Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава
"Не се отказвам от България като родина, а се отказвам от България като държава".
Обратно в новинатаКоментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | Лайф.dir.bg
Коментари
Obarnete vnimanie,nito edin Balgarin jiveescht v chujbina,ne upotrebqva obidni epiteti kam velikata lichnost STOICHKOV. BALGARI ZASRAMETE SE...... DORI GOSPOD ZARADI VAS NE ISKA VECHE DA E BALGARIN!!!
abe ''HAMLET'' mai i ti si bokluk kato nego!!?? ''bil dal na bulgariq pove4e otkolkoto tq na nego''- pulni gluposti!! a kaji mi kvo e dal na bulgariq? are de kaji kvo e dal za bulgariq???? dal e !!! mn ste tupi be hora(teq koito sa za nego) molq vi ne me razsmivaite
В България да говориш истината и да си откровен явно се счита за скандално! Лъжа ли е, че националния отбор с някой изключения, който се сещате кои са, се състои от предимно от келеши, посредствени, обаче надути гъзарчета, дето ги интересуват само коли, татуировки и т.н. И кой е виновен, че те на вързано куче ляп не могат да дадат, а във футбола се иска много воля, борбеност, труд и колективно мислене. Лъжа ли е, че журналистите в България са нагли, безскрупулни и пристрастни?Лъжа ли е, че Пенев няма никакви значителни треньорски успехи от 94-та насам? Защото силата му е в откриването на таланти, но като тактик е гола вода. И ако няма силни футболисти, които да изнесат мача на гърба си Пенев прави грандиозни издънки. И какво наистина му даде България на Стоичков освен, че го заливат постоянно с помия, завист и злоба, и то вякакви световни анонимници, както се вижда и от коментарите тука. Целия свят го призна, само не и дребните душици, дето надделяха над разумните хора в България и обществото. Дори когато бележеше голове за националния и ни докара до 4-то място пак го клепеха и чернеха. Наистина жалко е, че както е тръгнало тесногръдите дребни душици ще прогонят много хора от България завинаги!
bokluk, ti ne razbra li 4e samo ni zasramva6!!!? qzuk 4e v takava durjava se e rodil takuv izverk, takova dolno, mrusno ku4e!!! i dano pro4ete6 si4ki teq mneniq da se zasrami6 ama to boklucite nqma kvo da se zasramvat!!! tapanar ne6tasten!!!!!!!!!
В България да говориш истината и да си откровен явно се счита за скандално! Лъжа ли е, че националния отбор с някой изключения, който се сещате кои са, се състои от предимно от келеши, посредствени, обаче надути гъзарчета, дето ги интересуват само коли, татуировки и т.н. И кой е виновен, че те на вързано куче ляп не могат да дадат, а във футбола се иска много воля, борбеност, труд и колективно мислене. Лъжа ли е, че журналистите в България са нагли, безскрупулни и пристрастни?Лъжа ли е, че Пенев няма никакви значителни треньорски успехи от 94-та насам? Защото силата му е в откриването на таланти, но като тактик е гола вода. И ако няма силни футболисти, които да изнесат мача на гърба си Пенев прави грандиозни издънки. И какво наистина му даде България на Стоичков освен, че го заливат постоянно с помия, завист и злоба, и то вякакви световни анонимници, както се вижда и от коментарите тука. Целия свят го призна, само не и дребните душици, дето надделяха над разумните хора в България и обществото. Дори когато бележеше голове за националния и ни докара до 4-то място пак го клепеха и чернеха. Наистина жалко е, че както е тръгнало тесногръдите дребни душици ще прогонят много хора от България завинаги!
abe ei bokluk jaluk kvo iska6??si4ki da ti se klanqme i da ti celuvame mirizlivite kraka????? e nqma da stane, ti ne si gospod za kuvto se misli6 a edin pulen bokluk i neblagodarnik i vsi4ki vie zabludeni i tupi bulgari koito go za6titavate i mu se klanqte ste su6tite kato nego!!!!!!!!! BOKLUCI!!!
Kakva kama,nali mu vikahte ku4eto-obiknovena uli4na podobrena.Kakav intelekt v takava poroda.Da lapa kokala i tolkoz.
