Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро
Правнукът на британската кралица Елизабет Втора - принц Джордж - получи конче, колибка, влакче, кола и книжка за Коледа, пише в. "Фигаро".
Обратно в новинатаКоментари - Принц Джордж с подаръци за 10 000 евро | Лайф.dir.bg
Коментари
не аз съм инженер и не мога да смятам ако беше така както казваш нямаше правителството да им съкращава драстично бюджета за 2013 и да им предлага един от дворците да стане обект за посещение, а дъртата сврака да не приеме това последното предложение -така че те се хрантутят от държавната хазна , а това с каузите за благотворителност е благата фасада зад която се крият повечето грозни и зъбати маски в наши дни -едно знаме за което се развява като прах в очите, много актуално но ,за което важи максимата че пътя към ада е покрит с добри намерения
Кралсото семейство има държавна издръжка от 17 милиона паунда годишно. Този бюджет се гласува и се плаща. За рзлика от Путин да речем, който може да поиска един милиад днес от някой новоизлюпен милиардер, за да не го опандизи. И не само че иска, ами ги и получава.
Ако лекар каже, че си хремав, знаич лекарят е хремав? А ако психоаналитк установи психопатия у някого, то лекарят е психопат? Да, логиката ти е желязна и доказва думите ми по недвусмислен начин :-). Наистина сте уродливи. То си личи и по обшествения "ред", който докарахте. Всички 43 държави, минали през УРОДЛИВИЯ ви обществен ред, продължавата да тънат в мизерия и глупост. И фактът, че го казвам, не ме нарежда сред вас, блуждаещи мозъци, способни да изобретите каква ли не уродлива антилогика с всички последствия от това, които са ни до болка познати. Имате си и утвърдено лице в парламента - Манолова, патологичната лъжца. Всъщност като споменавах за психоаптия, имах пред вид някоко типични ваши представители като Манолова, Станишев и Миков - просто образци за това психическо състояние.
Ти з аколк окупи на децата си подаръци, бе куха лейко? Я да ги върнеш веднага и да тръгнеш да търсиш по улиците гладни и измръзнали! Знаеш ли, че в Африка цяла година живеят в глад дечица с еднодневния ти приход?! Я бързо спри да купуваш на децата си подаръци!!! И марш да дадеш парите за гладувашите в Сомалия! Глупендер, да ти кажа: граница няма за бедност, каквато ти си представяш. Разликата между тебе и това дете с подаръци за 10 000 еди какви си пари е по-малка от разлиакта между тебе и африканските бедняци. Защото първата разлика е примерно 50 пъти, а втората разлика е много стотици пъти. И освен това и ти, и кралете са нахранени, докато в Африка са гладни, а тов аправи разликата колосална. Така че наистина си прост, за да искаш другите да раздават, а ти да стискаш!
За всички социалисти тук искам да акцентирам върху факта, че не кралското семейство е подарило скъп подарък, а дядото парвеню, който още не е станал аристократ, а е само новозабогатял. Там е рзликата между лумпена и аристократа. Лумпенът и да забогатее, пак си остава лумпен. Камо ли докато е бден - тогава е ептен загубеняк, та звънка. А когато се и научи да разбира какво чете, може да се класира и за образован. Даже и да разберете какво четете не можете!
