Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава
"Не се отказвам от България като родина, а се отказвам от България като държава".
Обратно в новинатаКоментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | Лайф.dir.bg
Коментари
СТОИЧКОВ Е БОГАТ , НЕЗАВИСИМ И ИЗВЕСТНЕН И МОЖЕ ДА КАЖЕ КАКВО МИСЛИ ТАКА ВИСОКО ЧЕ ДА ГО ЧУЯТ ВСЧКИ ,БРАВО ! СЪГЛАСНА СЪМ ЗА ДЪРЖАВАТА , УПРАВЛЯВАЩИТЕ И ЗА ЖУРНАЛИСТИТЕ,ВСЕКИ БОЖИ ДЕН НИ ЗАЛИВАТ С УЖАСНА ПРОСТОТИЯ И ЛЪЖИ. ВЕНЕТА СЕ РАЗВЕЖДАЛА С ТИШО , КОЙ ГО ИНТЕРЕСУВА ЗА ТАЗИ НАГЛА МАЛКА ЖЕНА, ОТ ЕКРАНА ТЕ ГЛЕДАТ ТЪПО ТАКОВА КОЛИЧЕСТВО ЖУРНАЛИСТИ ТАКА ИМ ЛИЧИ НА КОЙ СА ПОДВЛАСТНИ. ТОВА ДЪРЖАВА ЛИ Е ЧЕ ВСЯКА ВЕЧЕР ЩЕ ТИ ПРЕДЛАГАТ ДА ГЛЕДАШ ОНЗИ УЧИНДОЛСКИ ТАРИКАТ И КОМПАНИЯ, СУТРИНТА НАДУТ ОТ НАГЛОСТ И САМОЧУВСТВИЕ БАРЕКОВ, ПО НАЦ.ТЕЛЕВИЗИЯ СУТРИНТА ОНЕЗИ ДВЕ КРЯКАЩИ КОКОШКИ БЕЗ ГЛАС, ПО НОВА ДУЕТА КОРИТАРОВ/ЛОРА , ЖУРНАЛИСТ С ЛИЦЕ НА ГЕСТАПОВЕЦ, СЪС СИЛНО ИЗРАЗЕНО ПРИСТРАСТИЕ КЪМ ДОГАНОВИТЕ ХОРА,
до футболнните клубове:малко история,български и литература няма да е излишно да преподавате заедно с футбола,комай и на футбол не ги учите!!!толкова от мен :)
до футболнните клубове:малко история,български и литература няма да е излишно да преподавате заедно с футбола,комай и на футбол не ги учите!!!толкова от мен :)
Бре момче,как така България не ти е дала нищо?Даде ти син буркан за да обикаляш улиците показвайки това,че по дрехите посрещат по ума изпращат.
Предлагам всички, нанесли се в София не за щастие, а за мръсни мангизи, които са крайно недоволни и нещастни, та дори псуват града, да се изнесат веднага и да оставят София на тези, които са щастливи в нея и я обичат. Моля ви, не замърсявайте въдуха ни и не обиждайте града, който съспивате. Паразити!
БРАВО НА КЕТИ-33. АБСОЛЮТНО Е ПРАВА. ТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТ ПРОШКА. ЖАЛКИ БЪЛГАРСКИ ЖУРНАЛИСТИ, ПОЛОВИНАТА ОТ КОИТО НЕ СА БИЛИ РОДЕНИ, КОГАТО Е ИГРАЛ АСПАРУХОВ, НО ГЛАСУВАТ ЗА НЕГО! СЪЩИЯТ ТЕАТЪР ПРОДЪЛЖАВА И ДО ДНЕС. ЩЯХ ДА ОБЕЗУМЕЯ, АКО БОРИМИРОВ БЕШЕ СТАНАЛ ФУТБОЛИСТ НА БЪЛГАРИЯ, КАКТО ГО ГЛАСЯХА МИНАЛАТА ГОДИНА, А НЕ ПРЕКРАСНИЯТ БЕРБАТОВ, КОЙТО СЪЩО ЩЕ СТАНЕ БОГАТ, КАТО СТОИЧКОВ, НО НЕ ОТ БЪЛГАРИЯ, А ОТ ВЕЛИКИ ОТБОРИ, КОИТО ЦЕНЯТ ИСТИНСКИТЕ ФУТБОЛИСТИ ИЛИ ВЪЛШЕБНИЯ МАРТИН ПЕТРОВ. НЯКОЙ ДЕН И ЗА ТЯХ МОЖЕ НЕЩО ДА ПРОЧЕТЕМ, КОЙ ЗНАЕ. НАЛИ СА ОТ ШКОЛАТА НА ЦСКА.....
