Коментари - Почина ”петият бийтъл” Анди Уайт | life.dir.bg
назад

Почина ”петият бийтъл” Анди Уайт

Анди Уайт, който замени новобранеца Ринго Стар в дебютния сингъл "Love Me Do" на "Бийтълс", е починал на 85-годишна възраст.

Обратно в новината

Коментари - Почина ”петият бийтъл” Анди Уайт | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

РоД Стюард- не РоС! Починал е на 9- ти ноември на 85 години, а Джордж Харисън на 29- ти ноември и на 58 години... Харисън е любимият ми beatle.R.I.P.

БОГ ДА ГО ПРОСТИ!!!

Чувал съм да викат "пети битълс" на Браян Ъпстейн, или на Джордж Мартин, но нищо - нека да има!

Да споменем и Джон 8.12.1980 г. на 40...

Ще има ли вече такава музика....

Казал го е Пол Макартни при връчването на титлите Сър. Когато Браян Ъпстейн умира четворката не присъства на погребението, но изпращат хризантема,увита във вестник, тъй като цветя според обичая са забранени/той е евреин/. Когато започнали да зариват ковчега, човекът е хвърлил хризантемата и тя изчезнала в пръстта, сякаш Браян я е дръпнал бързо при себе си .