Коментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | life.dir.bg
назад

Джино спечели VIP Brother 2015

33-годишният Джино Джи Бианкалана е големият победител в риалити шоуто VIP Brother. Втора остана актрисата Ернестина Шинова.

Обратно в новината

Коментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Чудесно казано.. Патешки устни, оскубани вежди, не знам какво се случва

А, посмали малко, манго, за такава работа можеш да вземеш въпросната сума, ама за 4-5 години в САЩ : ) За кола, родителите си нормален българин не би убил, не знам какво си мислиш, че караш, ама със сигурност, лъжеш за доходите си! За някои хора, душевността и националната принадлежност е много по-важна от материалните блага! Личи си, че в духовен план има още много да се извисяваш.

Всеки път едно и също. Все някой обяснява какво е VIP. Ами хората могат да си го кръстят и ,,Цар си Бате" Брадър" ако искат. А направили това момчете носител на някаква суетна титла без тежест - по-добре от Шинова, Гъмов , Ритон и т.н. , които играха театър на самодейно ниво.

това джиджи сега как ще си го гушни батко му евгени минджев

тоя гошо дет се кръстил Джино какъв предприемач може да е !? като му гледам плиткия мозък и за шиофиор на камион не става даже ... освен да пържи кюфтета в мак доналдс за друго не го виждам

Добре, че е Джино, а не димящият комин Ернестина-жалка женица с претенции!!!

Ще съберат на куп поредната гмеж от прости хорица, за да доставят радост и забавление на другата половина от простите порица. Не трябва да мислят много за насъщни проблеми и да си задават въпроси - гледай там и пращай ес-ем-ес-и!

Няма спасение, бози дебнат отвсякъде. Биг, вип, ол, екс,игрек, зет..., в гората ИДИЛ... Имам чувството, че и на оня свят няма да ни оставят на мира.

Абе като ти гледам правописа,не само,че си неграмотен,а и доста по-плиткоумен от този мъж. Напиши думата 'шофъор' 100 пъти,че да я запомниш... Нещастник!

От високо гледам и всичко виждам. Няма ли кой да хване за ушите оня рошавия безполов председател на СЕМ и да го пита колко си слага в джоба от Кънчев и терикатите около него , за да не разкара тая бълвоч от най-гледаното време. Понеже аз съм Господ, т.е много по -мен от вас, ще ви обясня за какво иде реч. Тази гнусотия се гледа от много дечица по на 5-10 годинки, чийто майки и татковци са на работа до късно вечерта и няма кой д им превклчи канала и да им обясни , че тези екземпляри в предаването во главе с водещите са просто едни алчни за пари безмозъчни селяндури- актриси и артисти без роли, пияници без пари за пиене, гастербайтери от Запада , представящи се за бизнесмени, с една дума- отрепки. Аз, като Господ не мога да кажа ,че те нямат право на въздух, НО ДА СИ ГО ДИШАТ В МАЛКИТЕ ЧАСОВЕ , ИЛИ В "СИН СИТИ", КЪДЕТО ЩЕ СРЕЩНАТ СЕБЕПОДОБНИ., а не да облъчват с тъпотията си дечица , които все още нямат изградени критерии за добро и зло, т.е те не знаят , че приемайки тази сган като модел на подражание, ще провалят живота си.

От снощи в Нови хан се движат с лодки и салове. Тия "ВИПове" наводниха градчето с толкова много плач, рев, циврене...

"Сред слепците и едноокият е цар." Тоест, Джино /Гошко/ имаше късмета да попадне сред такива задръстеняци, че просто нямаше как да не изпъкне измежду тях като най-поносим.

Предлагам след това велико събитие и победата на българчето Джино, народното събрание да обяви за национални празници дните до Коледа.Ернестина като представителка на културата в милата ни татковина, след кото изкъпе мъжъ си, президента да им даде орден "Стара планина".Министъра на културата да награди с пожизнени президентски пенсии продуцентите и членовете на СЕМ, за успешното опростяване на нацията.

Няма ли край това смърдело предаване бик брадат ?

