Коментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | life.dir.bg
назад

Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава

"Не се отказвам от България като родина, а се отказвам от България като държава".

Обратно в новината

Коментари - Стоичков: Не съм се отказал от България като родина, а като държава | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Tvoita putka lelina!

Merci za takiva idoli, ako shte geroi na Bulgaria da e bix my se izxra4il v liceto. Prosto mom4ence ot selo. Mom4eto napysna seloto tvurde mlad, no seloto ne go napysna nikoga, tova e istinata!

Недейте тъй бе хора. Въобще не е глупак. В нашата болница има един санитар. Постоянно вика, псува, циничен до безобразие. Веднъж скочих и го ударих - нокаут. Като се освести, човека стана и казва Що ме удряш. Казвам: Щото се държиш като говедо. А той: Че аз съм един неграмотен циганин бе, ако се държа като всички кой ще ме забележи. Аз от това живея. Мисля, че Стоичков инстинктивно играе същата роля. И целта е същата. Ако е с добри обноски кой ще го забележи. А на България той никога няма да прости, че го знае от преди да вкара първия си гол, преди да е известен. Абе комплексар. Много внимание му отделихме.

Кой каза, че свършили клоуните?!

Tvoita putka lelina!

neblagodarno mom4e,neka pomisli parvo otkade e do6al pak posle da plje........

Tolkova e prost milija, che pove4e ne mozhe... Bez komentar!

Гениален футболист с просташко държание

Това изказване на този калъф беше върхът.Ей КАЛЪФ гламав ходи се научи да говориш първо и тогава давай интервюта.И не се наричай повече БЪЛГАРИН , защото на теб не ти подхожда ти и без това не си такъв.Всички го знаем!

Поредното слабоумно интервю на един самозабравил се парагьоз. Ако интервюто е истинско а не е редактирано то жалко за една личност на която българите се възхищаваха. След като се ОТРИЧА от България то никога да не се връща! Ание ще свалим снимките афишите и ще изтрием спомените за него. ПРЕДАТЕЛЯ се наказва с порицание и отхвърляне от обществото. БЪЛГАРИ ЗАБРАВЕТЕ ЗА ТОЗИ ЧОВЕК. ТОЙ е вече никой .

прав е ицето стоичков!

da be da,ama ne

Стоичков е простак но е много хитър.За времето,което беше треньор успя да провали най добрите футболисти които България някога е имала.Така успехът им през 94-та си остава върхът за Българския футбол.Въпреки провала обаче Стоичков получаваше най- високата заплата до сега за bg-треньор.За времето което беше треньор официално само от заплати той е получил над милион и половина,които той нарича жълти стотинки.Всички които сега го плюят утре ще забравят простотията и подигравките му към Българският народ и той ще се върне за да лапа ''жълти стотинки'' я като шеф на БФС или БОК.Така че помнете и не забравяйте защото не е луд(в случая прост)този,който яде баницата а този,който му е дава.

На Ицо единственото му личностно качество е че си казва всичко директно и в прав текст, без да си криви душата и да лицемерничи. Като ги мисли тея неща, негово право е да си ги каже, живеем в свободна държава. Въпроса за това доколко е прав е друг... Но вече всеки трябва да е разбрал че Ицо е човек, който се взима много насериозно, с огромно самочувствие. Така че не е кой знае каква изненада това интервю, казаното си е типично в негов стил. На него явно не му пука за нищо и никой, освен за него си, затова аз не виждам що на нас трябва да ни пука за него...

vsichki komentari,ste mnogo zle.koi kakav e i kakvo e?parvo za sebe si i posle za vsichki.zlobi.jivota e mnogo mnogo kratak i vmesto da ziapate na drugite v chiniata vzemete si napalnete svoiata.

Абе господа,защо така прибързано вярвате на тези измислени журналистически статии,за човека-Стоичков,койт се е доказъл пред света

Mnogo jalak chovek!! Jalko

изумен съм колко много хора коментират безплатно по чужд адрес, ако вместо това използват това време да си вършят работата ще сме много напред. Стоичков е постигнал успехите си защото е бачкал а не си е губил времето да коментира ЕВАЛА аз също не знам граматиката защото ми е работа да я знам

prostak ne6asten, van ot balgaria, da ne se puska v stranata

Ей ,КОРНЕР зверски си тъп за да правиш анализ на журналистиката в България!!!А легенда Стоичков наистина е-легендарен простак!!!!

