Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро
Правнукът на британската кралица Елизабет Втора - принц Джордж - получи конче, колибка, влакче, кола и книжка за Коледа, пише в. "Фигаро".
Обратно в новинатаКоментари - Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро | Лайф.dir.bg
Коментари
Симпатично детенце,нека е живо и здраво. И аз трябва да мисля да заделя нещичко и за моите...
Дировци защо ми скрихте коментара? Грешно ли нещо казах? Или просто си правите гъз с мен...
Снимки и показност с деца правеха на времето и Хитлер, Сталин, Борис трети,Георги Димитров, Тито и всички други, за които се сетите :).
Ами не, с паундОВЕ се пазарува в Обединеното кралство. И защода не представят цените в евро, при положение, че евро:лев е грубо 2:1, а с тея паундове има да смяташ кое колко е струвало. Европейската валута е евро. Весел празник!
Тъпо е това, което говориш. Фамилията получава 17 милиона паунда. За английския бюджет това е такава дребна торхичка, че с лупа н можеш да я забележиш. Все едно за България един милион. В това време фамилията им прави политиката на Англия, а от тази политика Англиският народ има ползи за милиарди. Английското кралско семейство е едно от най-добрите вложения на английската нация! Влага се сума, която тази фамилия възпроизвежда хилядократно! Апропо да добавя, че в кралствата народите закономерно живеят по-добре, отколкото в тези, в които се управлява без кралска институция. Ако на някого акълът му е толкова къс, а завистта толкова голяма, че да не моге да проумее, просто да гледа резултата и ако има грам акъл в главата си, ще разбере в края на краищата. Но ако няма грам акъл, което е най-често при комунисти и споциалисти, няма спасение! Такова е готово на всяко уродство, включително да се обедни и испрости до уродливост. Завистта и глупостта до такава степен доминират в тези изродени същества, че и елементарни истини отказват да възпориемат.
Добре щеше да е да запълни нещо и в твоята. Но глупистта е бариера за всяка рационална истина. А това, което казва човекът, е самата истина. Има и още нещо, което обаче едва ли ще преглътнеш. Кралската иснтитуция държи на повърхността и финансите а Англия. Кралицата председателства какви ли не финансови институции и асоциалции, а това е реална политика. Да, политиката не паасе на село овцете, но за тая работа сте вие глуапците. А политиката прави така, че да можете да печелите от пасенето на овце. Ккато в България не се получаваше десетки години, та затъна в собствените си лайна. Ако питаме лумпените като вас, така става. За това е време да питаме интелигенцията и аристокрацията. За да заживеен мормално като хора. За разлика от вас. Вие сте невменяеми.
Е що не му подарих един смартфон с Андроид или даже iPhone и един таблет. Да свиква с технологията. Или поздрав по Радио "Вероника"?
кралицата управлява финансите на англия?!? -по-голяма глупост не бях чувала -тя има само представителни функции, а ти преди да обиждаш другите в простотия и глупост и да ръсиш небивалици се просвети първо и после раздавай квалификации кой къде да пасе овце и т н...-крадеца вика дръжте крадеца
който нарича пишещите тук изродени същества означава че самия той е изроден-обидите падат на главата на използващите ги и са последен аргумент на простака който няма други аргументи
ха ха 17 милиона -това е пълна глупост -толкова взимат големите и средни футболисти -кралицата и семейството и взимат 1 милиард годишно -това са поддръжка на дворци, визити в чужбина от цели делегации със специални самолети , многобройна охрана, скъпи бижута, тоалети ,коли, скъпи вечери, градинари , лекари, прислужници, съветници, пиари, и още много други , които сигурно само заплатите на прислугата за 1 месец са 17 милиона паунда
имали пари щото 1 милиард от бюджета отива за тях -цялото поданничество им снася наготово, а и там има гладни бедни и нещастни , а тия само парадират с лукс
жан жак русо има една велика мисъл -щом в едно общество се появи лукса, винаги се появява и експлоатацията
Това е изключителна по важност и значение новина която промени живота ми. Благодаря на ДИР че единствен я отрази. Отново показаха своя висок професионализъм.
Чудя се .........колко малоумен трябва да е човек (опитвам се да се изразя по-меко) , че да публикува такава тъпотия, особено , като се има в предвид в каква бедност живеят голямя част от сънародниците ни..........някой в редакцията на сайта........май не е за там.......
папата-на тази коледа има толкова много сълзи а тези парадират с подаръци за 10 000 евро с-каква низост
Аз пък купих на моето дете играчка за 20 лева и цял ден си играе с нея и е супер доволен и щастлив.Дреме ми за тоя принц Джордж.Има господ и ще си отговаря пред него...
