно ей такива изказвания като товто показва, колко добре са си направили сметките! Ама много сте такива дето не виждате нищо повече встрани от екрана на телевизора или компютъра.
по момичетата а по путлер, затова и след "празника" му и демонстрацията на сила се изгавриха и с това, искаш да ми кажеш, че брадати .ейове в рокли от родината на хитлер изтребиха 20 млн от родината на путлер? Брей че мощни .идали, брей
хитлер, оня Прокропил, дето дъщеря си в мазето 20 години беше заключил и 3 деца направил, сега и тоя откачалник. Австрийска му работа. те допреди 100 години с братовчеди са се женили, че да не им избяга семейното богатство. Абе Австрийска скапана работа
Кога Азис е бил номер !.Може в твоята кратуна да е бил,но нормалните никога не са го приемали.И ако това което видяхме е европейска ценност да си я държат при тях,а не да я натрапват.
Само да питам, в "битката" за православието, ще избивате и поляци, чехи, хървати, словаци и словенци ли? Просто за информация... защото те са доста по-чисти славяни. Нито руснаците са толкова чисти славяни, българите още по-малко.
Абе,говньо,ти ли ще ми кажеш какво да правя?!?Ще си сипя едно качествено,марково и отлежало уиски и ще запаля пура,за да си направя кефа,че ти умираш от яд как измислените ви "ценности" за нормално,прокарвани през годините с насилие,убийства и кръв,отиват в канала,където и на теб,и на такива бляди като джуджето Путин,Ви е мястото.Нещастни,комплексирани фабрики за лайна и мозъчни пръдни...
Нямам абсолютно нищо против транссексуалните, хората са си се родили така, няма какво да направят.Не разбирам обаче защо момичето трябва да ходи с брада, за мен лично е отвратително.Виждал съм и други(нетранссексуални) жени с мустаци и го намирам за не по-малко гадно. В крайна сметка обаче, Евровизия е конкурс за музика, преди всичко.След като песента се е харесала на хората и те са гласували доброволно-не виждам нищо лошо в цялата работа. Моля не вкарвайте политика в един конкурс за песен.Русия е не по-малко част от Европа и е не по-малко част от Евровизия от другите държави в Европа...
Да са ни честити ЕвроГейските ценности! Отврат! Пя като скопен,та се чудя на нашият Човек-Глас какво му беше? То дори Миро пя по-добре от този траверс!
Та да ти кажа пак-ти си точно никой на мен да ми казваш какво да правя.Ще си налея едно качествено,отлежало малцово уиски и ще си запаля пура за това,че ти умираш от яд как измислените ви "ценности и морал" изтичат в канала,където Ви е мястото на хора като теб и Путин,отричащи простата истина че времето,за добро или лошо върви напред,а не назад.А ти ако искаш върви някъде в Балкана и живей като в Средновековието или както намериш за добре.Спомена нещо за деца-аз ще се радвам децата ми да живеят в свободно време така,както на тях им харесва,без да пречат на никого-фабрики за лайна като теб не ги включвам в сметката обаче!!!
Аа, нормалните, извинявай. Тия, за които да пребиваш жена си е нормално и "семейна работа", тия ли? Или тия, дето бият с камшици по улиците жени? Или ония, които когато не харесват някого вадят бухалката. Иначе на Великден ходят и целуват ръка на попа, нищо че не знаят 10-те Божи заповеди. Ясно! Не слушам Азис, знам точно една негова песен. Предпочитам доста по-различни музики, не е това въпросът.
Да ме прощаваш,Миро и Аврамов на този могат да му носят само микрофона.Трябва да си глух,за да отречеш че това момче пя изключително вярно,а за мъж има впечатляващи височини,освен това има красив тембър и мощен глас.Просто беше класи над другите.Ако слшушахте конкурса по радиото едва ли щяхте да говорите така!
Ужас, леле, какво се случва?? Тези нови европейски ценности застрашават средновековните ценности, с които сме си свикнали да живеем. Не мога да си намеря място от яд.
Къде намеси православието тука? Стига вече сте плюли против религията. Ако си атеист, това си е твой избор, остави и другите да направят своя. Нали си за толерантността, а пък и ти двоен стандарт прилагаш. Тук става въпрос за нещо много простичко - травестит с брада, без да представи особено интересна песен става убедителен победител. Случайно или целенасочено? Толкова е гениален или просто е манипулация тип "вижте ни колко толерантни"? Айде няма да говорим за конспирации, а за обикновени манипулации. Отговори си на тези въпроси, а ако не си гледал въпросния изпълнителн, направи си труда и тогава коментирай.
Защо да са ни честити на нас?Ние тази година нито участвахме, нито излъчихме конкурса.Русия от друга страна участва...
чи ко ново. и при нас кардиналите ходят с рокли и плющят момченца. после 3 пъти изпяват аве мария и са чисти като утрина роса
Хора, преди да пишете глупости се сетете, че Русия даде цели 5 точки на Австрия.Не случайно Евровизия е музикален, а не моден конкурс...
И сега,как ще празнува,по-мъжки или по-женски.Светът,не отива на добре.Горко на нормалните!
Сто пъти ЧЕСТИТО на Кончита Вурст и Европа за това,че измислените средновековни "ценности и морал" изтичат в канала,където им е мястото.Бъдещето принадлежи на свободните хора,а не наизмислените порядки,зад които стоят палтаци,селяци,русофилистици и прочие сволач,която явно е забравила,че времето върни напред,а не назад.Бай Пешо/Иван,с огромното шкембе и окапания с лютеница,олио и ракия потник,под който се подават рунтави косми с миризма на вкисната пот,могат само да си чешат гъза,да цъкат с език и ако не им остава нищо друго да набият жената или децата.Честито на прогреса!
Кончита много на място спечели европейския конкурс, защото е много добър представител на кочината в която Европа се е превърнала. От друга страна Русия изпрати прекрасен пример за женска красота и нормалност със своята песен и изпълнителки, които недвусмислено изпратиха послание на Европа със своята песен и думи като "drive away the madness".
Ъ? Ама това наща топ поп-дива певачка Глория, пее акапела Феникс и забравила да си обръсне брадата. Ей, спечелихме Евровизията.