Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден
Новият клип "Hello" на Адел е гледан 25 милиона пъти за един ден.
Обратно в новинатаКоментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | Лайф.dir.bg
Коментари
е анорексичната Преслава, лудата и посестрима Луна, Гуна, Пуна и сие звезден български отбор... Някаква си Адел сега сложили дир-а да отвлича вниманието от такива световни явления като Биг Брадър и българската чалга.... Ама може ли такова нещо, бе, ейййй!!!!
пусни си един клип на любимата си чалгаджийка и лъсни бастуна за успокоение. И не я мисли с чалгаджийската си тиква Адел.
Песен като песен. Не мога да оспоря гласовите данни на Адел, а и кой ли би могъл, но песента не е нищо особено или запомнящо се. Предвид еуфорията, с която се чакаше новия й албум, трябваше да изпъкне с нещо повече. Не бива да забравяме, че големите изпълнители са станали известни преди всичко благодарение на песните, които са изпели. Иначе съм сигурен, че по света има хора с по-добри гласови данни и от Адел, и от много други, но просто не са имали късмета някой да напише за тях голям хит.
Тъпо изказване. Никога не съм слушал чалга, но колкото и да се опитвам, не мога да харесам тази песен. Обективно погледнато - да, песента ще стане хит, но това ще е благодарение на инерцията. Феновете са я чакал доста и ще се напънат да я харесат. Още една-две такива песни и Адел ще бъде забравена, независимо от невероятния си глас.
Абе тъпак, това ли я прави хубава песента, че е гледана от 50 милиона!? И как разбра, че са 50 милиона? Щото ти ги написаха някъде, нали! А ти преброили ги!?