Радвайте му се ! Радвайте ! Краят на рептилиите идва !!! Баба Ванга каза -На числото 15 ще се отсее семето от плявата .....
Последни новини от Англия: only 20% of people who claimed ESA in January to March of this year have had an assessment. 40% are still stuck on the assessment rate of ESA waiting for a medical and another 41% got better or died before Atos got round to them. Тоест, 41% от хората, които са искали помощ като са били болни и не биха могли да бачкат, или оздравяха или умряха от глад преди да им дадат една лира. Радвайте се, жестоки паразити, мерзавци.
майката на това нещо на снимката е един жив боклук, хилеща се като ненормална ИДИОТКАТА МРЪСНА, но ще им дойде края и на тях и сигурно няма да е след дълго :)
с негативните коментари, за това как не ги е срам да парадират с богатства. Дори най-скъпия подарък да е от родителите на онази напълно безполезна, невзрачна жена - кейт, пак е много грозна постъпка, достойна само за новобогаташи ,абсолютни простаци и НЕблагородници.
защо занимавате хората с живота и близките на кейт рептИлтън, която е един английски КАРАКОНДЖУЛ, РЕЗУЛТАТ ОТ ВЕКОВНИ КРЪВОСМЕШЕНИЯ ???
Щв дойде краят на всички жалки богати боклуци, като ЖАЛКАТА ИДИОТКА кейт и ИДИОТКИТЕ, които я харесват ;)
Въпреки неоспоримия факт, че тази новина е толкова безсмислена ,нескопосана,че даже и зловредна, съм учуден от факта , че такива цинични коментари не се коригират от системета................или има умисъл в това.......
безмислена статия за безмислени хора, и въпреки това грозна и дразнеща, на фона на световна мизерия и проблеми
лошото е че олицетворява една гнусна, несправедлива, надменна , високомерна и мухлясала монархия , която бавно отплува към бунището на историята
да закръглена дебела поничка получава за 10 000 евро и парадират с това , а гладните и болните са някъде скрити в ъглите на живота и никой не знае за тях -какъв позор
1.Не разбрах каква е вината на детето ? 2. съм сигурен, че всеки от роднините му е направил за благотворителност толкова, колкото ти няма да направиш и в 5 живота.
"...гнусна, несправедлива, надменна , високомерна и мухлясала монархия...", ама... тяхна си монархия. А "нашата готина монархия" с какво да я запомним? С изсечените гори, неадекватни претенции за имоти, съсипване на държавата или с друго нещо? Хайде всеки да си "гледа" монархията. И не обиждайте внучето на братовчед ми Чарлз!
направил е за благотворителност с парите на данъкоплатците -така всеки знае да прави благотворителност, айде не ги прави на светци тези , които с кръв са се сдобили със властта през вековете и сега с кръв я задържат -убиха лейди даяна и със сигурност още неизвестни ...
тяхна наша всички монархии са несправедливи тъй като проповядват че някои са по-равни от другите -затова през 20 век в европа изчезнаха и бяха съборени почти всички монархии -българска , сръбска, италианска , полска , германска , гръцка , ,а френската още преди това , останаха една шепа и те са на път също
реална демокрация в Европа е британската и по-точно английската. Далче преди да се стигне до френските революции или появата на САЩ. И въпреки това кралската институция в Англия не е премахната. И сега след толкова века още съществува. Явно хората са имали достатъчно време да преценят и са преценили,че не им пречи.
колелото на историята се върти-все повече британци осъзнават унизителното си състояние да се кланят, така че и тази монархия ще даде фира в най-скоро време, както е известно империята се разпада и губи все повече територии като австралия нова зеландия канада и други на път да се отцепят -процеса си върви и както ненадейно падна комунизма така и тази последна монархия ще падне, не се съмнявам в това
А да смяташ с елементарните 4 действия можеш ли? Разхода на кралската фамилия е под 40 милиона паунда на година. Провери си ви интернет. После виж колко е входния билет за Уиндзър. Виж и колко туристи минават там за година. Умножи двете числа и сравни полученото с разхода им. Май май дохода е повече от разхода, а? А сега проверки още колко имения им носят доходи и ква стана тя. Да не говорим за личното влияние на всеки от фамилията при многото политически, религиозни, културни , благотворителни и каквито още се сетиш мероприятия. Има и още много неща, за които не с еи сещаш и не мислиш , но имат значение.