назад
Почина ”петият бийтъл” Анди Уайт
Анди Уайт, който замени новобранеца Ринго Стар в дебютния сингъл "Love Me Do" на "Бийтълс", е починал на 85-годишна възраст.
Обратно в новинатаКоментари - Почина ”петият бийтъл” Анди Уайт | Лайф.dir.bg
17-11-2017
20-11-2018
Коментари
Коментирай
РоД Стюард- не РоС! Починал е на 9- ти ноември на 85 години, а Джордж Харисън на 29- ти ноември и на 58 години... Харисън е любимият ми beatle.R.I.P.
Чувал съм да викат "пети битълс" на Браян Ъпстейн, или на Джордж Мартин, но нищо - нека да има!
Казал го е Пол Макартни при връчването на титлите Сър. Когато Браян Ъпстейн умира четворката не присъства на погребението, но изпращат хризантема,увита във вестник, тъй като цветя според обичая са забранени/той е евреин/. Когато започнали да зариват ковчега, човекът е хвърлил хризантемата и тя изчезнала в пръстта, сякаш Браян я е дръпнал бързо при себе си .