Абе,как може да си толкова прост бе!!??Направо се чудя на хора като теб,Барселона държава ли е бе!!??Мале,мале,ей такива като теб,неуки псуват Ицо!Погледнете се първо вие колко сте образовани! Поздрави до BARCA 8-това е истината и няма втора,не искам да се повтарям,за това те поздравявам! :)
Това момче трябва да направи малко консултации с психиатър, че току виж станало и по-зле:(
Стоичков и когато псува е готин, един такъв непринуден, непревзет, човек от народа. Интересно защо за Бате Бойко и неговите изцепки никой нищо не казва и на никой не му прави впечатление. Да не би той да не говори глупости или простотии. Само, че на спортиста му е простено, а на бъдещ министър-председател Ние българите за нищо не ставаме. Евала Ице, не ти трябва да се връщаш в България. Стой си там, където те обичат и уважават. Тук в България е АД
Браво Ице!!! Не им се давай, казвай си каквото мислиш. Така е по-добре. Те между впрочем половината от пишещите във форума не харесват журналистите, но се правят на божи кравички. Подкупна гилдия са това журналистите, за пари правят всичко, така могат да те окалят, че свят да ти се извие. Е, дано дойде времето, когато ще пишат: Един велик футболист - това е Христо Стоичков.
Тук прочетох много обиди от ЦСКА-ри към Левскари. Добре бе хора, беше гениален футболист, но като човек си е пълен простак. Забравихте ли как международните рефери учеха български? Малък бил напуснал България, ами да, но и малък си остана, като човек!
Господине, с право ги плюе и искам да ти кажа, че не те него са хранили, а той храни тях. Помисли малко по-трезво. Едно по-шокиращо заглавие и вестника се изкупил.... Кой, кого храни само?
КЪМ БЪЛГАРИН. И коя е точно глупостта, която съм написала???? Нещо невярно, може би? Нещастница съм - ДА! И то защо - защото живея в една пропаднала комунистическа държава, пълна с омраза и лицемерие, но щастлива, че сред моите връстници има такива велики и известни личности като Стоичков. Уважаеми българино, кадърните и даровити футболисти, не само в Харманли ги намират, и от Долна Джумая да е бил, взели са го в ЦСКА, защото са преценили, че е кадърен. Не са го взели с протекции, както някои велики вратари. А как мислите - в Испания, заради хубавите му очи ли го взе Й.Кройф???? Да, ама не, Кройф обаче не е българин. Там, във великите клубове дават пари за хубава игра, позлатяват великите. Ето затова Стоичков е богат, защото е кадърен и оценен, а тук в България играл, не играл, заплатата им върви и след всяка загуба на клубните ни отбори оправдания с едни и същи реплики: Във футбола е така. Баба Гицка много точно е писала за спортните ни журналисти. Пълни нещастници, пълни мизерници, хем комунисти, хем левскари. КЪМ СТОЯН. Стояне, не знам какъв си по професия, но виж граматиката си: не се пише нему, а не му. Стоичков може и да е малко неграмотен, но на спортист му е простено, все пак не е филолог.
Това момче трябва да направи малко консултации с психиатър, че току виж станало и по-зле:(
Като е генилен футболист, да си беше останал такъв. И защо всички които го защитава, говорят само какво е казал по повод журналистите, коментирайте изказванията, че България нищо не му е дала, да не говорим за ЦСКА и Пенев. Трябваше просто да си остане футболст, но не той просто прекали,.. и на негово име никога няма да има стадион !! А МОЖЕШЕ !!
Като е генилен футболист, да си беше останал такъв. И защо всички които го защитава, говорят само какво е казал по повод журналистите, коментирайте изказванията, че България нищо не му е дала, да не говорим за ЦСКА и Пенев. Трябваше просто да си остане футболст, но не той просто прекали,.. и на негово име никога няма да има стадион !! А МОЖЕШЕ !!
Да сте чули фенове на Левски да плюят Бербатов. Отношението към Стоичков не е свързано само с отбора, в който е играл, а с цялото му поведение като футболист и човек. Могат ли всички величаещи го като човек, който много е направил за България да ми кажат - той плати ли си данъците? Учил е тук безплатно, безплатно е тренирал... - и накрая да каже, че България нищо не му е дала - и това ако не е простащина...
този глепак не заслужава подобно внимание медиите да се занимават с него. За едно нещо е прав обаче , че журналистите са пълни боклуци.
Браво на Стойчков.Сам е достигнал до положение от което може да каже на всички да идат да се гръмнат.
