Диляна Попова: С Асен имахме щастливо начало
Въпреки че Диляна Попова предпочита да запази в тайна развоя на връзката си с Асен Блатечки, по всичко личи, че вече не са двойка.
Обратно в новинатаКоментари - Диляна Попова: С Асен имахме щастливо начало | Лайф.dir.bg
Коментари
Абе вие нормални ли сте???може ли да сте толкоз прос.и и зло.ни. вникнали ли сте в това което е казала госпожата или има само вятър в главите ви. Айде сега като сте такива умници да ми обясните защо съм самотна майка. 11 години по-млада от мъжа ми, не съм грозна. Той живее с 4 години по-млада от него и съответно по-голяма от мен, дори не и по-хубава от мен. Чакам отговор като сте толкова компетентни. В кой свят живеете? 50 % от браковете завършват с развод и възрастовата разлика е последната причина за това. Нима един брак се крепи само на се.с, визия и младост. Ми то тогава всички щяхме да сме разведени след определена възраст. А и защо си мислите, че една жена на 50, 60 и т.н. изобщо ще й е до се.с и то вече с писналия й мъж. Се.сът е за младите, след една определена възраст жените изобщо не искат и отбиват мъжете си, а на мъжете мераците са големи, но възможностите малки. И какво като жената е по-млада, нима ще й е приятно около нея да кръжи някакво мърморещо старче с увиснал самолет. Дето само ще я лигави, а не може да я задоволи? Хайде, моля ви се. Пълни глупости са това. Здравите семейства, които издържат до старини не се крепят на се.с, а на уважение, разбирателство, общи спомени и разбира се децата.
илюзия е, че някой може да бъде държан, любовта е нематериална, всеки опит да се материализира я разрушава, аз мисля, че човек просто трябва да се чувства щастлив, когато може, защото се случва рядко
На вас двете няма да се случи по-млад мъж да ви хареса, така че не се вълнувайте толкова за другите. Шакира и Пике са с 10 години разлика в нейна полза и са много хубава двойка, а разликата във възрастта въобще не им личи. Колко още примери мога да дам, не само с известни двойки. Има жени, които са младолики и други, които са преждевременно остарели. По-леко със злобата, че ще ви станат бръчки. Само комплексирана жена на тема да не остарея да не ме зареже може да се притеснява за такива работи и да отхвърли любовта на млад и хубав мъж, който я желае. За да предпочете по-възрастен и грозен с успокоението да не я зареже. Жена със самочувствие си гледа младия хубав мъж и децата, радва са на любовта и щастието в живота си и не живее за чуждото мнение. Не е важно колко дълго си живял с някого, а колко щастие е имало в дните ви.
Ей това наше общество, а минавало ли ви е през ум , че жената може да се влюби на дърти години в някой и да зареже съпруга си , да не мислите че влюбването е резерве само за мъжете, ехо .....
Много точно го каза. Добавям само, че на жената след като роди дете, сякаш изведнъж й се отварят очите за мъжа до нея. Вече гледа като майка и осъзнава отговорностите си. Преценява мъжа вече като баща, а не като готин и забавен пич.
Диляна си направи грешна сметка.Нейната бременност се превърна в демонстриране на женско надмощие.Голи кореми, снимки и признания във вестници и списания цяло лято.Оказа се, че всичко е било напразно.Жалко за детето.Ще израсне с неуравновесена и озлобена майка и отсъстващ баща.
аз съм на 50 и да знаеш как ми е до с.екс! Ще разбереш като ги навършиш. И проблемът не е само при жените.
Харема, на Мосю Блачечки се разраства...какъв мъж бе, какво величие Възхищавам му се на гениалността, смелостта, ебливостта и самочувствието.
......или всички еднакво законни. Като се замислиш / не робувам на това, но някой би го казал/ щом тя му е родила момче - то тя ще продължи рода му.... с Борил.......
Детето си има и майка, и баща - за какво плащане на сметки говорите? Мисля, че това дете ще бъде успешен човек и ще прави майка си много щастлива - е, какво по-прекрасно от това?
Въпросът е, че едното му дете се е родило желано, а другото - натрапено от напориста жена, която се опита да го постави на колене с една непланирана и нежелана от него бременност.
Кой от нас знае как ще се развият събитията в една връзка?! Всички влюбени си обещават живот заедно "докато смъртта ги раздели". Съдбата решава! Знам, ще репликирате, че тя се е опитала да гради щастие за сметка на чуждо нещастие, или както прочетох по-долу в коментарите, че е красива жена, която може да има всеки необвързан мъж и т.н. Съществува поговорка: "Когато влезеш в обувките на някого, тогава можеш да го разбереш". Пожелавам здраве и късмет на Борил, щастие на Диляна Попова, а на всички останали - доброта. Така доброто винаги те намира!
