Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя
Двете майки се връщат на екран в телевизия "Нова".
Обратно в новинатаКоментари - Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя | Лайф.dir.bg
Коментари
журналистика - "баш" си става! Може би Ти си този, който и "за варене - не става", а какво останало за журналистика!
Е,така ще каже....А е очевидно,че няма как да я върнат на старата позиция ,защото предаването на трите й колежки е по-подходящо за почивните дни.
Не ви ли се струва, че това телевизионно номадство е отвратително.Какво ново може да ми предложи една Лора?Интелект, красота или какво!?
Бях редовен зрител на Нова телевизия. Съжалявам, че взимате Лора. Прилича ми на колхозничка. Сложете и една забрадка и ще се убедите. НЯМА ДА Я ГЛЕДАМ.
аман от празноглави дебелани с тъпите им предавания в ТВ!!! Кой ли ще им гледа "медицинското реалити"???? И двете са повече от противни.
всичко е за пари ,първо всички юруш в тв7 когато дудука бареков и василев източваха ктб ,после юруш да се спасяват в бтв и нова
Точно! И двете каки са продажни и тъпи. Особено Лора-та. Горкото й детенце - да му се падне такава майка!
а, защо само три часа, момичета - я се напънете малко - наи-малко шест часа го направете медицинското реалити, ще има голям..... неуспех
Яко обяснение! Значи само заради една приятелка си сменяш работното място? Ама че аргумент! От уважение към потенциалните зрители е по-добре да не се леят наивни и сантиментални обяснения, които само пораждат клюки и разнопосочни тълкувания.
То за такава тема се иска акъл а на тези двете това определено не им липсва.Просто ползват нашумялата тема за Спешната помощ за да я ползват за дигане на рейтинг но.......рожбата им е умряла преди още да се роди.
ПРЕКРАСНИ СТЕ МОМИЧЕТА, РАДВАМ СЕ ЗА ВАС ! СТРАХОТНИ МАЙКИ ! УСПЕХ ВИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ !