Коментари - Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро | life.dir.bg
назад

Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро

Правнукът на британската кралица Елизабет Втора - принц Джордж - получи конче, колибка, влакче, кола и книжка за Коледа, пише в. "Фигаро".

Обратно в новината

Коментари - Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

От парти до парти има разлика. Представи си по цял ден да говориш с хора, които не познаваш, да се налага да седиш по цяла вечер с разни досади, да не можеш да пиеш, пушиш и да имаш програма всяка вечер, да пътуваш по коли и самолети постоянно, да нямаш отпуска.

не виждате ли че ви се замъглява мозъка с дете както по тошово време се организираха срещи с деца за по-голямо умиление на народа и замъгление на ума за да може да се оправдава и крепи режима и това тук е същото

объркал си се моето момче и то МНОГО

тук умиленият блеяч роналд явно е препил поколедно и ръси небивали вдлъбнатоумни размисли за живота в българия и по света

ех не ви е срам пък и да парадирате с краденото си богатство беллл засрамете хората гладуват и мизеруват а тия се хвалят като преяли вълци

ха ха на тия изобилието им идва от държавния бюджет и данъците на поданиците им -един цял народ работи за да ги издържа моето момиченце а такива заблудени като вас блеещите от умиление само им правят вятър за да им е по-конфортно

ако не можеш да разбереш значи си много плиткоумен -това не е едно дете просто , а с претенции за монарх , с изобразени на дебелия корем гвардейци , които трябва да дадат живота си в случай на заплаха на неговия , чиито живот се издържа от данъците събирани от поданиците , някои от които гладуват и по коледа , а на него му се правят подаръци за 10 000 евро и т н -сега разбра ри или още не си?

това е монархия -те се издържат от данъците на целия народ , от бюджета драги , от бюджета , а не са забогатели като другите богати , на тях просто им се сервира наготово

не наричай леля си момче! и султана е титла ако ти пък не си учил история

титла титла ама като се срещаш с кралицата трябва задължително да си наведеш главата и да се обръщаш с думите ваше кралско височество а преди са и коленичили , а и целия народ работи и събира данъци с които издържат кралското семейство-айде сега ми обясни че е само титла и няма нищо общо със султана

едното и другото нямат нищо общо -това тук е гнила мухлясала монархия , която е угнетение за себеуважаващите се хора и с достойнство , а другото е една най-обикновена светска новина

А някои деца няма какво да ядат.Заспиват гладни.Ужасно несправедлив живот.И запомнете: ЗА ДА ИМА БОГАТИ, ТРЯБВА ДА ИМА И БЕДНИ.Нали все някой трябва да им слугува - да върши Непривлекателната работа.Лошото е, че пропастта между богати и бедни е много голяма.А иначе всички вярват в Господ.

Грабили през столетията-подаряват.Това е...

Благодаря за цензурата дирници,ама подаръците си ги получих,къркам си и духаст!И честита Коледа!

личи си , че бебето е кралско.още от сега въздейства на хората.на нормалните- позитивно, а дебили като теб, просто ги вади от кожата си.само на една година е, а ти написа почти 20 поста срещу него.и те ядоса не с друго, а с коледните си играчки. при това, той е пракалено малък, даже за да може да поиска нещо.а родителите на майка му ( които са обикновени хора и нямат синя кръв) взели , че му подарили прекалено скъпа, за твоите стандарти играчка. и това те изяжда отвътре.какъв кеф !!!!!

Бих искал всички дечица на света да са живи и здрави, да бъдат радост за мама и тати! Което ме впечатли, че детенцето е получило подаръци дървени играчки. Известно ли е на българите, че преди демокрацията в ТПК /трудово-производителни кооперации/ се произвеждаха дървени детски играчки, които се изнасяха в чужбина. Но, и това се затри и сега няма такова производство, както всякакво производство, което да създава работни места и да няма безработни. ЕС не искам да дава 105 млн. евро за безработни, а да се създава работа за българите.

От честен труд, богат не се става, а гърбат.Родителите ми цял живот работиха честно, до изнемогване и не забогатяха.В голямото забогатяване винаги има някаква далавера.А относно "позитивното мислене", с което ни омайват, ми звучи като - не разсъждавайте, не анализирайте, не гледайте, че ви крадат.

