Елен Колева уволнена от Народния театър
Елен Колева, която в последните месеци работеше на щат в Народния театър, е била уволнена, разкри самата тя в личния си профил във Facebook.
Обратно в новинатаКоментари - Елен Колева уволнена от Народния театър | Лайф.dir.bg
Коментари
Еленчето е харизматична и супер мацка. Никакво бъдеще няма с този човек на годините на баща й. Навреме се отърва от него, за да не си пропилее годините. Пожелавам й, да намери голямата любов, а тя е млада и красива и с много обожатели.
Първо, той не я е изритал, както разправя по пресата и телевизиите. Тя отдавна си беше изнесла багажа и искаше да скъса с него, което е разбираемо. Не е лесно да се отървеш от човек, който ти опира пистолет в главата, следи пощата ти, праща потеря от частни детективи, заплашва те да те унищожи, а й плаче на телефона да се върне при него. Това са фактите и един ден ще излезе наяве и по-страшни неща за този хомо сапиенс.
Елен никой с пистолет не я е карал да му става любовница доколкото знам, даже напротив тя разправяше колко била влюбена в него, как го обичала въпреки възрастовата граница, как бил идеален, пък като му сложи рога и той си взе апартамента и колата - олеле колко е гаден, спаружен, дърт и не знам още какъв, ми той си беше такъв и като я назначи там за артистка.
елено моме, всеко зло за добро. вземам те за държанка с десет пъти по висока заплата от народния театър. само даи контактна информация.
Дъртия пръч я преследва, но не може да разбере че няма место за него до това хубаво и младо момиче, въпреки че има пари. Понякога младите мацки имат нужда и от още нещо, ама как да му обясниш на онзи пръч, дето смята че може всичко да се купи с пари.
Toja tapak kato ne moge ga ja chuka tragnal da ja uvolniava.Mazna majoneza Super si Elen,izchisti gadnata majoneza
Ей затова не обичам Фейсбук... толкова лесен и достъпен начин да се изложиш като пълна кифла!
да "тъче" на "два и даже на три стана", така е! Първо да напълним главата, после да уплътним и другото...какво да правиш - природен закон! Но тя не е първата - имаше една, дето се сълбличаше пред път и над път, на мост и под мост. Абе, с една дума - български вариант на "изкуство".
и много други. Какво лошо намираш в това момиче? Не го познавам, но поне изглежда добре. Защо трябва да коментираме, някого, когото не познаваме
До офцата.Сега ,като спонсора умря,уволниха те от работа.Да попитам ,как и от какво ще живееш.Живота е суха математика.Както казват умните хора,разберете от къде и за какво идват парите и ще разберете целия казус.ТПоредната платена лансирана вот българските медии ЗвиздЪ.
Тя, че не струва като актриса, не струва. Като жена е хубавка, но като човек не я познавам и не мога да преценя. Що се отнася до Сашко, в неделя имаше интервю с него в предаването на Сашо Диков. Рядко неприятен човек, но не заради годините или външността, това няма общо, но поведението му, изказът му бяха много груби. Говори и пуши едновременно, пушек му излиза през носа, през устата и говори в същото време. Говори цинизми, вулгарен тон, беден речник, язък му за парите, дето управлява. Да си беше платил да го научат на обноски. За възпитание отдавна е късно. Нищо мъжествено и нищо достойно в поведението на този циничен и покварен човек.
Много симпатично и мило момиче.Този дъртак не я заслужава. Дерзай,ти си млада и има много работа за теб.
Поредното доказателство че един малък и сбръчкан муй с брадавици при това, може големи мръсотии да направи ...
Момичето е хубаво, ама наистина ли би си го вкарал там, където е бил на Майонезата? Брррррррррр...
Лили, животът не е това, което виждаш, а това, което не виждаш. Това е голямата игра на живота, научи се да я играеш, а не да съдиш по жълтите писания. Тя му върна апартамента и колата, знаеше, че ще я махне от театъра. Искаше да стане така и то стана. Защото сега е свободна. Ако се интересуваше от парите му, щеше да стане негова вдовица.
Фейсбук е просто инструмент, който ти позволява по-ефективно да се изложиш! Кифлата сама вкъщи и да се излага, няма кой да разбере! А с Фейсбук - ставаме информирани ;)
Като са намерили място за излагации,да се излагат!Умен човек не пише глупости във фейсбук
... "Говори и пуши едновременно, пушек му излиза през носа, през устата и говори в същото време..." ха-ха. Смях се с глас. Ама, така си е. Много противен. Да се чудиш Елен как го е търпяла.
Както е известно,сексът струва пари ! Любовта" я измислиха комунистите,за да не си плащат.
и двамата са си лика прилика откровено казано, българските известни хора ,не си дават сметка ,че са просто медиини продукти , с много малко изключения и правят цигании до дупка..някакъв дърт пръч и неверната му актриса. хахахах
Никои от двамата не познавам лично, ама оня с майонезата е рядко противен тип. Това момиче щом го е търпяло толкова време, че и голяма любов е било, значи и тя не е цвете и е много меркантилна (каква друга причина може да има?!). Малко е като осъвременена история как мутрата като изрита мутресата си взима и колата и апартамента, които й е дал. До колкото разбрах именно той я е наредил в Народния...
Дорогая красная кухая лейка, ты действительно Кухая! Надо думать, прежде чем писать глупости! Не се излагай като кифла българска.
една еврейска поговорка за андрешковците от България: когато незнатния човек върви нагоре, злите хора го обграждат и дърпат с ръце надолу
Грешите! Имам честта да работя с няколко изключително кадърни и будни младежи и искрено се възхищавам на достойнствата им! Въпрос на възпитание и на среда е, навярно ...
Просветен, лошо е когато мутри се бъркат там, където не разбират, особено от изкуство! Елена е талантлива, чаровна актриса и много колежки й завиждат! Като не ти харесва, не я гледай, никой не те кара насила! Защо мислиш, че актрисите и педерастите в Народния не са поставени по други критерии, а не по талант?
Гаранция, че са назначили някоя по-достойна, с още по-голееееми достойнства от тези на тази сочна хубавица! То ще се чуе ...
Тоя комплексиран, сбръчкан като стафида дъртол, го разпиля това моме. Тя е много хубава и млада, така, че страшно няма!!
ДНК то си ми е върха ,а твоето е циганско,еврейско?Ти си знаеш.Хич и не плача на чужд гроб.Просто отбелязвам,че майонезата и преди 3 месеца си е бил сбръчкан,мъ тогаз съ обичъхъ.Сега изритана от всякъде платената ку.ва ще мине от 1 за 500 лв ,на 100 по 5лв.
Направо да го закриват този Народен театър - без Перлата си няма да има интерес към него! Но мястото е хубаво - сандвичите с майонеза ще летят с тави!
Tова е съдбата на мутресите - днес са актриси, утре тв водещи, после раждат деца и стават вип персони в дир.бг