Коментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | life.dir.bg
назад

Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден

Новият клип "Hello" на Адел е гледан 25 милиона пъти за един ден.

Обратно в новината

Коментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Адел не се връзва с цветнокожия мъж в клипа-прекалено нагласено е според тъпите 'правила' за глобализация.

Не е лоша, но не е нещо с УАУ ефект. А първата и песен.... и от 007...

Адел е сладка както винаги, само че отново много е напълняла.

Напротив.

Адел е глас! Не разочарова- и песента, и видеото към нея, са много добри!

Парчето НЕ ме грабна - at all. Има нещо гнило в излъчването на това момиче. Не случайно Фил Колинс нарече Адел - "Малка хлъзгава рибка".

Пример за това как името може да продаде и най големите глупости...

Da vzeme da otslabne malko vse pak klip snima ...

Отвратително циганско излъчване. Неприятен гърлен глас... Какво ѝ харесват изобщо?

Леш

Марш в чалготеката!

оффф, аман от много разбирачи и експерти по всичко тука. Предполагам, че Адел сън не е спала да чуе какво мислите за песента й. На 27 год, един от най-добрите музиканти на столетието, с повече пари от кралицата, два платинени албума, какво още има да доказва?

бррррррр

Изобщо не ми хареса нито песента, нито клипа. Живея във Америка и добре, че сте вие да пишете, че да реша да чуя що за хит е тази песен. Всеки ден във колата си пускам различни радиостанции, но тази песен не се върти никъде.

...това момиче има не глас,а...гласище. Но някак си,не чувствам магията, нещо не достига. Може би бленда в гласа и, или излъчването, не знам.Това си е мое мнение разбира се. Иначе имам свое обяснение,защо е толкова маниакално популярна в англоезичните държави - Англия, Австралия и Канада,а вероятно и в САЩ. Ами защото е....пълничка. Като живях малко в източна Англия се уплаших - масово младите момичета мятаха един"бифтеци", бая заоблени бяха.И отгорена това- къси поли, клинове, които стоят направо селски на една пълна жена. Просто милиони британски и канадски девойки виждат в нея..себе си: )....но няма лошо, така поне няма да имат комплекси: ) апропо - много ми хареса идеята със стария телефон. Направо в десетката! Да му писне на човек от глупостите, които слуша по цял ден - "а сега си купете по-новата версия на ...", която "версия" на следващия ден вече е остаряла: ).

все гледаме да ухапеме,нека се вгледаме в нашите бухали като Жана ,която е като дрогирана,не знам как гласуваха тя да спечели формата,ама явно бая народ е скаран с музиката,Адел има своето присъствие и своя стил,е ако беше като другите нямаше просто да бъде една по различна певица ,а сливаща се с тълпата

Адел -клипа не ми хареса много,ама гласа и е глас.А тук сега в Х-фактор има много хубави гласове ама и те като се изкачат по нагоде по стълбичката започват да пеят някакви меланхолични песни и са до там.Незнам защо го правят сигорно толкова могат.

мен единият от двамата в клипа е излишен .

Ганьо критика пак се е изказал подобаващо...когато покажете само 10 % от гласовите възможности на Адел, то тогава ще имате правото да критикувате...

Гледан 25 милиона пъти, 23 милиона от които след написването на подобни статии, за да видят хората дали наистина е толкова "добро"...Без подобни платени публикации, тази боза нямаше са събере и милион. Лично на мен ми писна от подобни натрапени "артисти", които при равни други условия биха ги слушали силно ограничен кръг хора. Адел все така си врещи като заклан тюлен и не знам защо натрапват толкова на слуха и зрението тази безформена маса. Хората вече се чудят кои телевизии да гледат и кои радиа да слушат, за да спрат гаврата със слуха и зрението си. Това важи не само за въпросната слоница, а за измекяри като Слави, Жана Бергендорф, всички вариации по темата "Иван и Андрей" и т.н, и т.н...

Фил Колинс не е бил прав да я нарече "малка"....

На мен пък много ми хареса. Вързва се с моята ситуация. :) Клипът е готин направо забавен на места също. Не знам защо някой смята, че това е необичаен начин за правене на чай ние така го правим.

Точно така е, както са казали за операта, че никога няма да умре защото няма простотия която да не може да бъде изпята.

Няма друго какво да се гледа. Утре ще има 1 милиард гледания, в сряда 5 милиарда гледания и в петък никой няма да помни песента Хело на Адел, защото ще са набутали следващата боза на стадото. Изобщо днешната музика totally sucks.

Съгласна съм с повечето коментари. И мен не ме грабна - нито музилано , нито като видео.

Адел се поизчерпа, трябва да престане с тези сълзливи бозици, с които проби като беше дебело момиче от народа. Трябва да се забива яко, иначе отиваш в историята забравен.

Ма изобщо не е интересна, само няколко милиона са гледали клипа в рамките на няколко дни...Мноооого разбираме ние, и то от всичко!

Защо ми изтрихте коментара!? Албума наистина още не излязъл, а Вие го сложихте вече на първо място в някакъв чарт!? Ако не сте информирани, албумът ще излезе към 20-21 ноември, не заблуждавайте аудиторията! Редакторите Ви да си проверяват информацията, моля! И не ми трийте коментарите, недостойно е да цензурирате по този начин!

