Коментари - Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели | life.dir.bg
назад

Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели

Евгени Минчев е сред най-коментираните Съквартиранти в новия сезон на VIP Brother, а според последната информация е и най-скъпият с хонорар от 250 000 лева.

Обратно в новината

Коментари - Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Като си толкова богат какъв го търсиш в краварника? Педал жалък!

Боже, този ако знаеше колко го ненавиждат нормалните хора.....

Прочетох голяма част от коментарите. Никой не е прозрял тази фраза, която заявява Евгени Минчев. Той може да е всякакъв, но с това демонстрира блестящ интелект. На всички тук, които се кълнат в любов и приятелство, им препоръчвам да си направят някой експеримент, в който са намесени пари. Гаранция, че след него ще се откажете завинаги от тази илюзия, наречена приятелство. Тя вирее само в детските невинни години.

Истинското приятелство съществува... След като не го подозираш, явно проблемът е в теб!!! С годините човек осъзнава колко е важно да си с близки хора и как това да имаш такива е най-голямото богатство! Майната на всичко останало!

Първия лорд на ватманите пак се изока! Аман ва!

Ма естествено! Никой не може да прозре невероятно интелектуалното заключение/обобщение на Минчев, че около богатите педали е пълно с тарикати, които гледат да се облагоделестват! Добре, че сте Вие да ни разкриете тази добре пазена тайна! Благодаря! Но тава не променя по никакъв начин нещата, написах го малко по-надолу.

Тука един малоумник , по-долу написа, че Женя-та демонстрирал блестящ интелект. Смешник. Да си навре интелекта там, където навира вибратори, пръсти, каучукови членове, мъниста и други вещи!!!

Това важи просто за хората - няма значение дали с каква ориентация са. Богатството на един човек е не само в имоти и пари, а и в умения. Колкото си по-кадърен и можещ, толкова повече си търсен и желан. Кадърния човек винаги успява да печели добре, оттам нататък е ясно :)) - няма приятели, има само интереси!

Сега вече Ви разбрах! Само некадърните имат приятели... Безспорен факт!

Не се вълнувай, човекът явно не знае значението на думата "интелект". Кой го знае какво е имал в предвид.

Не бе гнусен си....

Ама разбира се, че съществува истинско приятелство!! :)) Имам един приятел - богат е, редовно ми дава автомобил назаем, ходя в голямата му къща на чудесни партита, взема ма на риболов с яхтата си. Той ми е истински приятел! :)))) Аз на него също - е, нямам кола, нито мога да го поканя на богата вечеря, но това няма значение за едно истинско приятелство хахаха

Вие го казахте, не сте толкова зле все пак :))

Е_ан нещастен няма!

Значи има още един, който мисли като Женя... Освен ако не става въпрос за идентичност! Само некадърните имат приятели!!! - висша форма на цинизъм...

Беден гей - кльомби край градстите тоалетни = и за 5 лева си проси от още по - нещастни "люде", орално удоволствие......... Богат гей - кльомби край ТВ тоалетните на БГ = и за повече от 5 лева си проси от още по - нещастни "люде", орално удоволствие......... Е каде е тука щастието, извисеността, пътя към БОГА, Европрогреса, Магардич гьон сурат интелекта - за една пара по-вече. ,, ???

Стара индианска песен!От време оно - на Винету още. "Слънцето върви по своя път надолу! Кой ще го спре? Кой ще го спре?" Разбираме, че и индианците са имали ядове със сакралния въпрос КОЙ? Кой изяде баницата? Кой сра на метеното? Кой ще прекопа лозето? Два пъти си задали този въпрос, не стигнали до отговор и изчезнали.(вж по-горе) Кой е Евгени Минчев? Кой и как намери четвърт милион български лева да му даде? И защо? КОЙ дава тези щури пари само и само да оглупява нацията?? КОЙ... неговата ....м*ама?

Минчев скоро не е решавал; логически задачи. Богат а, без приятели. Това оксимотрон ли е?

А една суета, претенция и лъскава фасада, а зад нея нищо.

Аз много съм доволна, че ЕМ влезе и излезе в и от ББ. Краткият му престой лично за мене промени представите ми за него. Зад наперената фасада стои един дезориентиран човек, без център на тежестта, самотен и ръсещ бисери с цел да поддържа имиджа си на ПиАр и познавач на човешките души. Обаче, уви не е разбрал дори и собствената си.

Твърде враждебен, самовлюбен, зъл и безпардонен си, за да имаш приятели! Богатството на умните хора като нас - са ПРИЯТЕЛИТЕ! Това, обаче няма как да го разбереш, защото очевидно си се "сприятелил" само с "богатството" си ( каквото и да е то)!

Не бе брато! Педераски манталитет, слюнки и плюнки, лъскави чорапи и гащи и простотия на талази! Те това е всичко там!

Идеята е, че за да има приятелство трябва да има равенство, а ако някой забогатее, доскорошните му приятели започват да се отдръпват и очуждават. В случая на Минчев, той май е кофти човек по характер, така че, независимо беден или богат, едва ли някой ще му е приятел.

Крадци са проникнали при Евгени Минчев, след това и в апартамента му !

Евгени, от сърце ти пожелавам много скоро да нямаш стотинки за филия хляб!

И твърде грозен.

Аз мислех че е богат....той по-беден и от мен....:)

Сигурен съм че благосъстоянието не е пречка човек да има приятели! Проблема на тази вулгарна грешка на природата е съвсем друг!!!

Ако човек е богат има богати приятели, ако е беден има бедни приятели. Тоя щом няма приятели е един никаквец.

Е, какво ти е направил, бе, дребна душице, сега олекна ли ти?

Ако трябва да характеризирам недоразумението Минчев с две думи, то това са кич и клише. Цялата му жалка персона е изтъкана от клишета, налагащи кича, безпардоността и липсата на каквато и да е дълбочина на характера. Резултатът е пародиен: сив човек в паунови дрехи, празнодумец с претенции за интелект, фалшива обществена личност, чието истински място е в малък провинциален квартал, гаргара за добрия вкус.

.... палячоооо-цирка затвори !!!!!

С този хонорар може да се позакърпят някои дупки в държавния бюджет....

С този хонорар ще пзакърпи само собствената си дупка, за съжаление...

Лорд ъф Нотинг Еужени Минчев е просто един тъжен клоун

Евгени Минчев е едно чудо, което не заслужава коментар. По скоро трябва да бъде лишен от много неща, за да разбере как трябва да се държи в обществото и към децата. С отношението си към децата подлежи на разработка на Агенцията за защита на децата. Той няма да прочете това, но да помни от къде е тръгнал и ако не е бил с този или онзи да си стои още в циганския квартал на Пазарджик.

така е, като са ни избили потомствения елит. Можехме и ние като другите народи да имаме благороднически фамилии на по няколко хиляди години, а сега има само едни селяци с цървули, които като се видят с пет лева в джоба и започват да се мислят за царе и лордове.

Господи, отърви ни от това нашествие на нагли клоуни!Медиите, моля ви спрете да ни занимавате с тази пошлост...

Браво! Много точно казано.

...така е, може да е само приятелка;)

Ще ти кажа какво ми е направил.. На уше. После ще те пусна в канала и ще дръпна водата, боклук шибан! Ще видиш колко ми е дребна душицата и голям номера на обувките! Последното ще усетиш в муцуната си- обещавам ти!