Защо трябва да очакваме ябълката да стане круша? Стоичков си е Стоичков и той няма да се промени.Нима никой българин не го познава и сега всички сме безкрайно изненадани? Същите приказки, същото самочувствие, същата простотия, която я имаше и през 1994 година. Само че тогава той просто имаше късмет. Беше известен. Прослави страната. Сега смята , че същата тази страна му е длъжна. За това,че е ритал топка, на него му е платено и то достатъчно. Сега е в друга фаза от живота си. Трябва да се примири. Прекалено е емоционален и не се въздържа. Но той си е той. Приемате го и вие, такъв какъвто е Пък каквото сабя покаже
убре ааааааааааа еееееееее ууууу дааа е..........а ммммаааааамааааааааа еееее яяяяяя ристо много си прост като свински к.р !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ей, говедата, я млъквайте бе....ако си бяхте направили труда да прочетете цялата статия щяхте да видите ,че той се разграничава и от ЦСКА и от семейството си и от България, ама като ви е уготно го наричате чорбар нали, тъпаци? А това, че е загубил вече всякакво чувство за мяра е факт, щом и против хората , които най-много го подкрепяха и разбираха/дори , като върщеше глупости/ именно феновете на ЦСКА се обърна незнам вече това как се нарича?
Ицо винаги е бил едно голямо дете. Поведението му най-често е проекция на постоянните провокации, които го съпътстват от доста години. След време обаче ще се окаже, че в крайна сметка е прав. Бил простоват - да такъв е. Бил слаб треньор - добре, най-вероятно е така. Стоичков обаче е институция в световния футбол и винаги мястото му ще бъде до Платини, Марадона, Кройф, Ван Бастен.
Защо така сте нападнали човека ,бе ?! Ами не му е дала България нищо,я!Какво му е дала ?! Нито ум,нито такт,а да не гоеовим ,че дори талант не му е дала! То и майка му не му е дала ......пък като се замисля мойе и да му е ДАВАЛА! Малеее,тоя е пълен урод ,без майтап !
mnogo me kefi samo za tova 4e Bulgaria ne mu e dala nishto ne e prav i ne sum suglasen.
За неудачите му като треньор в Испания пак друг му е виновен. Много добри и толерантни са били колегите му, за да го търпят.
Простака! Явно, че парите не одухотворяват! А защо мисли, че на останалите България ни е дала нещо? Може много да рита, но е душевен боклук.
Абе хора пишете на кирилица, вие българи ли сте кви сте. А за стоичков (нарочно го изписвам с малки букви)аз досега всики простотий съм му ги прощавал, но последните му изказвания, прехвърлят всички граници, да си оправи роднинските взаимоотношения, заштото човек които не уважава родителите си, не е човек, тогава нищо ценностно, не може да се очаква от него. Само това имам да кажа , мисля че то е напълно достатъчно ( нарочно се изказах културно и вазпитано защото смятам че не трябва да падаме на нивото на стоичков.
Абе хора пишете на кирилица, вие българи ли сте кви сте. А за стоичков (нарочно го изписвам с малки букви)аз досега всики простотий съм му ги прощавал, но последните му изказвания, прехвърлят всички граници, да си оправи роднинските взаимоотношения, заштото човек които не уважава родителите си, не е човек, тогава нищо ценностно, не може да се очаква от него. Само това имам да кажа , мисля че то е напълно достатъчно ( нарочно се изказах културно и вазпитано защото смятам че не трябва да падаме на нивото на стоичков.
Uvajaval sym go samo kato futbolist, zaradi umeniqta mu na terena, nikoga kato 4ovek.I za trenior ne stava, stava samo da goni topkite i da vkarva golove.I kakvo zna4i 4e dyrjavata nemu bila dala ni6to, kato toi dori sam si e vzel kakvoto si iska, ne napravi li myyyni4ka ky6ta, ne be6e li brym4a6tiq djip iz sofiq sys burkan otgore, i ote kup drugi raboti, toi kydeto i da otide, za neuspehite si 6te obvinqva drugite, sledva6tiq sezon selta kato prodylji sys zagubite, 6te sa mu vinovni sydiite futbolistite vremeto, stadiona ,publikata, globalnoto zatoplqne, vqtyra deto duhal nasre6ta ....
Това беше,чашата вече преля.Този пловдивски цървул съвсем загуби мярка.Срамувам се,че е българин и че така излага България пред света.Надявам се,че всички българи задружно ще го игнорираме и изолираме като българин.Той определено доказва,че не заслужава да е българин.Този прост селянин никога не е заслужавал славата,която му се стовари на главата,затова той ще падне от високо и болезнено.Но тогава ще бъде съвсем сам,дори без своите родители и близки.И тогава се надявам нито един българин да не му подаде ръка да се изправи,защото той показа и доказа,че не заслужава.Дано това леке и келеме не ми попада някога пред очите,щото Ба Му Маму...............
Ice vse oshte ima hora koito te uvajavat i obichat kato idol na balgaria,ne mi puka koi kakvo govori,ti si nomer 1,na koito ne mu haresva da se seti lafa na lubo penev.hora ne zlobeite za da se izpari iceto taka,znachi ima zakakvo.ne mojete li da se setite malko,che taq skapana balgariq vsichko varvi naopaki,vmesto da go pluete nego,trqbva drugi nad nego da pluete.uspeh ice,i badi jiv i zdrav.