Хаха. Много пък ме интересува в Барселона дали знаели нещо за България или не!!! Много си комплексиран лизогъз. Ква пък е тази Барселона-смотана държава с още по-скапана полиция!!?
Стоичков пристига за първи път в Испания и на летището го посрещат с поздрав - Буенос диас сеньор, а той отговорил - Буенос Айрес! От испанския фолклор за него!!!!!
ДО ИВАНЧО, КРАСИ, ПЕНЧО и др. ..... Кой знае и Вие какви селяни сте, но защо сте толкова комплексирани и завистливи? Може би славата Ви липсва? Завистливи, лоши, долни българи..... Ето това е за съжаление картинката българска. Такива като Вас Ви знаят само колеги, семейства и съседи, а него??? Него го знае и признава цял свят. Ето с това не може да се примири злобният нереализиралият се българин. Жалко, много жалко.
До изказалата се неподготвена българка: Малоумнице, написала си куп глупости! Няма да ти обяснявам повече- ще си загубя времето... ти си по- нещастна и от самия Кюрд !!!
До изказалата се неподготвена българка: Малоумнице, написала си куп глупости! Няма да ти обяснявам повече- ще си загубя времето... ти си по- нещастна и от самия Кюрд !!!
Абе вие друга работа нямате ли си, ами си губите времето да пръскате злоба и обиди. Типично български манталитет. Това което се искаше от Стоичков бе да играе добре и той го правеше - дори повече от добре. А това че е прост - да прост е и прост ще си остане. Но това вас к'во ви бърка. Вие като сте толкова умни и нтелигентни граждани какво толкова значимо за България сте направили? Или това не е важно.........
Стоичков е гениална футболна маратонка, не е абсолютен морален и интелектуален цървул. За спортните журналисти в БГ е прав - те са тюфлеци!
Стоичков е гений. Прощавам му всички недостатъци, както се прощава на всички гении. А че има журналисти, които са пълни боклуци, това е вярно - пример: Венета Райкова, Албена Вулева и много, много други.
Хей българката какво има за възхищаване в този БОКЛУК.Ще говори той,че България нищо нему била дала.А ти закакв го защитаваш нормален човек можели да каже това,че е бил треньор на националите само за стаж.И въобще нему завиждам на толкова долна мърша немога да завиждам.Футболист да човек не.За мен той е едно долно неблагодарно псе.
HORA, VIDQHTE LI KAKVO E KAZAL STOI4KOV ZA SPISANIE MAX. -G-N STOI4KOV KOLKO STE BOGAT? -MNOGO -KOL MNOGO -KOLKOTO VSI4KI JURANLISTI VZETI ZAEDNO STO4KOV E IZROD
Стоичков е обиден на журналистите от момента ,в който не го признаха за футболист 1 на века.И е абсолютно прав!Повечето журналисти не скриват пристрастията си към Левски и посочиха Аспарухов за най-велик.Да,добър е бил и е можел да стане,но уви.....Стоичков стана в действителност най-добрият!И всичко е постигнал сам!
Стоичков е толкова велик футболист и толкова малък човек!!! Поклон пред таланта му и срам пред устата му. Стоичков, не беше нужно да плюеш там откъдето си се хранил, иначе бъди жив издрав и ти пожелавам успех!
За да си футболист, не се изисква образование. Важното е да си кадърен и да умееш. Както умееше и умее Стоичков. Може и да не може да се изказва, но не е единствения, а и не е задължително. Почти всички футболисти са такива. Защо не пишете нещо за изказванията на царя??? Той по ли умееше да говори??? А??? А ни управляваше и ни съсипа??? Вие журналистите, защо не кажете на българите, колко неграмотни, необразовани хора, колко ченгета и мутри управляват България, а се занимавате със Стоичков??? Е, да, за да се купуват и четат вестниците се занимавате със известни личности. А той определено е най-известния българин.
Той майка си и баща си не зачита и не ги брои за живи какво остава за България!Срам! Сега всички чорбари да си видат идола и да продължават да му се кланят не за първи път плюе с/у цска!