Има и прости британци, да. Простотията ходи по Земята, не по Луната. Но повечето са умни и добре виждат следния факт: в монархиите хората живеят далеч по-добре, отколкото в почти всички републики. Т.е. прагматично погледнато за тях е добре да си поддържат монархията, която се оказва една от най-изгодните инвестиции, които Англия прави ежегодно. Връща се в хиляди пъти, като с това надвишава хиляди пъти всяка друга възможна, която могат да направят. Освен това има още нещо: те не се водят така силно от завист, както възпитаниците на комунизма и тези със социалистически убеждения. Умният човек умее да си прави сметката. Ако някой се налга да вземе много пари, но пък срещу това ще даде хиляда пъти повече, умният ги дава тези пари. Простият завистник може да си потроши живота, но няма да ги даде. Те това правят социалистите. Завистта и глупостта са лоши съветници по света. Като избирате, носете си и неминуемите последствия! Вие всъщност си ги и носите де :-)
ооо ти не ни крой шапка на нас хората със самочувствие и достойнство , които не се кланят като теб и не коленичат като рая прад султан и поданник пред крал-ние хората със достойнтсво смятаме че всички са равни по РОЖДЕНИЕ, и че никой не е по-велик от друг заради недоказани гени, а за прагматизма -да много е практично да се храниш от държавния бюджет на 60 милиона данъкоплатци и не е луд тоя дето яде зелника а тоя дето му го дава , затова и почти всички монархии историята ги издуха останаха една шепа и те се клатят
И да ви кроя шапки няма смисъл, понеже в пиянстовто си ги подхвърляте и си ги мешате, все едно няма да са вашите. Вие нямате нищо по мярка. Такива като вас са с толкова ограничени умове, че или се кланят, или се ерят. За вас няма нормално ваше си положение, нещо като циганите сте. Достойнството ви не е истинско и поради това е силно ранимо. Но като ви притиснат производните ви мутри и сбърканяци лидери, им се кланяте до земя, та даже ви харесва. Даже си намирате и обяснение защо се кланяте тогава! Аз не се кланя никому, но се кланя на онова, което носи ползи - нематериални и материални. От лумпенските философии ползите са видими без лупа - цели десетки нации кипят в лайната им. През това време правилно построените общества творят блага за народите си. Понеже са подредени правилно, по природните закони. Поради това приличате на неспокойни духом и бедни циганори. Те циганите за това бият лекарите, вместо да им се кланят - понеже достойнството им е ранимо. Но се калнят на мутрите, понеже тогава "забравят" за ранимото си достойнство. Хора, които се менят на минутата - това сте вие. Самонаранени глупаци, които не си знаят интереса, а се нараняват, нараняват... За завистта да не говорим, че там сте вие царете. Ако имате доблестта да си направите психоанализ, ще намерите в себе си потрошена душа и скапан ум, непостянен и сбъркан манталитет. Цял живот си го мъкнете, а голямата дилема кога да се прикланяте, или се ерите и плюете - ви е водещата и ви е скапаната мисия. Пропускате да живеете човешки, а зад вас остава мухлясал бетон за поколенията. Тъжна картина сте! А в това време имате работещ модел, по който можете да станете и хора. Само че поради горе изброените причини не можете да го последвате. Моделът е нещо, по което се развиват хората до личности. Това е начинът и това ще бъде за винаги. Другото е уродлив комунизъм или генна неспособност, които всички, ама всички видяхме до каква простотия и човешка сбъркания води. Че и за дълго!
То не е обида и да ти кажат, че си прост, ако така или иначе не се съмняваш. Освен това не обиждам, а споделям впечатления. Да ти кажа, че проявяваш уродливо мислене, не е с цел обида, а е просто констатация. Като хремата. Усещаш ли голямата разлика във възприятията на действителността? Има опаснст да не успееш.
Да е живо и здраво детето! Дядо му, който му е подарил конче за 6000, е успял да създаде бизнес с работни места, да даде работа и прехрана на много хора, от което да спечели тези пари. Платили са данъци, които изхранват социално нуждаещи се хора. Освен това, когато е купувал кончето, е платил пари на хора, които са го купили като старина, реставрирали, вложили са труд в това. И са чакали приход, за да могат да купят и те подаръци на децата си и внуците си. Когато са спечелили от продажбата, се задължавата с данъци, от които ще се задели за бедните, за пенсионерите, за децата, които имат нужда от лечение. Тези, които критикуват, ако остане държава на техните постижения, ще проимаме държава, каквато имаме - пълна предимно с нуждаещи се некадърни граждани, често гласуващи за комунистите, защото се надяват на държавн подаяние. Недостатъчно предприемчиви хора, които да осигурят бизнес и достойни приходи за народа си, защото този народ е полудял и психическото му заболяване прави атмосферата за бизнес отровна - искат да получават много, без да са се ангажирали с резултата. Най-малкото не могат, а и не искат да се заемат с тежката мисия да правят успешен бизнес - то това е по-трудно от всяка наемна работа. Понеже иска ум, постоянство, себеотрицание, и мнго повече време и труд, отколкот ода работиш за някого. Та покупката на това реставрирано конче е произвело два пъти данъци и идва от създадени много рабони места - мечтата на всяко общество, но и събуждащо завистта и сбъркаността на простака. Понеже е достатъчно тесноумен, за да види голямата картинка - от къде идват парите за добруването на обществото. Идват от способността да управляваш и харчиш пари, а не от ограничесността и стремежа да ги пестиш. За бедния тази мислъл е направо извратена, но за радост не само не е извратена, но и единственият начин за добруване на обществата по света. Да го отречеш означава да обедняваш поради собствената си глупост.