Дано никога те се върне в България- арогантен ,неблагодарен и много прост!!Пълен боклук!!!!!!!!!!!
Когато човк остарява: ако е бил лош-лош става,ако е бил добър, става по добър!За Стоичков не бих казал, че е бил добър.А пък за възпитанието му-няма какво да се говори.
Прав е човека. И какво точно му е дала България? Той и даде голямата радост и бронзовите медали.
Няма никакъв скандал в интервюто,защото това си е самата истина.У нас всяка истина е скандал,а оня,който я е изрекъл считат за луд,нагъл,скандален. в час и в пътя.
Няма никакъв скандал в интервюто,защото това си е самата истина.У нас всяка истина е скандал,а оня,който я е изрекъл считат за луд,нагъл,скандален. в час и в пътя.
ТОЗИ УНИКАЛЕН ПРОСТАК - КЮРДА СТИЧКОВ, НЕ ТРЯБВА ДА БЪДЕ ДОПУСКАН ПОВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ....НЕЩАСТНИ И НЕБЛАГОДАРНИК..ДА МУ ВЗЕМАТ ПАСПОРТА - ТОВА ЗАСЛУЖАВА
Бате Ице за едно си прав! Журналистите тях и на сапун да ги направят пак ще смърдят и ще гледат да те изцапат
Само му вижте ниското неандерталско челце - има-няма два пръста..... То е ясно, че място за мозък няма. Но винаги съм се чудила, откъде им идва това самочувствие на тия хора?
Awe, redaktor4e, sno6ti pisah komentar v za6tita na Izzo, kade go zavre, cenzura li slaga6 ili se izjivqava6 kato advokat na draska4ite ne6to. Ne sam pisal nisto ot koeto da se sramuvam, nito pak vulgarno kato pove4eto pisa4i nad men, no ot istinata boli nali?!?
Ех, Кюрде, Кюрде, ами да беше си останал в Харманли да играеш за жълти стотинки... - държавата те измъкна оттам и те уреди в Школата Да беше спрял с футбола след побоите на терена - държавата ти опрости всички и те върна във футбола Да беше останала да подритваш топките на ЦскА - МНО /държавното/ ти разреши в ония години проблема и те пусна в Испания Да беше учил някакава школа в чужбина - не - защото вямаше кой да ти даде ей така диплома. Пак държавата те записа във ВИФ и пак държавният ВИФ ти даде дипломата Да беше станала треньор с тай диплома в чужбина - не, нямаше как, защото нямаше кой да те вземе без стаж...Пак държавата те взе треньор на държавния тим, за да натрупаш стаж. Взе те треньор и ти нищо не направи, съсипа отбора, Кюрде, Кюрде. Как не те срам да говориш срещу треньорите си, срещу медиите /които толкова неща са ти спестили само заради един ритнитопковски талант/....Как не те е срам да говоориш срещу България....Не ти ли е неудобно бе, Кюрде. Та ти стана това, което си /КАТО ФУТБОЛИСТ/ ТОЧНО БЛАГОДАРЕНИЕ НА бЪЛГАРИЯ... Пък и какво ли ще се чудим толкова на думите ти за България. То не случайно твоите собствени родители искат да се откажат от теб...Значи те знаят що за стока си....Да се откажат, за нищо не ставаш, дори и за треньор.... Не ставаш и за българин, не си никакъв българин и е най-добре черен печат да ти сложат....Срам ме е, че ти, който беше любимец на хората, падна толкова ниско...Всъщност како човек ти никога не си бил по-високо....
Същото е и отношението му към родителите.Което е показателно за липсата на ценности в него.
Ех, Кърде, Кюрде, ами да беше си останал в Харманли да играеш за жълти стотинки... - държавата те измъкна оттам и те уреди в Школата Да беше спрял с футбола след побоите на терена - държавата ти опрости всички и те върна във футбола Да беше останала да подритваш топките на ЦскА - МНО /държавното/ ти разреши в ония години проблема и те пусна в Испания Да беше учил някакава школа в чужбина - не - защото вямаше кой да ти даде ей така диплома. Пак държавата те записа във ВИФ и пак държавният ВИФ ти даде дипломата Да беше станала треньор с тай диплома в чужбина - не, нямаше как, защото нямаше кой да те вземе без стаж...Пак държавата те взе треньор на държавния тим, за да натрупаш стаж. Взе те треньор и ти нищо не направи, съсипа отбора, Кюрде, Кюрде. Как не те срам да говориш срещу треньорите си, срещу медиите /които толкова неща са ти спестили само заради един ритнитопковски талант/,
Защо ли не съм изненадана от съдържанието на изявлението му? Винаги е бил еталон за простотия пар екселанс. Щом като България нищо не му е дала, да му се отнеме българското гражданство, а също така и всички държавни отличия, които е получил. И да не се мярка повече в България. Аман от безродници!