Към БЕНИ. Ясно стана и на тъпака, че си левскар. Но искам да ти напомня, че и на вашия пловдивски селянин Гонзо му беше дадена възможност да играе по света. И какво направи????????????? Стоичков дърво? Ужас.... Голмайстор на световно, 1 във Европа, номер 2 във света. Това е, защото е дърво. Срамуваш се от Стоичков? Ужас..... От какво, че на празна врата не може да вкара гол ли???Аз пък се срамувам от такива като тебе и като Гонзо.
e kato cme boklyzi v tai darjava zasho vze imotite ni bez pari,nali kmeta my gi dade kakavto stoi4kov takiva i xorata koito toi poi mnogo i c zel
Както се вижда тук са писали само левскари! От писанията Ви се вижда колко сте възпитани и колко сте умни. Но освен, че сте левскари, сте и много комплексирани. Всичко това е една поредна българска завист. Какво значи сакат селски бек??? Сакат ли беше наистина??? Може би.... кой знае. Обаче има факти, неоспорими факти - голмайстор на световно, златна топка, футболист 1 на Европа, втори във света. Тези всички успехи, ги забравихте май, или са от това, че е сакат селски бек???? Как стана голмайстор? Като сакат селски бек ли? Възмутена съм до предел. И все пак той е прав за журналистите, от тях зависят много неща, от тяхните писания се влияят много хора по села и паланки, да не говорим за в-к ТРУД, най-четения с редактор бившо ченге на ДС. Как веднъж не написаха нещо хубаво за него? Как веднъж не чух левскаря Крум Савов да каже една хубава дума за него? Български манталитет! Всичко най- добро на боклука..... всичкия боклук на пиедестал. Това зависи от журналистите до-голяма степен. И Стоичков това го знае, нищо че не е образован, затова се държи така с тях. Само така. А на Вас Обравованите искам да кажа, че с образование не се играе на терена. Играе се с хъс и талант. А СТОИЧКОВ Е ТАЛАНТ. РАЗБЕРЕТЕ ГО НАЙ-НАКРАЯ. НЕНАДМИНАТ ТАЛАНТ. Колкото и да Ви е яд и тъжно - Той е, той е 1 Скъпи левскари.
Malko hora znayat che sobstvenite mu Mayka i Bashta sa se otrekli ot nego . Normalno ! Vseki put kogato se pribere po rodniyat mu kray (kolkoto i da e ryadko) se obajda na kumeca mu Atanas Uzunov , a na roditelite si zabravya . Dori zabravya da popita za tyah . Tova ne e sin , a NEBLAGODARNIK !
Възмутена съм от коментарите и плювните по адреса на Стоичков. И да има самочувствие, поне има покритие - най-известния българин, богат, най-добрия ни футболист за всички времена, с най-голями успехи във футбола в Европа и по света!!! А Вие комплексари, какво - завиждате ли му, или просто левскари сте всичките??? Как може да се пише сакат селски бек?????? Какво му е сакатото????? Може би левия крак, който толкова пъти ни е радвал???? Как може да се пише нещастник??? Защо да е нещастник - защото ни радваше с красивите си голове ли? Може би всеки дълбоко в сърцето си знае и е убеден, че Стоичков е номер 1 за България, но може ли левскар да го признае - никога! И прав си е да пита - Какво ми е дала България? Какво, освен обиди и завист...... И на всеки му е ясно, че който и да е треньор, все пак той не вкарва и не изработва голове, а футбола е игра на голове. Срам ме е, че съм българка. Във целия свят го почитат и му се възхищават, само ние тук го плюем. Срам, срам за България!!! Но какво ми е чудно, тук е така - най-големите винаги са плюти, хулени, унижавани. Та нали тия нашите подкупни журналисти окаляха кого ли не, като ненадминатата Лили Иванова и възвеличаваха хора, които трябва да са във затвора, вдигаха им рейтинга изкуствено, защото им се плаща. Скъпи български журналисти, не се занимавайте със Стоичков, занимайте се малко със червените боклуци, изкарвайте им кирливите ризи на тях, на тия които излъгаха народа, пишете за бившите ченгета от ДС, вие знаете кои са те. Пишете, как съсипаха българския народ. Това би трябвало повече да го интересува българина - кой и как ни управлява. Не се занимавайте със Стоичков, не го плюйте, той не заслужава, а и да го плюете ТОЙ ПАК Е НОМЕР 1. Не го ли разбрахте най-накрая? Напълно го подкрепям.
След всичко казано, ще добавя един виц: Отишъл Стоичков в Америка и гледа на летището много самолети; на някои големи машини пишело PanAm и той се чуди - абе тая Панама толкова голяма държава ли е, че и самолети произвежда........ Е това е Стоичков!!!!!!
Добър като футболист, никакъв като човек. На това му се вика дребен селски тарикат. Ама и ние сме от прости по-прости щом като такива като него са ни еталоните. Не зная дали помните, но преди години си хвърли националната фанелка по публиката, защото го освирка в един мач на националния. Тогава пак плю по България, после дойде ни лук ял ни лук мирисал, че стана и треньор. Интереса клати феса.