Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели
Евгени Минчев е сред най-коментираните Съквартиранти в новия сезон на VIP Brother, а според последната информация е и най-скъпият с хонорар от 250 000 лева.
Обратно в новинатаКоментари - Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели | Лайф.dir.bg
Коментари
Прочетох голяма част от коментарите. Никой не е прозрял тази фраза, която заявява Евгени Минчев. Той може да е всякакъв, но с това демонстрира блестящ интелект. На всички тук, които се кълнат в любов и приятелство, им препоръчвам да си направят някой експеримент, в който са намесени пари. Гаранция, че след него ще се откажете завинаги от тази илюзия, наречена приятелство. Тя вирее само в детските невинни години.
Истинското приятелство съществува... След като не го подозираш, явно проблемът е в теб!!! С годините човек осъзнава колко е важно да си с близки хора и как това да имаш такива е най-голямото богатство! Майната на всичко останало!
Ма естествено! Никой не може да прозре невероятно интелектуалното заключение/обобщение на Минчев, че около богатите педали е пълно с тарикати, които гледат да се облагоделестват! Добре, че сте Вие да ни разкриете тази добре пазена тайна! Благодаря! Но тава не променя по никакъв начин нещата, написах го малко по-надолу.
Тука един малоумник , по-долу написа, че Женя-та демонстрирал блестящ интелект. Смешник. Да си навре интелекта там, където навира вибратори, пръсти, каучукови членове, мъниста и други вещи!!!
Това важи просто за хората - няма значение дали с каква ориентация са. Богатството на един човек е не само в имоти и пари, а и в умения. Колкото си по-кадърен и можещ, толкова повече си търсен и желан. Кадърния човек винаги успява да печели добре, оттам нататък е ясно :)) - няма приятели, има само интереси!
Не се вълнувай, човекът явно не знае значението на думата "интелект". Кой го знае какво е имал в предвид.
Ама разбира се, че съществува истинско приятелство!! :)) Имам един приятел - богат е, редовно ми дава автомобил назаем, ходя в голямата му къща на чудесни партита, взема ма на риболов с яхтата си. Той ми е истински приятел! :)))) Аз на него също - е, нямам кола, нито мога да го поканя на богата вечеря, но това няма значение за едно истинско приятелство хахаха
Значи има още един, който мисли като Женя... Освен ако не става въпрос за идентичност! Само некадърните имат приятели!!! - висша форма на цинизъм...
Беден гей - кльомби край градстите тоалетни = и за 5 лева си проси от още по - нещастни "люде", орално удоволствие......... Богат гей - кльомби край ТВ тоалетните на БГ = и за повече от 5 лева си проси от още по - нещастни "люде", орално удоволствие......... Е каде е тука щастието, извисеността, пътя към БОГА, Европрогреса, Магардич гьон сурат интелекта - за една пара по-вече. ,, ???
Стара индианска песен!От време оно - на Винету още. "Слънцето върви по своя път надолу! Кой ще го спре? Кой ще го спре?" Разбираме, че и индианците са имали ядове със сакралния въпрос КОЙ? Кой изяде баницата? Кой сра на метеното? Кой ще прекопа лозето? Два пъти си задали този въпрос, не стигнали до отговор и изчезнали.(вж по-горе) Кой е Евгени Минчев? Кой и как намери четвърт милион български лева да му даде? И защо? КОЙ дава тези щури пари само и само да оглупява нацията?? КОЙ... неговата ....м*ама?
Минчев скоро не е решавал; логически задачи. Богат а, без приятели. Това оксимотрон ли е?
Аз много съм доволна, че ЕМ влезе и излезе в и от ББ. Краткият му престой лично за мене промени представите ми за него. Зад наперената фасада стои един дезориентиран човек, без център на тежестта, самотен и ръсещ бисери с цел да поддържа имиджа си на ПиАр и познавач на човешките души. Обаче, уви не е разбрал дори и собствената си.
Твърде враждебен, самовлюбен, зъл и безпардонен си, за да имаш приятели! Богатството на умните хора като нас - са ПРИЯТЕЛИТЕ! Това, обаче няма как да го разбереш, защото очевидно си се "сприятелил" само с "богатството" си ( каквото и да е то)!
Не бе брато! Педераски манталитет, слюнки и плюнки, лъскави чорапи и гащи и простотия на талази! Те това е всичко там!
Идеята е, че за да има приятелство трябва да има равенство, а ако някой забогатее, доскорошните му приятели започват да се отдръпват и очуждават. В случая на Минчев, той май е кофти човек по характер, така че, независимо беден или богат, едва ли някой ще му е приятел.
Сигурен съм че благосъстоянието не е пречка човек да има приятели! Проблема на тази вулгарна грешка на природата е съвсем друг!!!
Ако човек е богат има богати приятели, ако е беден има бедни приятели. Тоя щом няма приятели е един никаквец.
Ако трябва да характеризирам недоразумението Минчев с две думи, то това са кич и клише. Цялата му жалка персона е изтъкана от клишета, налагащи кича, безпардоността и липсата на каквато и да е дълбочина на характера. Резултатът е пародиен: сив човек в паунови дрехи, празнодумец с претенции за интелект, фалшива обществена личност, чието истински място е в малък провинциален квартал, гаргара за добрия вкус.
Евгени Минчев е едно чудо, което не заслужава коментар. По скоро трябва да бъде лишен от много неща, за да разбере как трябва да се държи в обществото и към децата. С отношението си към децата подлежи на разработка на Агенцията за защита на децата. Той няма да прочете това, но да помни от къде е тръгнал и ако не е бил с този или онзи да си стои още в циганския квартал на Пазарджик.
така е, като са ни избили потомствения елит. Можехме и ние като другите народи да имаме благороднически фамилии на по няколко хиляди години, а сега има само едни селяци с цървули, които като се видят с пет лева в джоба и започват да се мислят за царе и лордове.
Господи, отърви ни от това нашествие на нагли клоуни!Медиите, моля ви спрете да ни занимавате с тази пошлост...