Коментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | life.dir.bg
назад

Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден

Новият клип "Hello" на Адел е гледан 25 милиона пъти за един ден.

Обратно в новината

Коментари - Новият клип на Адел е гледан 25 млн. пъти за ден | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

е анорексичната Преслава, лудата и посестрима Луна, Гуна, Пуна и сие звезден български отбор... Някаква си Адел сега сложили дир-а да отвлича вниманието от такива световни явления като Биг Брадър и българската чалга.... Ама може ли такова нещо, бе, ейййй!!!!

Съдейки по теб!

си, макар и просветен в собствените си очи.

пусни си един клип на любимата си чалгаджийка и лъсни бастуна за успокоение. И не я мисли с чалгаджийската си тиква Адел.

Песен като песен. Не мога да оспоря гласовите данни на Адел, а и кой ли би могъл, но песента не е нищо особено или запомнящо се. Предвид еуфорията, с която се чакаше новия й албум, трябваше да изпъкне с нещо повече. Не бива да забравяме, че големите изпълнители са станали известни преди всичко благодарение на песните, които са изпели. Иначе съм сигурен, че по света има хора с по-добри гласови данни и от Адел, и от много други, но просто не са имали късмета някой да напише за тях голям хит.

Тъпо изказване. Никога не съм слушал чалга, но колкото и да се опитвам, не мога да харесам тази песен. Обективно погледнато - да, песента ще стане хит, но това ще е благодарение на инерцията. Феновете са я чакал доста и ще се напънат да я харесат. Още една-две такива песни и Адел ще бъде забравена, независимо от невероятния си глас.

Браво на английската китуза

Алкохолна какафония.

Браво...брей хем безумно талантлива хем безкрайно красива...

Абе тъпак, това ли я прави хубава песента, че е гледана от 50 милиона!? И как разбра, че са 50 милиона? Щото ти ги написаха някъде, нали! А ти преброили ги!?

едва ли ще стане точно така, 09362. хехеехехех!:-)))) много весело изказване! искренно се забавлявам! мерси за смеха! :-)))))