Томас ще стъпи за пръв път в Софийската опера
17-годишният победител в шоуто „България търси талант” ще посети на 29 май за първи път в живота си Софийската опера и балет.
Обратно в новинатаКоментари - Томас ще стъпи за пръв път в Софийската опера | Лайф.dir.bg
Коментари
Браво Томас! Поздравления! Желая ти от сърце успех. Ще ти е много трудно и ще трябва по три пъти да се доказваш. Подминавай с великодушие обидите, бъди над тях. Може да си циганин, но си от тези цигани, които искам да виждам и сред които искам да живея. И направи така, че българите да се гордеем с теб!
"Гордей се, Санчо, със скромността на твоя произход и не се срамувай да казваш, че си селянин. Когато другите видят, че не се червиш от срам, никой няма да те осмее."
Един нешлифован диамант! Този глас не е за изпускане, това дете трябва да направи кариера! Дано има благоприятни обстоятелства за това, като най важното от тях е недопускането на предразсъдъци! И Томас и всички около него да работят здраво! Дано!
Какво като е циганин? Ако всички цигани бяха като него, България щеше да бъде едно много добро място за живеене.
БРАВО ТОМАС, ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!! Ти си целунат от Бога и няма защо да се срамуваш от произхода си !!! Както и да те наричат завистниците те никога не могат да достигнат върховете на които ти ще се изкачиш, ако си постоянен и трудолюбив. Желая ти здраве, успешна кариера и не им обръщай грам внимание на злобните думи....бъди трудолюбив и щастлив Томас.....късмет !!!!
Браво момче! Как ми се иска всички подрастващи циганета да са като теб възпитани и свестни Хвала и на учителката ти, че ти е развила таланта във времето, че такива като теб най-много до Пайнер да стигнат!
Леле колко разбирачи от оперно пеене, а колко ли си пускат негови изпълнения за да го слушат.
със сигурност ти си по-голям мангал от него! Познаваш ли го? - учил ли си с него, живял ли си с него? - не си, така че нямаш право до приказваш глупости! Престъпникът няма цвят на кожата, няма етнос, той е такъв, защото е нарушил закона! А, че нямаме свестно наказателно правораздаване това е друга тема на разговор!
Браво на Томас един истински Самороден талант . Прекланям се пред Истинските хора и той е един от тях . Талантливите хора нямат раса те са просто Дар от бога . Дерзай
Браво на Томас , радвам се че има такива хора , като него Талантливи , земни и добродушни . Адмирации .
много хубаво, но никъде в гугъл или ютюб не намирам клипче, някой знае ли къде мога да чуя нещо.
Тука се води рекламна кампания, не обръщай внимание. Това е проект на слави, същия който целува ръка на киро циганина, така че не се учудвай на простотията из коментарите.
това е до време!!!! съседката ни е циганка която заварши медицина в чужбина и за изненада на всички се върна да живее в българско село.живее в прекрасна каща,децата и са изклучително възпитани.никои не я третира като втора ръка човек. познавам и други такива цигани. родителите не са образовани но единствения им син е вече агроном и снахата им /също циганка/ е с висше образование.
вчера по името на момчето в гугъл намерих и слушах 2 клипа в ютюб. Всъщност клиповете са повече, но записаните изпълнения са две - от финала на шоуто и "Аве Мария". Наистина е разкошен глас, дано е и толкова амбициозен. Желая му успех!
Ми, има много хляб да яде ,глас има, но както е казал Борис Христов ,че то и магарето има глас ! В този случай е на лице йерихонска тръба ,но до там ! Много работа и естетика в пеенето му трябват ,да кажем ,че е млад и има време ,дано ! Оценка 3 !
Гледал ли си прочутия испански танцьор Хоакин Кортес? Известно ли ти е, че той е циганин? Приет е и е аплодиран на всички големи световни сцени. За таланта няма националност. Талант, много труд и воля - това е. А ти, като си българин, можеш ли да постигнеш успех с пеенето си, например? Или единствения успех постигаш с празното си злобене по форумите?! Попътен вятър на момчето! Дано да има повече ромчета като него, да прославят България, вместо да крадат!!
Ало,луди ли сте !?Вие белканто чували ли сте , има глас ,млад е ,но е е гола вода ,като постановка на гласа и пеене . Няма си понятие от фраза ,абе кво да ви разправям невежи люде ! Пръст да ви покажат ,ще пляскате и викате ура !
браво томас, разплака ме. такива таланти като теб ме карат да се чувствам горда балгарка. желая ти здраве и много, много успехи!!! напред и нагоре:)
ToЙ има основата-гласът, остава да се школова, да учи нотите и да се развива и съм сигурен ,че ще успее!
поздравления за момчето ! не е нужно да става втори борис христов или да пее в миланската скала . важното е , че има нагласа , мечти , които се сбъдват и някой ще му помогне . останалото са празни приказки .
Професор съм ,как позна !? Павароти е учил 8 години постановка -техника на гласа ,аз се занимавам с оперно пеене близо 25 години .Твоя Томас ще стои и мига на парцали ,като застане до мен и пианото ! Без такива ,като мен той ще си остане Томас от Дупница ,то там белканто няма !
А ти да не би да си дорасъл ? :) Човекът е напълно прав. Просто този тип предавания разчитат на масите от необразовани лаици като теб, за да пласират посредствени хора и да се изкарват благородни помагачи на онеправданите.