Разбрахме че си в Америка, а свирки правите ли там!

Колко са гледали няма значение, Слабичка е песента и това е.

Все едно случам Someone like you наново. Не ми харесва, не хейтвам! Но просто ми е непонятно как нещо толкова еднакво с предишните й песни става толкова известно..на мен ми трябваха 20 секунди да разбера, че ми е скучно да я случам..

В случая огромната реклама продава. Огромният брой е натрупан от желание да се информират хората и от любопитство какво точно е наложило тази реклама. Тези, които са си изградили име в музиката не се нуждаят от реклама и по- малкото гледания на техни клипове са от ценители на тяхното творчество. Хубавите неща не са в големи опаковки .

Дир, са надминали по цензура гнусние днес бг,който се срина поради тази причина. Щом и за сингъла на Адел трият аз да не се сърдя за бана,който получих когато си написах мнението за електронния во в петъкт.

И аз съм една от милионите гледали и защо: от любопитство, да видя какво толкова? Колко са като мен? Реклама и натрапване му е майката... Не че Адел няма глас, нито пък мен лично ме дразни това, че е пълна... Но чак пък толкова... Преекспонирана е тази мацка, прекалено много суперлативи. Просто една певица със силен глас. Клипът като цяло не ми хареса. Ретро идеята с цвета на филма, старият джиесем и чая - ОК, но цветнокожият младеж не ми се вписва в картинката, както някой по-долу беше написал - от натрапената толерантност и глобализация и т.н. са го сложили в клипа, иначе и против него нямам нищо и не съм расистка по принцип. Има нещо хищно във физиономията на Адел, което ме отблъсква. Ако само слушам песента, я възприемам по-добре, въпреки че не я намирам за нещо особено - една балада, изпята добре, но не ме докосна. Та изводът ми е добре познатата поговорка: Една лъжа, повторена сто пъти, става истина. А в случая повторенията за уникалността и величието на Адел са много повече от сто.

Ти кво мислиш, че идиотите по света са малко ли? 25 милиона малоумника са нищо на тая планета. Лошото е, че са много повече!

,, Видимо доволни,, също натрупа огромен брой гледания. Нали не мислиш, че са я гледали защото я харесват и са я изслушвали всеки път до край. Рекламата започва с,, Вижте новия клип на...,, . Многото гледания генерират мъни на изпълнителите и любопитните, желаещите да се информират също помагат за това . И целият този цирк се приписва като успех за изпълнителя.

Много мрънкате бееее и много разбирате, как сте ми писнали!!

Адел има хубаво име, интересен глас , красиво лице със страхотна трапчинка , т.е. всички данни на звезда, каквато вече е. А звездите сега не могат да предлагат непрекъснато шедьоври, както Битълс, Блек Сабат, Куин и т.н.

Британска лелка с грачещо гласче.

албумът още не е излязъл, но е пуснат в пред-продажба, и вие (ако купувате музика) може да си го закупите, но ще можете да го чуете и получите на 20 ноември. Т.е. е вярно, че е първи по продажба в класациите. Най вероятно ве трият, защото сте излишно груба

Сигурна съм, че няма да разберете коментарите под клипа в youtube, но как пък повечето са положителни, а тук само отрицателни...Дали да не се гръмнете?

България е в Ориента, затова и дай гюбеци и чалгарки.

Ганьо, както и баща ти - Путьо и майка ти - селската овца, имат право да слушат музика каквато те си изберат, а не постоянно да им натрапват едни и същи дразнещи вресливи гарги като Адел, Марая, Бионсе, Агилера, които крещят като изоглавени. Ако искам да слушам хора с много добри гласови възможности, ще отида на опера, а няма да си пусна телевизора, от който някоя пишман певица ще крещи със 100-те си октави, все едно я колят. Не е необходимо някой от нас да може да врещи като Адел, за да си изкаже мнението, че не я харесва. Все пак ние не сме певици като нея, а и съм далеч от мисълта, че тя не трябва да ходи на лекар, защото не разбира от медицина или да не лети, щото не разбира от авиация. И вземете се скрийте вече тъпите съвременни фашизоиди, които не давате на хората да имат мнение, различно от вашето. Обидите към родителите ти по-горе, са за начина, по който са те възпитали. Не си ти това, който ще казва кой какво мнение да има или да няма. Ако не ти изнася, Северна Корея е на половин ден със самолета....

Дай пример - покажи как!

А пък аз съм сигурен, че ти си единствения човек на света, който знае английски.... Да знаеш само колко много ти завиждаме....

Няма как да завиждате за подобно нещо, виж ако мойто BMW е по-ново от твойто - със сигурност ще ми завидиш...

Сори, обаче това парче е като Сексът и града мувитата 1 и 2 - изсмукана от пръстите боза. Или както казваше самата Кари Брадшоу, I pulled an idea out of my ass.

Изглежда хубава и стилна, нещо като Брук Шийлдс даже. Но наскоро я дадоха с някакъв кок и дебела-дебела, че се забравила, беше направо ужасно.

Обаче иначе цитирате фраза от "мовито"...Гледате си го отново и отново, а тук се правите на умна...