Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава
"Не се отказвам от България като родина, а се отказвам от България като държава".
Обратно в новинатаКоментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | Лайф.dir.bg
Коментари
Merci za takiva idoli, ako shte geroi na Bulgaria da e bix my se izxra4il v liceto. Prosto mom4ence ot selo. Mom4eto napysna seloto tvurde mlad, no seloto ne go napysna nikoga, tova e istinata!
Недейте тъй бе хора. Въобще не е глупак. В нашата болница има един санитар. Постоянно вика, псува, циничен до безобразие. Веднъж скочих и го ударих - нокаут. Като се освести, човека стана и казва Що ме удряш. Казвам: Щото се държиш като говедо. А той: Че аз съм един неграмотен циганин бе, ако се държа като всички кой ще ме забележи. Аз от това живея. Мисля, че Стоичков инстинктивно играе същата роля. И целта е същата. Ако е с добри обноски кой ще го забележи. А на България той никога няма да прости, че го знае от преди да вкара първия си гол, преди да е известен. Абе комплексар. Много внимание му отделихме.
Това изказване на този калъф беше върхът.Ей КАЛЪФ гламав ходи се научи да говориш първо и тогава давай интервюта.И не се наричай повече БЪЛГАРИН , защото на теб не ти подхожда ти и без това не си такъв.Всички го знаем!
Поредното слабоумно интервю на един самозабравил се парагьоз. Ако интервюто е истинско а не е редактирано то жалко за една личност на която българите се възхищаваха. След като се ОТРИЧА от България то никога да не се връща! Ание ще свалим снимките афишите и ще изтрием спомените за него. ПРЕДАТЕЛЯ се наказва с порицание и отхвърляне от обществото. БЪЛГАРИ ЗАБРАВЕТЕ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК. ТОЙ е вече никой .
Стоичков е простак но е много хитър.За времето,което беше треньор успя да провали най добрите футболисти които България някога е имала.Така успехът им през 94-та си остава върхът за Българския футбол.Въпреки провала обаче Стоичков получаваше най- високата заплата до сега за bg-треньор.За времето което беше треньор официално само от заплати той е получил над милион и половина,които той нарича жълти стотинки.Всички които сега го плюят утре ще забравят простотията и подигравките му към Българският народ и той ще се върне за да лапа ''жълти стотинки'' я като шеф на БФС или БОК.Така че помнете и не забравяйте защото не е луд(в случая прост)този,който яде баницата а този,който му е дава.
На Ицо единственото му личностно качество е че си казва всичко директно и в прав текст, без да си криви душата и да лицемерничи. Като ги мисли тея неща, негово право е да си ги каже, живеем в свободна държава. Въпроса за това доколко е прав е друг... Но вече всеки трябва да е разбрал че Ицо е човек, който се взима много насериозно, с огромно самочувствие. Така че не е кой знае каква изненада това интервю, казаното си е типично в негов стил. На него явно не му пука за нищо и никой, освен за него си, затова аз не виждам що на нас трябва да ни пука за него...
vsichki komentari,ste mnogo zle.koi kakav e i kakvo e?parvo za sebe si i posle za vsichki.zlobi.jivota e mnogo mnogo kratak i vmesto da ziapate na drugite v chiniata vzemete si napalnete svoiata.
Абе господа,защо така прибързано вярвате на тези измислени журналистически статии,за човека-Стоичков,койт се е доказъл пред света
изумен съм колко много хора коментират безплатно по чужд адрес, ако вместо това използват това време да си вършят работата ще сме много напред. Стоичков е постигнал успехите си защото е бачкал а не си е губил времето да коментира ЕВАЛА аз също не знам граматиката защото ми е работа да я знам
Ей ,КОРНЕР зверски си тъп за да правиш анализ на журналистиката в България!!!А легенда Стоичков наистина е-легендарен простак!!!!
