Джей Ло няма да спре да пее и когато остарее
Певицата Дженифър Лопес обеща, че ще продължи да пее и на стари години.
Обратно в новинатаКоментари - Джей Ло няма да спре да пее и когато остарее | Лайф.dir.bg
Коментари
Ейй, това българското племе е мани, мани. Какво искате, бе хора? Готина е жената, но гроздето е кисело, а? Колко от нашите певачки на нейната възраст изглеждат така? Никой не ви кара насила да я слушате и гледате. !!!
Не я харесвате,ама защо си губите времето в четене на статии за нея, та чак и коментирате? Все трябва да ви е интересна с нещо! Абе такива сме си ние,само ни дайте да обиждаме наред....
Ами да! Тя нама да спре да пее - и ние няма да спрем да не я слушаме и така :) Всичко си е пак на мястото въпреки това че ще ни прави на инат ;) :*
Тя поне да можеше да пее, ами то, само си върти големия застрахован г.з!
Че защо да не пее и на 70, да не е орала и копала та да се е уморила много? А защо на отриването не пя Рики Мартин, се появи Клаудия Лейте?
С тези къси пантальонки на клипа на световното, жална майка плаче, че и аз се просълзих... Една човешка/женска драма, застаряваща. Всички остаряваме, скъпа Ло.
Понеже тя е вече много стара, на 44 години, на тази възраст с къси панталонки се облякла горката, а не вижда ли ,че за тази пределна възраст трябва вече да е в старчески дом. Българските мъже на нейната възраст отдавна са импотентни от старост, а тя с млади мъже ще ми ходи.
По-правилно е да се напише, Джей Ло не сприа да пее въпреки, че остарява ;)
Ахахахха боже ти ако имаш късмет да се бутнеш в такава жена трябва да черпиш. Чак тръгнал да коментира....
Ами тя не знае , че в България на 44 години задължително вече трябва да си стар и болен. Ако ли пък някой на тази преклонна възраст случайно изглежда добре, камо ли пък да е още плодовит, то българите непременно трябва да го убедят, че вече стар и немощен, щото ще се открои от стадото.