ай стига с тези принцове.

Вижда ми се леко просташко човек да се хвали колко е похарчил за коледен подарък на детето си. Ама хора всякакви...

простак, простак, ама много крадлив и от "висшата класа"!

дрън-дрън!

по суетата ще познаете примитивака!ако е от палата.

Дървено конче за 6 000??!!!! Ит ис редикълъс....

Прочетох по-долу едно изказване. Като цяло беше положително, в смисъл "Да са живи и здрави всички дечица и как е добре ,че рептилчето било получило дървено конче за подарък и това, видите ли го довежда до нивото на НАРОДА". Да ама не, както казваше един ТВ водещ! Едно дървено конче за 10000 ?!?!?! И кВо ппраИ тВа конче? Алеко го е казал отдавна "Имали сте бол пари, дали сте!". И тоя гнусен рептил така . Мам и тате са КРАЛИ от векове и за това може да си позволи ДЪРВЕН кон за 10000. А толкова много деца на тоя свят дори незнаят какво е ПРАЗНИК!! Дано да горят в АДА тия !!!!!!

И едно евро не бих дал за подарък на такива глезльовци!

portal

Лошото е, че тези паразитират дори върху нас, макар и не така пряко както върху англичаните.

Ами зависи откъде го чукаш,убеден съм,че внучето на някой български олигарх-новобогаташ може да е с по-скъпи подаръчета

Нормално е дете да получи скъпи подаръци след като родителите му са богати хора.Всеки желае най - добро за дете си.Не е нормално обаче пресата да ни занимава с това какви подаръци е получил и колко струва.Нито родителите му нито то са българи и не виждам за къв изобщо ни занимават с тези простотии.А да бе вярно че българските медии вече са по - зле и от ниско платени ки.Много просташко и плоско го раздавате от дир-а.

Сигурно са забравили да споменат за инкрустираните рубини. Все пак, кралско конче е тва

всичко в тази юлта статиика бе в рамките на клюките но не беше нужно да се подчертават така зветно и сумите за тези играчки... на нали на бг човечеза само това му трябва та да икоментира поредният сапунен серял... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

... докато някъде по света хората нямат възможност филия чист хляб да дадат на децата си... Докато се радваме на ето такива "сензации" няма да призная, че сме хора.

Не е богоугодно да се кълне и съди, особено пък на ден, в който се празнува Рождението на Този Невинен, който беше пожертван и разпънат на кръст, за да плати за нашите грехове и в името на спасението на душите ни.

в англия не се ли пазарува с паунди?

Те са търговската марка в центъра на една огромна рекламна империя, която печели баснословни суми от тях. Затова в UK ги поддържат и никога няма да ги махнат. Те не управляват, а се показват, но покрай това се печели от туристи и свързаните с това хотели, медии, сувенири, транспорт, заведения, филмова индустрия, дизайнери, и дори някои български медии, които като няма за какво да пишат си запълват мястото с тях.

Svetlana

"Не ни затормозявайте коледата ..." Извинете, това Вашата лична Коледа ли е и, ако е така, от къде я купихте и колко струва?

Svetlana

Се, ама това в Dir-a не го знаят.

...от бабата и дядото по майчина линия - Каръл и Майкъл Мидълтън. Те му подариха дървено люлеещо се конче, струващо 6000 евро, произведено от фирмата за играчки Стивънсън брадърс. ...

Предлагам СОТБИ да направи благотворителен търг за използвания памперс на величесвото.А с получените лири да се нахранят 1000+ сомалийчета.

тия се издържат от държавния бюджет на страната , тоест от всички данъкоплатци, някои от които гладуват -не ги ли е срам да парадират с това разточителство, да не говорим че по света има толкова много мизерия и умиращи от глад деца

най-точния коментар

кралско е само в твоя замъглен от раболепие и коленопреклоничество робски мозък , който не вдява че всички са равни -прародителите му крали и убивали за да се възкачат на това място, а сега взимат по 1 милиард на година от държавния бюджет за да се издържат -ходи им лижи подметките като ти е толкова ума

богати са понеже се финансират от държавния бюджет -тоест от парите на народа-1 милиард годишно отиват за разходи пхо тоалети играчки двоци пътувания и т н ...е те от това са им парите а не са ги изкарали от бизнес или труд