хаха ... що му се вразвате на приказките:)) утре ше купи цветя споко:)

Отвратетелен ритнитопковец!!

Ице, Ице...., Ти си живото доказателство, че парите и славата не правят човека! Те само експонират разрухата и вонята. Не бих искала да съм на мястото на децата ти. Не просто им хлопна вратата на Родината, а с простотията си ги опръска, както прави л...изпражнение на вентилатор. Жалко, дребна душице! Ако беше учил по-прилежно навремето, щеше да знаеш, че всички сме тленни, само България ще остане и след нас...

Tova intervu dokazva, 4e toi naistina e bokluk i roditelite mu s pravo sa gotovi da se otkajt ot nego!!!! Genii..... ta kakav genii moje da bade tova, ezak 4e na zapad svarzvat Bulgaria s nego....to i zatova e takova mnenieto za Bulgaria

Ама какво очакваме ние толкова от Стоичков, на него просто ТОВА МУ Е НИВОТО, толкова си може в интелектуалната сфера. Едно типично невъзпитано, слабо образовано и просто селянче, това е той... Което, разбира се, не отменя способностите му при ритането на топката... И той поради гореспоментатите причини не можа да осъзнае къде да се спре, че да го запомнят хората с постиженията му, а не спростотиите му.

Tova intervu dokazva, 4e toi naistina e bokluk i roditelite mu s pravo sa gotovi da se otkajt ot nego!!!! Genii..... ta kakav genii moje da bade tova, ezak 4e na zapad svarzvat Bulgaria s nego....to i zatova e takova mnenieto za Bulgaria

to vsichko negativno beshe kazano az samo shte go podkrepa (negativnoto de) mai futbola kato cqlo treba da go zabranqt to boksiorite sa po inteligenti i bez da ima dava dyrjavat daje po skoro im vzima parite trebva da gi razpredelqt po drugite sportove a ne v futbol ;)

Ако не беше го взел Димитър Пенев в ЦСКА , та да играе с Барселона и да се измъкне щеше да връзва репички в харманлийско , мангал неблагодарен! той майка си не не отиде да целуне , да я види , да му се порадва жената , ние искаме България да оцени! Видял циганина масло и гъза си намазал ! Ей това е тоя малоумник!

Batence nqma takuv ne6tastnik kat tebe. Za tebe samo boi i diskriminaciq. Nqma takuv izrod. Vun ot Bulgsria laino mirizlivo. Ne6tasten 4orbar!

Говорят че Стичков бил цигани, че бил прост, неук и още много други подобни,но: ТОВА Е ОНЯ СТОИЧКОВ, КОИТО през 1994 а и години след това ни кара да се чувстваме добре като стане дума за футбол. Е забравил се човека. Толкова може. Виж за журналистите в България е абсолютно прав. Няма добра и истинска журналистика в Булгария. Това е факт. И сега като им го каза в прав текст, те му отмъщават. За мене това е истината за това интервю и за заглавието.

Говорят че Стичков бил цигани, че бил прост, неук и още много други подобни,но: ТОВА Е ОНЯ СТОИЧКОВ, КОИТО през 1994 а и години след това ни кара да се чувстваме добре като стане дума за футбол. Е забравил се човека. Толкова може. Виж за журналистите в България е абсолютно прав. Няма добра и истинска журналистика в Булгария. Това е факт. И сега като им го каза в прав текст, те му отмъщават. За мене това е истината за това интервю и за заглавието.

С една дума ФУТБОЛИСТ -празна кратуна.Да не му обръщат внимание журналистите,даже и да не го поздравяват.Няма го тоз човек.Може би все пак си заслужава да се проучи какви данъци и такси дължи на презряната България-г-жа данъчна информирайте народа който боготвореше цървула!!

Itskata e prav za bulgaria, nema kvo da pravi v taia kochina, pulna s urungeli i selianduri

Никога Стоичков не мви е харесвал, защото му липсва възпитанието на един обикновен гражданин на Република България, независимо от неговото високо мнение за себе си. Човек който не притежава основните човешки добродетели, макър и да има много пари за мен е жалък. Жалки са и големите политици които му се слагат без да отчетат че това е човек без грам интелект и човешко поведение. Да човече имаш много пари, те са необходимо средство на съпроводени с куп други неща, които на теб ти липсват. Не ти трябвала България, ти пък на нас хич. Не знам българските журналисти само защо ежедневно ни губят времето с него в телевизията, радиото и пресата.

