Коментари - Диляна Попова: С Асен имахме щастливо начало | life.dir.bg
назад

Диляна Попова: С Асен имахме щастливо начало

Въпреки че Диляна Попова предпочита да запази в тайна развоя на връзката си с Асен Блатечки, по всичко личи, че вече не са двойка.

Обратно в новината

Коментари - Диляна Попова: С Асен имахме щастливо начало | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Уважаема медия и вие скъпи журналисти работещи в нея! Хайде, потребителите ви да ползват "Й" за "бебето Ѝ", "майка Ѝ", "баща Ѝ" - Й - е по разбираемо. Не всички потребители са учили за журналисти. НО вие така да се излагате, просто нямам думи. Ми потърсете го къде е това "Ѝ" на клавиатурата и си го използвайте по предназначение, че е срамота! В първи-втори клас се учи това!

Не е вярно. Вие сте пристрастен/стна просто. Овните са възможно най-шумните досадници на тоя свят. Вресливи, шумни, нечистоплътни и винаги с един просташки уклон. Самовлюбени, с огромно самочувствие, само че без покритие. Също така едни от най-смехотворните лъжци - лъжат, фантазират си някакви героични истории за самите тях, и сами си вярват. Искат те непрекъснато да вземат думата, а другите прекъсват. Тотални хвалипръцковци, тирани, нахалници и деспоти.

аман от комплексирани простаци/простакеси, овните били такива, онакива, явно много им завиждате, но не можете да сте като тях!! първо погледнете себе си- единственото, с което привличате вниманието на останалите е невероятната ви злоба

Като гледа човек какви са звездите в БГ направо да му се дореве - до една лансирани насила, набивани в общественото пространство насила и постоянство.

След като прочетох мненията по-долу не се учудвам защо обществото ни изпростря феноменално много. Това влечение към интриги, воайорство или с две думи шоуто на простотията просто чупи рекорди. А на жените - привърженички на интриги ще кажа - Я си помислехе как един свестен мъж като ви чуе разсъжденията ще остане до вас и за секунда? Да не е луд. Ама гледам и мъжете не отстъпват. После и едните и другите реват защо нямало свестни. Свестни има, ама имат и инстинкт за самосъхранение. И апропо семеството не е егоизъм. Като почнеш да правиш егоистичните сметки забрави..

хAсенчо има само една любов, и тя е да краде от хладилниците на хората! всичко друго е само за пред хората.

Извод: При всяко такова "щастливо" начало ползвайте Дюрекс!

"как тази красива жена се натриса на разни отпадъци "- ами на тази женица явно там й е нивото. БТВ няма поглед на много умна..

Не трябва много ум, за да осигуриш на детето си детство без баща, а пък Асен много грижовен - успява за две деца с различни майки едновременно да се грижи. Диляна сама вярва ли си на приказките?

хехехе, още някой миризлив на пот и кир нечистоплътник, имал нещастието да се роди под зодията овца се е изпръцкал :) истината боли :) иди се подмий и не си хвърляй фасовете през прозореца на колата, простакесо или простако.

е па няма само Коко Динев да прави чалгарчета Ивон,Ивен Ивун, нека има и театралчета

ДРИСЛАТА РАЗБЪРКА ЧУЖДО СЕМЕЙСТВО ВЪПРЕКИ ЧЕ ТОЗИ Е ЕГАТИ ТАЛАНТА АМА ТАЯ СРАМ НЯМА

тук само некви тъпи домакини и лезбийки са цъкали минуси...

Кои са тези?

Ам чи тъй де , като се гаврят поне да и плащат.

децата са дар Божи, а не тежест, но това е сентенция Защо трябва да се правят, когато знаеш,че няма да си не завинаги, а за по малко от година с майката. Но погледнато глобално, колко ромски дечица са по-нещастни от двете на Асен.

Лесно е да имаш щастливо начало, то така е при всички. Цаката е да имаш щастлив край, когато му дойде времето.