Ама не, бе, как така ще е кифла! Ходеше първо с Таки, после той като й би шута, се лепна за Блатечки, натресе му дете, което той не искаше и не спря да дава интервюта, само и само да му съсипе семейството. Но иначе хич не е кифла...
да бе, нали, горкичкия Блатечки, вървял си по тротоара и се нахлузил случайно на жена, която се оказала толкова зла, че му натрапила дете на невинния...
ти пък от де знаеш кви сметки си е правила? не всички хора разсъждават като теб... за обща радост
Началото винаги е гот. Живот,любов и още нещо. И като се роди нещото и се появят задълженията готиното изчезва.
Тоя пък е толкова грозен! На мен ми мирише на гаден махмурлия от снимката само, а си представям какво е на живо! Тази мацка е много ефирна, но и много объркана! Как може такова нежно момиче да има за приятел първо този селяк Дичо, а после да роди от Блатечки!?!?!?! Ама и двамата имат дърварско излъчване и са си направо гнусни и смрадливи! Тя или се дрогира, или има адски лош и извратен вкус към грозното! Тцтц!
Много е красива. И много спокойна и уравновесена изглежда винаги. Много я харесвам. А Блатечки явно е някакъв боклук като човек. Не може да подвеждаш две жени и да се луташ постоянно ту при едната, ту при другата.
Недоумявам как е възможно една толкова красива жена да се хване с този грозноват непрокопсаник, който иска да си има неузаконен харем, ама да не се грижи за жените и за децата в него. Това и в мюсюлманския свят го няма! Там мъжете имат по 4 жени, но имат задължения към всичките, и към децата също. А една от най-красивите българки да се докара дотам - да роди дете от този никаквец и да остане самотна майка... не знам, не го разбирам, да не дава Господ...
Защо бе хора сте така злобни бе.. Да питам тук пишещите мъже, ако една жена иска да забременне от един мъж(печен като вас), а той не иска как може това да стане...а? Явно истината е друга, явно е имало наистина чувства, интереси и още нещо. И защо жената като забременее е виновна само тя? Няма съмнение, че Блатечки го е слагал на не една колежка ...семейна, несемейни...
Според мен! Ще подведеш една жена, ще й направиш бебето докато лъжеш съпругата си, ще решиш да хванеш пътя към новото семейство и и в един момент ще те хване шубето, ще изпаднеш в дискомфорт- да градиш новото начло, да минаваш отново през трудностите на семейния живот (нищо, че ти си подвел Диляна като си и казал, че си готов за това) и за това- просто защото ти пука САМО И ЕДИНСТВЕНО ЗА СЕБЕ СИ и собствения ти гъз ще се прибереш при първата си жена, щото вече си знаете говната. Ами извинете, ама този Асен е боклук и страхливец и една абсолютна мижитурка!
Зодия овен е една от най- гадните зодии в зодиака -егоисти , експанзивни , сребролюбци
Нито Диляна е чак толкова хубава, нито Асен е пълен боклук.Понякога хубавиците се вземат за богоизбрани, но хубостта им не е нещо, което им създава имунитет срещу лоши преживявания.Диляна не е малолетна ученичка и много добре е знаела, че иска да забременее, при това от семеен мъж.Да не би Асен да я е изнасил?!
Асен не се е женил за ни една от двете, той като кукувица, тук дете, там дете, и накрая всичките жени ги изкарва курви и към никоя няма ангажименти
И понеже на мъжете са им слаби ангелите, я е изчукал и се е прибрал при другата - без никакви отговорности и задължения. Колко удобно...! А и другата явно е същата глупачка, щом го е прибрала отново.
Възразявам! В семейството ми има много представители на зодията, нито един не отговаря на описанието Ви. Овните са страстни, великодушни и щедри и не са лъжица за всяка уста.
За мен си остава абсолютна загадка , как тази красива жена се натриса на разни отпадъци ?!!!! Първо беше някакво жуже , хем грозно , хем тъпо .... После тоя маугли , дето се бара за секссимвол :))))) Диляна заслужава да я носят на ръце и да я обожават . Убеден съм , че ще открие истински мъж. И бързо ще забрави запъртъците:) Със здраве !
театъра е умряло изкуство. преди не пропусках постановка сега не мога да издържа и пет минути. чудя се на хората, които го гледат този катил Асен. чудя се и на жените, които се захващат с мъже като него, пък и деца му раждат.
Диляна е красива жена,мисля,че може лесно да намери сериозен мъж,макар и по-възрастен,който ще и осигури достойна издръжка,а не разни дупетии с непостоянни доходи да се гаврят с нея.
Какво сте заревали за тази Диляна?Направи си кефа, направи си реклама, сега се прави на мъченица.Не може да стъпи на малкото пръстче на Катерина!
По принцип християните ги кръщава Бог, а не кръстница! В какво и на кого ще се кръщава не е ясно.