Ице, Ице...., Ти си живото доказателство, че парите и славата не правят човека! Те само експонират разрухата и вонята. Не бих искала да съм на мястото на децата ти. Не просто им хлопна вратата на Родината, а с простотията си ги опръска, както прави л...изпражнение на вентилатор. Жалко, дребна душице! Ако беше учил по-прилежно навремето, щеше да знаеш, че всички сме тленни, само България ще остане и след нас...
Tova intervu dokazva, 4e toi naistina e bokluk i roditelite mu s pravo sa gotovi da se otkajt ot nego!!!! Genii..... ta kakav genii moje da bade tova, ezak 4e na zapad svarzvat Bulgaria s nego....to i zatova e takova mnenieto za Bulgaria
Ама какво очакваме ние толкова от Стоичков, на него просто ТОВА МУ Е НИВОТО, толкова си може в интелектуалната сфера. Едно типично невъзпитано, слабо образовано и просто селянче, това е той... Което, разбира се, не отменя способностите му при ритането на топката... И той поради гореспоментатите причини не можа да осъзнае къде да се спре, че да го запомнят хората с постиженията му, а не спростотиите му.
Tova intervu dokazva, 4e toi naistina e bokluk i roditelite mu s pravo sa gotovi da se otkajt ot nego!!!! Genii..... ta kakav genii moje da bade tova, ezak 4e na zapad svarzvat Bulgaria s nego....to i zatova e takova mnenieto za Bulgaria
to vsichko negativno beshe kazano az samo shte go podkrepa (negativnoto de) mai futbola kato cqlo treba da go zabranqt to boksiorite sa po inteligenti i bez da ima dava dyrjavat daje po skoro im vzima parite trebva da gi razpredelqt po drugite sportove a ne v futbol ;)
Ако не беше го взел Димитър Пенев в ЦСКА , та да играе с Барселона и да се измъкне щеше да връзва репички в харманлийско , мангал неблагодарен! той майка си не не отиде да целуне , да я види , да му се порадва жената , ние искаме България да оцени! Видял циганина масло и гъза си намазал ! Ей това е тоя малоумник!
Batence nqma takuv ne6tastnik kat tebe. Za tebe samo boi i diskriminaciq. Nqma takuv izrod. Vun ot Bulgsria laino mirizlivo. Ne6tasten 4orbar!
Говорят че Стичков бил цигани, че бил прост, неук и още много други подобни,но: ТОВА Е ОНЯ СТОИЧКОВ, КОИТО през 1994 а и години след това ни кара да се чувстваме добре като стане дума за футбол. Е забравил се човека. Толкова може. Виж за журналистите в България е абсолютно прав. Няма добра и истинска журналистика в Булгария. Това е факт. И сега като им го каза в прав текст, те му отмъщават. За мене това е истината за това интервю и за заглавието.
Говорят че Стичков бил цигани, че бил прост, неук и още много други подобни,но: ТОВА Е ОНЯ СТОИЧКОВ, КОИТО през 1994 а и години след това ни кара да се чувстваме добре като стане дума за футбол. Е забравил се човека. Толкова може. Виж за журналистите в България е абсолютно прав. Няма добра и истинска журналистика в Булгария. Това е факт. И сега като им го каза в прав текст, те му отмъщават. За мене това е истината за това интервю и за заглавието.
С една дума ФУТБОЛИСТ -празна кратуна.Да не му обръщат внимание журналистите,даже и да не го поздравяват.Няма го тоз човек.Може би все пак си заслужава да се проучи какви данъци и такси дължи на презряната България-г-жа данъчна информирайте народа който боготвореше цървула!!
Itskata e prav za bulgaria, nema kvo da pravi v taia kochina, pulna s urungeli i selianduri
Никога Стоичков не мви е харесвал, защото му липсва възпитанието на един обикновен гражданин на Република България, независимо от неговото високо мнение за себе си. Човек който не притежава основните човешки добродетели, макър и да има много пари за мен е жалък. Жалки са и големите политици които му се слагат без да отчетат че това е човек без грам интелект и човешко поведение. Да човече имаш много пари, те са необходимо средство на съпроводени с куп други неща, които на теб ти липсват. Не ти трябвала България, ти пък на нас хич. Не знам българските журналисти само защо ежедневно ни губят времето с него в телевизията, радиото и пресата.