и тая не прави изключение.Хубаво момиче,но глупаво.Милото селянче,защо се вре при женен мъж.Никой ли не й е казал на Диляна,че такъв никога няма да е само за нея.винаги ще е втора цигулка,защото тоя тип/нищо лично,за мен е бездарник/има дете преди всичко.

Я съм овен . Има верни неща , има и неверни , има и спестени. Със сигурност не сме от най приятните хора за съжителство.

радвам се, че тази манекенка се харесва на всички българи, както личи от постингите.Сигурно има красиво тяло, но в главата...не виждам нищо одухотворено, задължително за красотата.

А ти кой си?

тука си брои минусите :) Ако натрупаш минуси, да не се разсърдиш :)

Абсолютно си права. Ние сме със същата разлика - 7 г. и 8 м /аз съм каката/ и от нашата любов се роди едно прекрасно дете. А аз съм неговата жена мечта /и тази, за която е мечтал на 20, ама е бил малък и го е било срам да сваля какичката/. Да сме живи и здрави всичките! :)

Да точно така... няма само селските чалгари да гледаме със селските им маниери какви "плейбои" са. Само така малко по-светски хора, каквито и щуротии да вършат, поне да са хора на истинското изкуство, а не на кича и простотията.

Как докога? Докато може, разбира се и докато има такива дето му "вързват".

Те краставите магарета се надушват през 9 хълма, освен това ... Струва ми се странно, че майката на първото му дете си го прибра обратно, най-малкото нехигиенично е, ама тя си знае най-добре. Да го беше оставила да си гледа бебето и да си понесе новите отговорностите, по-добре! Ама женска му работа, може и върпос на чест да е - онази може да е турбо красавица, ма той се върна при мен ... Кой ги зне ...

Леонардо Да Винчи е бил овен. Но е много вероятно наистина да е бил нечистоплътен. Все едно, да поставиш под един знаменател 1/12 от човечеството, независимо от социалния статус, образованието, възпитанието и т.н. ... е неуместно. Брат ми е овен и е по-скоро вглъбен и мълчалив. Колкото до егоизма, може да се каже, че не познавам завършени неегоисти, въпрос на лицемерие е, на някои им се отдава повече, на други - никак.

удареното и не е с такава наклонена черта! аман от неграмотни даващи акъл! то да се смееш ли да ревеш ли...а и много хора пишат от клавиатури без бг...но както и да е...губя си времето.

Ей нагли жени бе, толкова много свободни мъже и мъже без деца, те йок- женен с дете да е , ако може и да са разведе и да изостави първото си дете! Нагли същества.

Много категорична пък тази! Категорично това, категорично онова...

"Достатъчно разумни и отговорни сме, за да не позволим това да не е така" а такива ли бяхте като решихте да правите дете??? Диляна, свястно момиче си, как реши, че Асен ще се промени точно заради тебе???

Някакви "звезди" ли са какво? Оскари? Грамита? Пеят ли танцуват ли, готвят ли, в цирка ли играят? Задължен съм да ги знам кои са, или? След като буквално ми ги навират в лицето, поне да пишеше с по една дума за какво иде реч.

голяма работа, ко станало, ко не станало, все тая и ми е на оная. Ми то си е нормално кат работиш с други хора да възникнат усещания дето да те водят към сех. И аз така имам две колежки ги увъжавам. Обаче само толкова, а тук се задълбочават чак пък не им фатам вяра.

То в главата няма нищо!Мислите на Диляна са на юг от пъпа.

Следват Йовка, Иванка, Иванко, Иваница...

Тя-глуповата и нагла селянка, той-лекомислен чу.ач...Уж са българи, а постъпиха много цигански.

Точно така си е, а ти много се изложи! Сега отиваш, отваряш някоя произволна книга от художествената литература и гледаш там. Хората от форумите не са ти учители за да те учат на основни граматични правила.