Коментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | life.dir.bg
назад

Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава

"Не се отказвам от България като родина, а се отказвам от България като държава".

Обратно в новината

Коментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

PROSTAKA SI E PROSTAK,NEZAVISIMO KOLKO PARI E NATRUPAL. TAKIVA GEROI SI OTGLEJDAME V NA6TA DURJAVA - ZA 4EST I SLAVA !!!!!!!!!

Ей...простотията по хората ходела...тц-тц-тц... ти трябва да се изказваш бе царвул....върна ли поне синия буркан.....с туршия?!хахахаха

Марк Твен е казал: живей докато си жив, понеже след това твърде дълго ще бъдеш мъртъв!

Нали беше велик??...

Има една поговорка за един дето е...л една мечка и после тя три години му носила мед. Та и с Ицката е същата работа, яд го е , че вече други ходят в гората.....

Тоя доказа, че си е боклук.Какъв хляб си ял бе харманлииски мангал.Добре, че ЦСКА те побутна та свят да видиш и да изкараш някой лев.

Място на национален селекционер му даде футболният съюз - българския. Отдавна се питам, ако друг треньор напусне поста в решаващ момент, какви санкции щеше да понесе, защо със Стоичков е направен така договора, че да си навърти нужния му треньорски стаж и да си тръгне когато си нареди картите (а след него потоп) и да няма никакви санкциониращи клаузи. Затова ще разсъждава така - счита, че приятелите са му услужили (услуга или сделка?), а не от България е получил нещо. Иначе неговите изцепки не ме изненадват.

Да.....даже бате Ицо е разбрал,че в България журналистите са само минетчии и лизегъзци...няма по-жалка картина от сутрешните блокове в които тъй наречените журналисти се мазнят на политиците...а Стоичков си остава легенда!След 100 години в историята на футбола ще пише за Камата,а не за тия които го плюят сега:):)

Stoi4kov e mnogo prav. BG e pylna tor. Toi e dal pove4e na BG, otkolkoto tq mu e dala. Vse pak vsi4ki na nego raz4itahme na vremeto. Ico, bravo!

Ами какво да ви кажа дами и господа? От наше село доста мангали отидоха тъкмо в Испания на гурбет. Явно са се усетили не само от нашето село мангалите...

Стойчков си има едно голямо самучувствие и никой нищо не може да му каже

този мизеник с дребна душица, този ритнитопковец си мисли че е велик, но не е виновен само той. Виновни са и медиите дето го васхваляваха и тези дето му дадоха син буркан да се движи по улиците и т.н. а той си е просто един боклук

Кой пък беше тоя ?

пилешка ТОР и безсрамник.Т

prostaka si e prostak

Az znam pone za edno ne6to koeto upravlqva6t v BG mu e dal: policeiski burkan, ha-ha-ha. Kakvo pu6i tozi selqndur za da govori takiva gluposti,ne znam.Da e jiv i zdrav i ako moje nqkyde po na dale4e: pri stari priqteli v Kuba,Rusiq i Argentina.

анонимен на кого ще се моли да се върне в БЪЛГАРИЯ той. Целият свят е в краката му със честно изкараните пари. Той е един от малцината българи които имат пари които са не крадени от българския народ и спокойно ще може да ги вложи дай боже в България.

Stoichkov e prav - absolyutno prav! Taka tryabva - i s dyrjavata, i s typanarite-draskachi - povecheto ot tyah negramotnici! Pozdravleniya!!!

баси тъпака..мн ме кефи селчото дето проби с простотия..честно казано незнам как го направи..лошото е, че мн хора са опиянени от успеха му и продължават да го боготворят...ми той се вижда колко му е акъла...осъзнайте се хораааа

Журналистите му се радваха, а сега изведнаж се изненадаха, че бил простак.

Абсолютен селянин! Хем прост -хем нахален!

Абе вие какво го плюете толкова?Може да е прост,но за него знаят по целият свят.Първо казват СТОЙЧКОВ и след това България, някой без да знаят къде се намира тя. Да изпитва носталгия по България? НОСТАЛГИЯ- това е желание да се завърнеш в Родината си , за да се убедиш, че не си я напуснал напразно.БРАВО ИЦЕ.

добър , дори велик футболист е едно , а личност и интелигент - друго . Не разбирам защо от такива като Стойчков вземат изобщо интервюта . Те просто са безинтересни . Той беше страхотен с топката - гледахме го с кеф , както и Лечков , Балъков и другите . Но защо да ги интервюират ? Да не са философи някакви или пък социолози .

Аз до колкото си спомням бях чула,че и родителите му искали да се отказват от него!!!! Защо ли ?

Винаги си е бил глупак и такъв ще си умре!