Какво ви е дала България на вас бе??!!Пенсий?Образов или спокойствие?Ицо е един от нас БЪЛГАРИТЕ бе кирливци!Държавата с най-явната корупция-България!Ка аз така и вие знаете че българските журналисти са поръчкови,всичко е политика и интереси на определени хора!Хора прости кано вас(Тези които псуват Ицо) не го разбират това,толкова ви е акъла!А това чи Ицо е най-известния БЪЛГАРИН е ясно не можете да го промените!Най-добрия БЪЛГАРСКИ футболист на ВСИЧКИ ВРЕМЕНА(без бъдеще),дано да се намери някой по-добър и с по-голямо сърце,който да обичате,а не да псувате,защото повече от половината хора в този форум не знаят история,както на БГ футбола така и на държавата!Замълчете, глупаво и си проличава колко сте умни и компетентни по темата!Никой не се сеща за успехите и подвизите,както на Камата така и на нац. отбор преди и след 94-та!
няма нищо изненадващо - това си е Стойчков. Имаше преди време интервю в един вестник за неговите родители. Не ги е посещавал от години. Хората са невероятно огорчени, че ги е забравил.
няма нищо изненадващо - това си е Стойчков. Имаше преди време интервю в един вестник за неговите родители. Не ги е посещавал от години. Хората са невероятно огорчени, че ги е забравил.
Абе другари левскари,когато Ицо стана гол-майстор на световното 94,радвахте ли се,викахте ли за него и за целия отбор?Не левскари,а чорбари ни докараха 4-тото място В СВЕТА!Когато Ицо и ЦСКА жънеха успехи,устите ви бяха затворени и си седяхте на сините гъзове!Незнам български футболист с повече успехи от Стоичков и български отбор като ЦСКА с такива успехи в КНК и КЕШ,въобще в Европа и България!ТОВА СА ФАКТИ!И какво наистина му е дала България-всичко е постигнал САМ! Може да е простак,но е футболист!Можете ли да кажете кои левскари излезнаха в добри Европейски клубове??!!Марто Петров,Стилян и Бербатов това е днешния нац. отбор,те са ЦСКА-ри,но сега викате за тях,нищо след 7-8год. и тях ще псувате!Поздрави от всеизвестния ТРЕНЬОР и ИГРАЧ Мъри Стоилов!
абе, тука всички са големи патриоти, ама съм сигурна,че някои си изхвърлят боклуците по улиците. България е това, което сме ние и добре,че започнаха такива като Стоичков, колкото и да са необразовани да ни показват как трябва да се живее със самочувствие.Няма само България да ни мачка или по-скоро тия дето лапат парички за сметка на Стоичков например.А пък България на Стоичков му дава каквото и изнася.Той все пак е един човек като всички останали и добре, че не се прави на света вода ненапита...
Абе другари левскари,когато Ицо стана гол-майстор на световното 94,радвахте ли се,викахте ли за него и за целия отбор?Не левскари,а чорбари ни докараха 4-тото място В СВЕТА!Когато Ицо и ЦСКА жънеха успехи,устите ви бяха затворени и си седяхте на сините гъзове!Незнам български футболист с повече успехи от Стоичков и български отбор като ЦСКА с такива успехи в КНК и КЕШ,въобще в Европа и България!ТОВА СА ФАКТИ!И какво наистина му е дала България-всичко е постигнал САМ! Може да е простак,но е футболист!Можете ли да кажете кои левскари излезнаха в добри Европейски клубове??!!Марто Петров,Стилян и Бербатов това е днешния нац. отбор,те са ЦСКА-ри,но сега викате за тях,нищо след 7-8год. и тях ще псувате!Поздрави от всеизвестния ТРЕНЬОР и ИГРАЧ Мъри Стоилов!