Коментари - Елен Колева уволнена от Народния театър | life.dir.bg
назад

Елен Колева уволнена от Народния театър

Елен Колева, която в последните месеци работеше на щат в Народния театър, е била уволнена, разкри самата тя в личния си профил във Facebook.

Обратно в новината

Коментари - Елен Колева уволнена от Народния театър | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Еленчето е харизматична и супер мацка. Никакво бъдеще няма с този човек на годините на баща й. Навреме се отърва от него, за да не си пропилее годините. Пожелавам й, да намери голямата любов, а тя е млада и красива и с много обожатели.

Че кой е на много ниско ниво, горкото Еленче, дедо й или театъра или и трите?

Първо, той не я е изритал, както разправя по пресата и телевизиите. Тя отдавна си беше изнесла багажа и искаше да скъса с него, което е разбираемо. Не е лесно да се отървеш от човек, който ти опира пистолет в главата, следи пощата ти, праща потеря от частни детективи, заплашва те да те унищожи, а й плаче на телефона да се върне при него. Това са фактите и един ден ще излезе наяве и по-страшни неща за този хомо сапиенс.

Toja tapak kato ne moge ga ja chuka tragnal da ja uvolniava.Mazna majoneza

Елен никой с пистолет не я е карал да му става любовница доколкото знам, даже напротив тя разправяше колко била влюбена в него, как го обичала въпреки възрастовата граница, как бил идеален, пък като му сложи рога и той си взе апартамента и колата - олеле колко е гаден, спаружен, дърт и не знам още какъв, ми той си беше такъв и като я назначи там за артистка.

елено моме, всеко зло за добро. вземам те за държанка с десет пъти по висока заплата от народния театър. само даи контактна информация.

Дъртия пръч я преследва, но не може да разбере че няма место за него до това хубаво и младо момиче, въпреки че има пари. Понякога младите мацки имат нужда и от още нещо, ама как да му обясниш на онзи пръч, дето смята че може всичко да се купи с пари.

Toja tapak kato ne moge ga ja chuka tragnal da ja uvolniava.Mazna majoneza Super si Elen,izchisti gadnata majoneza

боже, каква мелодрама.... 'да бе мирно седяло, не би чудо видяло'.

Ей затова не обичам Фейсбук... толкова лесен и достъпен начин да се изложиш като пълна кифла!

да "тъче" на "два и даже на три стана", така е! Първо да напълним главата, после да уплътним и другото...какво да правиш - природен закон! Но тя не е първата - имаше една, дето се сълбличаше пред път и над път, на мост и под мост. Абе, с една дума - български вариант на "изкуство".

Майка й, леля й.. и кой още..?

Тази си направи цици и всичко й тръгна назле, а обикновено е обратнто

и много други. Какво лошо намираш в това момиче? Не го познавам, но поне изглежда добре. Защо трябва да коментираме, някого, когото не познаваме

До офцата.Сега ,като спонсора умря,уволниха те от работа.Да попитам ,как и от какво ще живееш.Живота е суха математика.Както казват умните хора,разберете от къде и за какво идват парите и ще разберете целия казус.ТПоредната платена лансирана вот българските медии ЗвиздЪ.

Тя, че не струва като актриса, не струва. Като жена е хубавка, но като човек не я познавам и не мога да преценя. Що се отнася до Сашко, в неделя имаше интервю с него в предаването на Сашо Диков. Рядко неприятен човек, но не заради годините или външността, това няма общо, но поведението му, изказът му бяха много груби. Говори и пуши едновременно, пушек му излиза през носа, през устата и говори в същото време. Говори цинизми, вулгарен тон, беден речник, язък му за парите, дето управлява. Да си беше платил да го научат на обноски. За възпитание отдавна е късно. Нищо мъжествено и нищо достойно в поведението на този циничен и покварен човек.

Много симпатично и мило момиче.Този дъртак не я заслужава. Дерзай,ти си млада и има много работа за теб.

Поредното доказателство че един малък и сбръчкан муй с брадавици при това, може големи мръсотии да направи ...