Цяла Каталуния се прекланя на СТОЙКОВ а глупаците от форума се мъчат да го уязвят. ТОЙ Е ФУТБОЛИСТ И ГРАЖДАНИН НА СВЕТА . Зависта няма почивен ден.

tova e edin nehstastnik

педерест

Ами ако това са извадки от контекста на един продължителен разговор на някъкъв журналист боклук . Обичам спорта и обичам всички които са в него и които живеят със спорта независимо от цвета на екипите им. Прочетете внимателно написаното от журналистката ПЕТЯ ЖЕЛЕВА. Тази не е добре.

Как България - нищо не му е дала!? А цветистият език, на който псуваше! Така и не се научи на друг..., но има една приказка за такива като него - пази, Боже, сляпо да прогледа.

Е кво пък толкова му е великото ?! Просто му върза. Голове и никакъв акъл. И не Пенев е станал треньор заради него, а той стана футболист заради Пенев. Само един тъпак като него може да говори такива неща. СЕЛТАК,ПЪЛЕН СЕЛТАК- по душа. И кво като си говориме, той нема акъл да схфане.

КАТО ФУТБОЛИСТ - СУПЕР КАТО ЧОВЕК -РЯДКО ЛАЙНО

kakvo iskate ot edna maimuna,koiato moje da rita topkata.no ne i da chete i pishe.Tapanar !

Някой да е очаквал нещо друго от него? Явно е забравил колко беше прост и неграмотен, дори на върха на славата си! Спомням си, веднъж по телевизията имаше интервю с него и той се изцепи: Напоследъ с името ми нещо много се жестикулира! Умен ти да вкарваш голове не е компенсация за липсата на образование. Сега виждаме и нещо друго. Не че е имал и възпитание. Да. Както е казал Швейк: Изяденият лебервурст винаги излиза наяве, тъй както маслото изплува над водата... Който разбрал - разбрал!

Някой да е очаквал нещо друго от него? Явно е забравил колко беше прост и неграмотен, дори на върха на славата си! Спомням си, веднъж по телевизията имаше интервю с него и той се изцепи: Напоследъ с името ми нещо много се жестикулира! Умен ти да вкарваш голове не е компенсация за липсата на образование. Сега виждаме и нещо друго. Не че е имал и възпитание. Да. Както е казал Швейк: Изяденият лебервурст винаги излиза наяве, тъй както маслото изплува над водата... Който разбрал - разбрал!

добре че се отървахме от този боклук тук се ползваше с невероянти привилегии а сега плюе България.

Стоичков е най-големия боклук, който един ден ще моли да се върне в тази оплюта от него страна.

Ами какво да прави човека като е прост по природа. След като България не му е дала нищо,просто да му отнемат гражданството.Ама преди това да си плати милионите левове данъци,които години наред не е плащал. Пък тогава да ходи на м...... си.

Някой да е очаквал нещо друго от него? Явно е забравил колко беше прост и неграмотен, дори на върха на славата си! Спомням си, веднъж по телевизията имаше интервю с него и той се изцепи: Напоследъ с името ми нещо много се жестикулира! Умен ти да вкарваш голове не е компенсация за липсата на образование. Сега виждаме и нещо друго. Не че е имал и възпитание. Да. Както е казал Швейк: Изяденият лебервурст винаги излиза наяве, тъй както маслото изплува над водата... Който разбрал - разбрал!

Tozi psihopat za kakuv se ima???!!!!

Е, това се казва един цървул и пръдльо балкански!!! Цървул - ти си новият Бай Ганьо на квадрат, тъпанарино: загърбил род и Родина, майка и баща!!! Ицо, ицоооооо имаш акъл колкото една .... патка дрислива! Като, върл българин и це-се-кар, последният ти фен ти го казвам!!! А, това дали си българин е друг въпрос!? Винаги съм завиждал на левскарите, че имат един ВЕЛИК Гунди!!! А ти се оказа една .. пръдня!!! Ти си ПОЗОР за ЦСКА и да не си стъпал повече тук, щото ще те навръ в кучи гъз изменико!!!!

Винаги си е бил глупак и такъв ще си умре!

Има един фейлетон-Пази , боже , сляпо да прогледне..........

Predlagam imeto na tozi 4ovek da ne se spomenava pove4e v balgarskite medii

Според мен,Стоичков прекалено много се е взел насериозно...Все пак има хиляди хора в БГ които го обичат и с тези думи той губи точно това,обичта която му е дала България.За него ако това е малко,значи е един доста лишен от нормални,човешки чувства и е приел само материалното....това което се купува.Въпреки всичко му желая здраве ,той е и си остава велик футболист,и дано стъпне на Земята някои ден и прозре ,че няма нищо по свидно и скъпо от родината,близките и хората които те обичат!!!

Да ни е честит! Ние го възнасяхме до небесата, боклука му с боклук.... Срама няма - майка си и баща си не почита, България ненавижда. Къде си Бай Вазов - ПАЗИ БОЖЕ СЛЯПО (от Харманлиййй) ДА ПРОГЛЕДА...