Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели
Евгени Минчев е сред най-коментираните Съквартиранти в новия сезон на VIP Brother, а според последната информация е и най-скъпият с хонорар от 250 000 лева.
Обратно в новинатаКоментари - Евгени Минчев: Твърде богат съм да имам приятели | Лайф.dir.bg
Коментари
Много поучително. Бабичката, намерила 17 000 лв и преживяваща с пенсия от 250 лв, която я дават като извънземна, че е върнала намерените пари на собственика. От друга страна глупави посредствени ВИП-ове, които телевизиите се натискат да им броят парици, че са закъсали - суми от порядъка на 250 000 лв. Тяхната ценностна система - бягай от приятели, да не те ощетят. Накъде вървим? Искаме ли да живеем в такава държава? Ще продължаваме ли с тоя фарс? НЕ ГЛЕДАЙТЕ ТОВА ПАДЕНИЕ!
Евгени изкарал си добри пари за това си участие.Призовавам те да дадеш половината за домовете за изоставени деца.Богатството не е само матрериално, но и духовно.Докажи на всички,че си наистина богат във всеки от двата смисъла.
Неразумний и юроде ...едва сега след няколко стотин години разумях поради что се срамиш да се наречеш българин .......
браво ;даначните требва да се позамислят за да увеничат данаците на телевизията за подпомагане на бедните;вижда се че те (телевизията) разполагат с свободни пари
По-жалко нещо не съм чела... Пожелавам ти да надживееш материалното и да започнеш да цениш малките неща... Не ме интересуват партита, яхти, палати...
Държава на синтетичните, пластмасови хора, със силиконов мозък, без чувства и емоция. Всичко - предмет на покупко-продажба. Предателството и сребролюбието - издигнати в култ. Използвачеството и лицемерието - на висота. Обикновените хора - плащат данъци, осигуровки, купуват джипове за ВИП-задници и чиновници.
задачата на телевизиите е да покваряват, опростачват и очалгавят и малкото останали нормални хора в тази държава.
както се казва : "боклук съм, и затова роднините ми са отвратени от мен, и не искат да ме виждат, и не ставам за нищо, т а затова нямам приятели. "
5 страници постове за този палячо, който се различава от Митю Пищова, да речем,само по 'бройките'- егати Гей-лорда
И твърде надут! По улицата кат` върви трябва да се обръщат всички, затова се е облякъл като клоун,показвайки си грозните телеса. Децата го зяпат като плашило и той се гордее с това.
а ти си потомствен тъпак.наличието на такива като тебе е причина да съществуват такива като недоразумението е.м. м/у другото половината от продуцентите на това предаване се пишат потомствени благородници. можeш да провериш
Изпитвам истинско съжаление към този човек. Но той едва ли би разбрал за какво говоря. Рядко себична, деспотична и егоистична фигура видяхме във вип-брадър.
Прав си, че нямаме потомствен елит - след турците го изтребиха и комунистите. Обаче имаш доста сериозна заблуда в частта си за "хилядите години". Няма такъв потомствен род на света, който да е от хиляди години. По 400-500г си знаят историята някои родове, някои може и до 1000 да я докарват с малко разкрасяване, но "хиляди години" означава поне 2000 г. Надявам се не ги бъркаш с 2000 лв.
Малко вероятно... ПищоЛя надува бройката, а тоя се срамува да си признае за другите двама, та може и да са наравно. Разликата е във визията - корема на Минчев му позволява да си вижда анатомията.
Реално на мен Евгени ми стана симпатичен във ВИП Брадър. Преди имах много негативно отношение към него, но сега го виждам в по-човешка светлина на един самотник. Венета Райкова се с*дра докато не го изгонят, но мисля, че битката между тях едва сега започва