Блатечки: В сина си виждам своето продължение
Актьорът призна в тв ефир пред Диана Любенова, че не прекарва достатъчно време с новородения си син Борил.
Обратно в новинатаКоментари - Блатечки: В сина си виждам своето продължение | Лайф.dir.bg
Коментари
Абе не съм много сигурен, ако аз си развявах смока на работното място и правех на колежките деца, без последващи ангажименти, дали такива като тебе щяха да са толкова очаровани от поведението ми. Но сега и тука се правят на много отворени и прогресивни!
Че кое е противното? Противни са действията и на двамата и това, че непрекъснато ни занимават с "великите" си подвизи.
Не разбирам защо всички се правят на тъпи. Ако една жена не желае детето, което носи, просто си решава проблема до 3ти месец. Грубо и неетично е да се коментират децата, които ние сме създали. Не мисля, че този мъж е невменяем и не осъзнава, че е дал живот и е длъжен да се държи достойно. коментарите му звучат, сякаш второто му дете се е появило без негово желание и участие. Звучи грозно и малко инфантилно.
Поредното некоректно и неадекватно изказване. Блатечки не е виновен. Той е... горе-долу добър актьор. И обича да играе мъжкар. Лошото е, че и в живот влиза в роля. Или се дистанцирай от самото начало или се дръж като баща! Едното можело да говори и да му се радва, пък другото му е "продължение"?! (Жените явно не са важни.) Ми нека още някоя му роди.
Да са му здрави децата,обаче този е неприятен отвсякъде. Кой го направи артист,та го доразболя и то от работохолизъм. А ние също ли да се разболяваме от гледката....Няма капка излъчване от тези увиснали,противни очи. А говорът му е трудно разбираем,роботски.
Ех, не спря с констатациите и определенията г-н Блатечки. Любовта ми към тази жена, към това дете, нама общо с любовта ми към другата жена, другото дете. Или обичаш някой или не. Големи обяснения. Обичай си ги всичките както можеш и не ни занимавай.
Не знам колко е талантлив, но очевидно не е от най-умните. Да сравняваш любовта си към двете си деца....и то пред медиите
Абсолютно измислен мъж, какво му е хубаво не виждам. Говори като, че ли не прави връзка с мозък и чувства, ако това са ни култур-трегерите, които по 20 часа на ден работят, горко ни....Глупав мъж, намерил глупава жена, това са...горките деца! Те обаче да са живи и здрави!
ама той твой ли е бе ? къде го пише черно на бяло. нали си играете там с оная силиконовата на "иди ми дойди ми", та сега ли се сети за сина си
В една колония - гето, каквато е България, хора като този са елита! Помислете си само с какво този, заслужава медийно внимание! Защо медиите непрекъснато ни тикат този курвар в носа с привкус на положителен типаж!
20 часа работа, докато се прибере, хапне, баня още 1 час и спане по 2-3 часа на денонощие. Е кажете ми при толкова спане, кога му е останало време за бебе и възможно ли е да оцелее човек без сън?
Тази персона трябваше да се роди малко по- на югоизток,да си направи харем и да не ни дразни с поведението си
Не съм забелязал да се натискам да се виждаме :) Вие се занимавате с мене, не АЗ с вас! Добре, разбрахме, че сте сестрата на Дилянка, няма какво да ни занимавате с долната си сестра повече.
Оставете,МОМЧЕТО нАМИРА да Живее Живота си както намери за добре.БЪдете и Вие като него!
Повярвай ми възможно е да оцелее. Родиха ми се близнаци и 3 години ме оставяха да спя вечер 2-3пъти по 10-15мин. Мислех че човек без сън не може да кара - оказа се че може. Е не бих казал че през деня бях във възможно най-добра кондиция, но какво да се прави.
Е, на него, за разлика от на тебе, не му се налага да съжителства с децата му. Имат си майки - да си ги гледат. Според него той им дължи издръжка. И забавление от време на време.
Господа, моля Ви!!! Никъде в интервютата, които излизат в достъпните медии, той не сравнява любовта между двете си деца. Това, че дава оценка на своите действия в медиите е в резултат на очевиден интерес от страна на пубиката. За Ваша информация, всички постановки, в които играе, а и режисира, са страхотни. Хората се интересуват и от работата му :)