Коментари - Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя | life.dir.bg
назад

Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя

Двете майки се връщат на екран в телевизия "Нова".

Обратно в новината

Коментари - Лора Крумова: Местя се в ”Нова” заради Галя | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Лора е неприятна жена и водеща

Лора Крумова: Местя се в Нова заради Галя Галя - оставам в Нова заради Лора... Какви ли не глупости чуваме вече??? Всичко е за пари браткоооо

Желая им успех!!!

НОВА събра "цвета" на Българската журналистика , като се започне от злобната комплексарка Цолова и се стигне до тези двете . Да живее дистанционното .

Е няма що, точно след обяд в почивен ден ще ми дават някакви здравни проблеми!!! Да живее дистанционното и другите програми по кабела. Тези двете май трудно ще ги издържа.

Ох Галя, ох Щърбева ;)

Че и цели три часа ще стоят на екрана, че и "клопки" ще правят на хората по улиците. Що не си гледат децата по-дълго тези двете, а?

Неделя не е време за предаване по здравни проблеми

А за ЧАЛГА ЛИ?

Лора е готина мацка . Лорче ,ако те изгони мъжът ти обадими се ,аз ще те гледам ,...като ПИСАНО ЯЙЦЕ

И двете са досадни, претенциозни кухалейки и неинтелигентни смрадли- самият Коритаров определи Лора като тъпа. цяло лято кухите Бг-"медии" ни занимават с караваната и коремите им, сега още половин година - с това, къде ще местят задниците си.

Разбирам те Бро...ако си падаш по мъже, кажи кой да е на мястото на Лара...иначе злобата и зависта унищожават всичко...ако те човърка от вътре, значе си за доктор!

Рони,мъж ли си или жена --''РОНИ''? За Коритаров /ДС/,или само ЛОШО ,ИЛИ САМО ---НИЩО!? Таен агент ,от ДС !

Предпочитам ги пред опосуми, опосумки и порчие мрънкащи недоразумения.

Готина,ама да не ти е в къщата!

Независимо от пола, Рони е много прост, неинтелегентен човек! Пропуснах и неграмотен!

Кой те знае и ти каква си стока, ама бързаш да пюеш!

Ти само за чалга ли си мислиш? От Люлин ли си? Защо си мислиш, че всички само за чалга мислят?

Когато се премести в Бтв, Лора Крумова обясни, че го прави заради приятелката си - забравих и името, но е тази, която водеше сутрешния блок , а сега е отпуск по майчинство ( извинете ме). Сега пак се мести заради приятелка в Нова. Тази жена няма ли собствено място, собствена извоювана позиция някъде, а трябва все да я 'прикрепят" към приятелка? И как ли се чувства сега " приятелката " и от Бтв - като излъгана камила. Освен ако и тя не планира след майчинството да забегне.

Za twoe swedenie w DS са подбирали умни хора, а не такива като тебе. Затова, за съжаление, те още владеят и управляват България.

Gal

за такъв тип предавания е важно водещите да се сработват....може би това цели лора. и няма нищо лошо да сменя телевизията, ако има възможност да прави нещо по-интересно.

Нещо си в грешка. Да в ДС имаше доста добри ,....но имаше и графа ,...'''НЕ СТАа ЗА НИЩО''.

Ейййй, няма отърване от старите дебелушки муцуни. Дайте шанс на някое младо момче, или момиче да се изяви. Стига сте ги въртели едни и същи некадърници. Във всеки случай никой не е отказал от твзи "тежка" професия. Както се казва - влезе ли му в г..за един път топла вода, няма отказване.

Братле ,тогава си вземи Марчето -Отварачката ,за на село! Силикон и джуки ,на кило!

Ти да не вярваш на това с "приятелката". Недей, че ще ме разплачеш.

няма ли начин някой да им направи по още едно дете, че да си ходят в къщи да готвят манджи, да сменят памперси и т.н. и така да ни освободят от досадното си присъствие....

Веднъж пробил телевизионер - завинаги телевизионер. Няма значение къде. Че гледам вече и децата на кякои са в играта, и те божам талантливи... Създават се зорлем цели династии. Какво става, само ние, ТЕЛЕ-зрителите ли, сме такива абдали?

Местят се мебели/или ги местят/.Добрите специалисти с конкурс заемат позиции..Или в телевизиите не е така? Местят се..8-)

Тя си пада по морето.

ами оназ дьрта скумрия кулезич ,кьдето и за варене не става?

Това са доста стари ракли, прашлясали и скърцащи при всяко отваряне на вратата.

Ето една не по-малко "важна" новина и от мен: Местя си го в десния крачол, че в левия му е малко хладно.

А къде изчезна Мая Савова?

оф аман от тази глупава дебелана Лора ..... Галя иначе е супер готина, умничка и и позитивна, жалко че ще влачи тва ремарке ...

двечките спокойно може да мине.

tv7

,...да ве ,Галка е с глава на кон.

Имам и на морето възможности ,и на север ,и на юг. Само Лорка да ми гука . Щърбевата не мЪ кефи ,малко кон си пада ...

Майчето ли?Майчето се изказа ,че много се страхувала ,да не се влюби в ''някой''! Ама кога те ударят чужди таша.и по задника ,....после спиране нЕма.

Аз пък си го премествам ,от единия крачол ,...та чак в другия.

Хермафродит съм, бате! К`во да правя, такъв ме е сътворила майката Природа! Сега доволен ли си?

Неделя е време за почивка и приятни емоции, достатъчно се чувствам натоварена с проблеми през седмицата.

Пример:Митко Пъпеша....

Няма нужда публично да уведомяваш когото и да било за това, какво ще вършиш ! Защото това е гавра с четящите? Що за психоагресия на болни мозъци ?!...

Ами Петя на Dikoff??

Че кой ша ги мандръса втори път?