Какво ви е дала България на вас бе??!!Пенсий?Образов или спокойствие?Ицо е един от нас БЪЛГАРИТЕ бе кирливци!Държавата с най-явната корупция-България!Ка аз така и вие знаете че българските журналисти са поръчкови,всичко е политика и интереси на определени хора!Хора прости кано вас(Тези които псуват Ицо) не го разбират това,толкова ви е акъла!А това чи Ицо е най-известния БЪЛГАРИН е ясно не можете да го промените!Най-добрия БЪЛГАРСКИ футболист на ВСИЧКИ ВРЕМЕНА(без бъдеще),дано да се намери някой по-добър и с по-голямо сърце,който да обичате,а не да псувате,защото повече от половината хора в този форум не знаят история,както на БГ футбола така и на държавата!Замълчете, глупаво и си проличава колко сте умни и компетентни по темата!Никой не се сеща за успехите и подвизите,както на Камата така и на нац. отбор преди и след 94-та!

няма нищо изненадващо - това си е Стойчков. Имаше преди време интервю в един вестник за неговите родители. Не ги е посещавал от години. Хората са невероятно огорчени, че ги е забравил.

няма нищо изненадващо - това си е Стойчков. Имаше преди време интервю в един вестник за неговите родители. Не ги е посещавал от години. Хората са невероятно огорчени, че ги е забравил.

Видя се какъв селянин е Ицето !!!

Видя се какъв селянин е Ицето !!!

Видя се какъв селянин е Ицето !!!

Абе другари левскари,когато Ицо стана гол-майстор на световното 94,радвахте ли се,викахте ли за него и за целия отбор?Не левскари,а чорбари ни докараха 4-тото място В СВЕТА!Когато Ицо и ЦСКА жънеха успехи,устите ви бяха затворени и си седяхте на сините гъзове!Незнам български футболист с повече успехи от Стоичков и български отбор като ЦСКА с такива успехи в КНК и КЕШ,въобще в Европа и България!ТОВА СА ФАКТИ!И какво наистина му е дала България-всичко е постигнал САМ! Може да е простак,но е футболист!Можете ли да кажете кои левскари излезнаха в добри Европейски клубове??!!Марто Петров,Стилян и Бербатов това е днешния нац. отбор,те са ЦСКА-ри,но сега викате за тях,нищо след 7-8год. и тях ще псувате!Поздрави от всеизвестния ТРЕНЬОР и ИГРАЧ Мъри Стоилов!

пази боже сляпо да прогледа

абе, тука всички са големи патриоти, ама съм сигурна,че някои си изхвърлят боклуците по улиците. България е това, което сме ние и добре,че започнаха такива като Стоичков, колкото и да са необразовани да ни показват как трябва да се живее със самочувствие.Няма само България да ни мачка или по-скоро тия дето лапат парички за сметка на Стоичков например.А пък България на Стоичков му дава каквото и изнася.Той все пак е един човек като всички останали и добре, че не се прави на света вода ненапита...

ПРОСТАКЪТ СИ Е ПРОСТАК И В КАДИЛАК

Абе другари левскари,когато Ицо стана гол-майстор на световното 94,радвахте ли се,викахте ли за него и за целия отбор?Не левскари,а чорбари ни докараха 4-тото място В СВЕТА!Когато Ицо и ЦСКА жънеха успехи,устите ви бяха затворени и си седяхте на сините гъзове!Незнам български футболист с повече успехи от Стоичков и български отбор като ЦСКА с такива успехи в КНК и КЕШ,въобще в Европа и България!ТОВА СА ФАКТИ!И какво наистина му е дала България-всичко е постигнал САМ! Може да е простак,но е футболист!Можете ли да кажете кои левскари излезнаха в добри Европейски клубове??!!Марто Петров,Стилян и Бербатов това е днешния нац. отбор,те са ЦСКА-ри,но сега викате за тях,нищо след 7-8год. и тях ще псувате!Поздрави от всеизвестния ТРЕНЬОР и ИГРАЧ Мъри Стоилов!

ПРОСТАКЪТ СИ Е ПРОСТАК И В КАДИЛАК

Batence nqma takuv ne6tastnik kat tebe. Za tebe samo boi i diskriminaciq. Nqma takuv izrod. Vun ot Bulgsria laino mirizlivo. Ne6tasten 4orbar!