Момичето е хубаво, ама наистина ли би си го вкарал там, където е бил на Майонезата? Брррррррррр...

Добре изглежда, ама е калпазанка, много бой трябва да яде! Ама наистина много!

Че какво ти е виновен фейсбук?Кифлата си е кифла и се излага навсякъде!

Нормално той я е уредил и пак той я маха :)

Лили, животът не е това, което виждаш, а това, което не виждаш. Това е голямата игра на живота, научи се да я играеш, а не да съдиш по жълтите писания. Тя му върна апартамента и колата, знаеше, че ще я махне от театъра. Искаше да стане така и то стана. Защото сега е свободна. Ако се интересуваше от парите му, щеше да стане негова вдовица.

Не се съмнявам,че имаш българско ДНК.Мрете да плачете на чужд гроб.

Фейсбук е просто инструмент, който ти позволява по-ефективно да се изложиш! Кифлата сама вкъщи и да се излага, няма кой да разбере! А с Фейсбук - ставаме информирани ;)

Баси отмъстителния е тоя майонезата, ако това е вярно.

Като са намерили място за излагации,да се излагат!Умен човек не пише глупости във фейсбук

... "Говори и пуши едновременно, пушек му излиза през носа, през устата и говори в същото време..." ха-ха. Смях се с глас. Ама, така си е. Много противен. Да се чудиш Елен как го е търпяла.

В днешно време всички млади са калпазани и калпазанки.

Както е известно,сексът струва пари ! Любовта" я измислиха комунистите,за да не си плащат.

и двамата са си лика прилика откровено казано, българските известни хора ,не си дават сметка ,че са просто медиини продукти , с много малко изключения и правят цигании до дупка..някакъв дърт пръч и неверната му актриса. хахахах

Никои от двамата не познавам лично, ама оня с майонезата е рядко противен тип. Това момиче щом го е търпяло толкова време, че и голяма любов е било, значи и тя не е цвете и е много меркантилна (каква друга причина може да има?!). Малко е като осъвременена история как мутрата като изрита мутресата си взима и колата и апартамента, които й е дал. До колкото разбрах именно той я е наредил в Народния...

Дорогая красная кухая лейка, ты действительно Кухая! Надо думать, прежде чем писать глупости! Не се излагай като кифла българска.

една еврейска поговорка за андрешковците от България: когато незнатния човек върви нагоре, злите хора го обграждат и дърпат с ръце надолу

Грешите! Имам честта да работя с няколко изключително кадърни и будни младежи и искрено се възхищавам на достойнствата им! Въпрос на възпитание и на среда е, навярно ...

Надо, ама трудно! ;)

Кое му е симпатичното?

Просветен, лошо е когато мутри се бъркат там, където не разбират, особено от изкуство! Елена е талантлива, чаровна актриса и много колежки й завиждат! Като не ти харесва, не я гледай, никой не те кара насила! Защо мислиш, че актрисите и педерастите в Народния не са поставени по други критерии, а не по талант?

Гаранция, че са назначили някоя по-достойна, с още по-голееееми достойнства от тези на тази сочна хубавица! То ще се чуе ...

Тоя комплексиран, сбръчкан като стафида дъртол, го разпиля това моме. Тя е много хубава и млада, така, че страшно няма!!

ДНК то си ми е върха ,а твоето е циганско,еврейско?Ти си знаеш.Хич и не плача на чужд гроб.Просто отбелязвам,че майонезата и преди 3 месеца си е бил сбръчкан,мъ тогаз съ обичъхъ.Сега изритана от всякъде платената ку.ва ще мине от 1 за 500 лв ,на 100 по 5лв.

Направо да го закриват този Народен театър - без Перлата си няма да има интерес към него! Но мястото е хубаво - сандвичите с майонеза ще летят с тави!

Коктейл боза с майнеза, с повърнато.

Tова е съдбата на мутресите - днес са актриси, утре тв водещи, после раждат деца и стават вип персони в дир.бг

Е как? За пари, разбира се.

Ами сега ? Тя навсякъде с главни роли и репертоара на народния ще падне .