Коментари - Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя | life.dir.bg
назад

Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя

Двете майки се връщат на екран в телевизия "Нова".

Обратно в новината

Коментари - Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

журналистика - "баш" си става! Може би Ти си този, който и "за варене - не става", а какво останало за журналистика!

Абсолютна простотия.

Мене па ме радват! Доста по-добър избор от Ни/к/Лозета

Е,така ще каже....А е очевидно,че няма как да я върнат на старата позиция ,защото предаването на трите й колежки е по-подходящо за почивните дни.

И аз го преместих.

Не ви ли се струва, че това телевизионно номадство е отвратително.Какво ново може да ми предложи една Лора?Интелект, красота или какво!?

килограми...за любителите на рубенсовитв дами :D

Бях редовен зрител на Нова телевизия. Съжалявам, че взимате Лора. Прилича ми на колхозничка. Сложете и една забрадка и ще се убедите. НЯМА ДА Я ГЛЕДАМ.

Щърбева е ужасно високомерно, тъпо и грозно същество.

аман от празноглави дебелани с тъпите им предавания в ТВ!!! Кой ли ще им гледа "медицинското реалити"???? И двете са повече от противни.

всичко е за пари ,първо всички юруш в тв7 когато дудука бареков и василев източваха ктб ,после юруш да се спасяват в бтв и нова

Точно! И двете каки са продажни и тъпи. Особено Лора-та. Горкото й детенце - да му се падне такава майка!

СРАМНО е ДА СИ В ТЕЛЕВИЗИЯ, КЪДЕТО ВОДЕЩА Е НИКОЛЕТА ЛОЗАНОВА!

а, защо само три часа, момичета - я се напънете малко - наи-малко шест часа го направете медицинското реалити, ще има голям..... неуспех

Яко обяснение! Значи само заради една приятелка си сменяш работното място? Ама че аргумент! От уважение към потенциалните зрители е по-добре да не се леят наивни и сантиментални обяснения, които само пораждат клюки и разнопосочни тълкувания.

какоф е тоя борсук отдясно, мухахахаха

и аз ще го преместя....

Kalin

То за такава тема се иска акъл а на тези двете това определено не им липсва.Просто ползват нашумялата тема за Спешната помощ за да я ползват за дигане на рейтинг но.......рожбата им е умряла преди още да се роди.

ПРЕКРАСНИ СТЕ МОМИЧЕТА, РАДВАМ СЕ ЗА ВАС ! СТРАХОТНИ МАЙКИ ! УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ !

прекрасни маики - хубаво, но не ми се гледат стари муцуни. незаменими хора няма.