Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден
Новият клип "Hello" на Адел е гледан 25 милиона пъти за един ден.
Обратно в новинатаКоментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | Лайф.dir.bg
Коментари
Да си жив и здрав!Aма по това какво си написал, е ясно че си много далече от операта, музиката и тази материя въобще.100-те октави стигат...
Днес светът е пазар!Колкото повече хора има да действуват първосигнално, толкова повече неща се продават.Дето се казва:Ако метнеш красиво опаковано говно, най-малко 10 човека ще скочат да го хванат!
Като гледам сульо и пульо се изредили да се изходят и по този въпрос. Айде запишете вие някоя песен, съберете 25 млн гледания за един ден и тогава давайте акъл кой става и кой не, а?
Хаха коментарите в българските сайтове никога не разочароват! Пълно е с хейтъри и тъпанари в тая държава! Адел е клас, а песента е великолепна! Вие си слушпайте Кичето и Ритон, а след 3 водки и малко Преслава. Клипът на Адел е с 50 милиона гледания и 1,3 милиона харесвания - какво повече да добавим!
Адел има великолепен глас, а на живо пее така, както никоя друга българска звезда даже не може и да си мечтае да пее! Големи тъпанари и хейтъри са се изказали под новината. Слушайте си Кобзон, Ритон и Кичето.
Клипът е откровено нелеп - не се вързва тази импозантна бяла жена с това мокро ругаещо негърче по анцуг и изобщо цялата караванна атмосфера. А песента - старата песен с познатия глас.
винаги толкова мъка в душата ? Само мъка..., която ражда велики песни (предишните). Клипа е - соу, соу ! Но каквото и да изпее си е направо неотразима !
Адел има невероятен глас. И песента е супер. Но българските хейтери няма да й простят със сигурност. Добре,че не се родила тука.
Не ми допадна. Песента е уж опит за интимност, а крещи шумно до немай къде. направо пробива мозъка като си отпусне скърцащия тембър - това не е приятно. Изслушах я един път от любопитство . Няма да повторя.
Koрееца Гангам стайл ли беше, че забравих го вече, имаше над милиард гледания. А песните му пародия. Акулите като наложат някой, няма спирка - тормоз до втръсване.
Дано не те разочаровам момче, обаче каква е логиката ако не ми харесва Адел или Мандел как това автоматично ме прави любител на чалгата?
Да ви харесва или не Аделка пее и ще става все по-популярна. За разлика от женичките дето киснат във мамата денонощно
По въпроса за "свирките" САМО ТАКИВА НЕЩАСТНИЦИ КАТО ТЕБ МОГАТ ДА СЕ ЗАНИМАВАТ СЪС ТЯХ. Аз си имам спокоен нормален живот и си държа на достойнството. Независимо къде живея не се оставям някой да ми промие мозъка и да ме превърнат във зомби. До момента не ни я пробутваха по всички радиостанции но очаквам да започнат всеки момент. Със нищо запомняща се мелодия, пълна нула е тази песен, колкото и хубав глас да има певицата. Тази песен няма да се помни и да се пее от поколения по света след години, каквато и реклама да се прави, ако ще и милиарди гледания да събере - ЗАТОВА НЯМА ДА СТАНЕ ХИТ. Демокрация - всеки има право на мнение и това е моето.
Не мога да повярвам колко негативни коментари и злоба има тука. Нашата държава е родила таланти като Мишо Шамара, Азис, Криско, Сашка Васева и Милко Калайджиев. Ама коя е някаква си Адел, че да се мери с тях?
Не мога да си обясня, на този идеален коментар, защо има минуси. Не че ми пука. Коменрарът ти е перфектен.
Мишо Шамара, Азис и тем подобни новоизлюпени "звезди" са продукт на тотално изперкалата нова генерация. Всичко грозно изродско се тачи, всеки който има съвест и е свястен човек се смята за глупак и смотаняк. На всички наглеци простаци и отрепси се ръкопляска подръжава се, издигат във култ пороците. Този свят не върви на добре...
Хубаво пее и сега като прочетох, че повечето българи не я понасят, ми стана още по-симпатична.
Прав си, че държавата ги роди... До 1989-та нямаше чалга . Иначе си имаме достойни певци и много талантливи. Даже Мистерията на българските гласове има Грами. Българската музика е вдъхновявала световни музиканти.
Другите звезди треперят пред Адел защото знаят колко е опасна с гласовите си дадености. А пъ вие си хейъвайте на воля
Абе имаше чалга и тогава... Турски кючеци, сръбски кючеци, на Тодор Колев кючеците... От време оно нацията ни е закърмена с гюбеците. Няма празник без друсане на задник и щракане с пръсти.
Толкова много полемика за една най-обикновена песен. Адел, може и голяма работа да е, но не е Робърт Плант все пак.
Е, аз съм роден в средата на 70-те и реално пропуснах френската и италианската естрада. Години по-късно, учейки се да свиря на китара преоткрих италианските песни... :) Но идеята ми бе, че и тогава имаше "траш" музика.
Именно Попе, това и аз се опитвам да кажа, ама кой да чуе! Нито е Плант, нито Ковърдейл, нито Хетфилт, нито Лита Форд! Имаше и една Глория Гейнър-и гласище и талантище, ама по много и от двете! Адел пред нея си е пълничко джудже!!!
Като не ви харесва вървете да си ма'ате гюбеци и да подсмърчате на класики като "Напипай го" и "Я елате пиленца...". Недейте да давате акъл за музика която нито разбирате, нито оценявате.
80- те бяха славно време- върха на хубавата музика- тогава са създадени много от групите , които харесвам заедно с класиките. Затова не съм обръщала внимание на траша. Имаше и български групи с хубави песни. Тези наши групи се разпаднаха или направиха огромна пауза- едва сега се мъчат да се съвземат под наименованието- супергрупа, но със стари песни. Nemo е любимата ми песен на Найтуиш.