МНОГО ИСКАХ КРИСТИНА ИЛИ КИЧКА ИЛИ РИТОН ДА СПЕЧЕЛЯТ И ДЖИНО МИ ХАРЕСВАШЕ ТОЙ ПРОСТО СЕ СТАРАЕШЕ ДА ИЗГЛЕЖДА ДОБЪР А МОЖЕ И ДА Е ТАКЪВ ТРУДЕН ЗА РАЗБИРАНЕ - ВИП ЛИ БИГ ЛИ БРАДЪР ПАК НАПРАВИХА НОМЕР ЕРНЕСТИНА ЕДВА СТАНА ПЕТА И ИЗВЕДНЪЖ ВТОРА НЕМОЖАХА ДА ОТКАЖАТ НА АНДРЕЙ - ИСКАМ ДА И КАЖА НА ЕРНРСТИНА ОТКАЖИ ЦИГАРИТЕ И СТОЙ ПОВЕЧЕ В БАНЯТА И ЩЕ ИЗГЛЕЖДАШ МНОГО ДОБРЕ

Пише се тарикат, не терикат, бре...

Предполагам, че сте искали да напишете "шофьор"...

нормално е да плиуете...вие сте в люлин..момчето е в америка...симпатяга..с обноски ..друго си е на кооперативнят пазар на борсата за зеле..така че продалжавaите да ревете

С този "победител" шоуто трябва да се казва не ВИП а НИП - НИКОМУ НЕИЗВЕСТНА ЛИЧНОСТ. Все пак клед като са избрали това име в превод от V.I.P.критериите за подбор трябва да имат някакъв санитарен минимум. Important означава важна, а не известна личност. Публичната извесност е само една от съставките на важността на персоната и то важност за околните. А "победителят" май е бил известен само на продуцентите.

На мене ми се струва, или е така -не е опростяване. Опростачване е. Ама на всички доказахме на каква висота са културата и възпитанието във великата краварска федерация. Не като в Рус -каната на масата и удри! "Сик транзит глориа мунди!", уважаеми НАРОДЕ!

Браво и на Ритон... престижно 5 място в много силна конкуренция, знаех си че Джино е голямата звезда на България... догодина аз, а защо не... и мен никой не ме познава сега, мургав съм, правя си смешни прически три пъти на ден, наште са милионери... във виетнамски донги, отсега гласувайте за мен...

БРАВО ДЖИНО!! Ти наистина заслужаваш да си звездата на това шоу! Това, което ме впечатлява страхотно е, че хората те оцениха, т. е. манталитета и критериите са различни, по-добри и реални. В къщата ти беше най-доброто нещо, заради което гледах шоуто,Браво!! Страхотен си!!

Например, любопитно ми е, от коя маала са го осиновили милионерите, коя гувернантка го е възпитавала, с каква цел плащат толкова скъп PR точно в България, кого заблуждават, че българите в България са невъзпитани и неуки, за разлика от българите от задокеанските българи? Аз си спомням, а и много други, съшо, че така ни пробутваха руснаците и българите, живеещи в Русия (СССР, тогава). Д'е*а и политиката!

Завръщане към "правилния" пример за подражание, познат ни от времената на Димитровския Комунистически Младежки Съюз. Да влиза комсомолският секретар! Колко лесно се главозамайват хората! Мистер Сенко ряпа да яде! То вече не му викат "представление", а му викат "шоу". Аха!

нормално е да зяпнеш от умиление. Ти си от Филиповци, а барчед ти го усиновиха милионери, кръвта вода не става!

не бате баркаш аз сам в бояна в каща ...собственна....сега разбрали откаде ти идва злобата

На Ерна можеш само петите да оближеш, обаче само преди да влезе в банята. След това си аут!

Да ревеш, че са те остригали, да ревеш, че етикетите на "марковите" ти дрехи са се разпаднали при химическото чистене и след това да си пазиш етикетите, за да си ги пришиеш сам, говори за много дълбоки комплекси! Това ли са му ценностите на тоя комплексиран Георги, прекръстил се на Жино?

Да беше и мойта като тая!

Е,друго си да е беше спечелил ММА борец с гадже циганка и бабаитски маниери,нали??

шофЪор, шофЪор, шофЪор, шофЪор, шофЪор, ......шофЪор!!!!

Точно този ром ли е ВИП ?

малоумник в българската азбука има буква ер малък "Ъ", използвай я

Като е нучил само, че ягодите растат на щанд С3, а хлябът е вредоносна гъба? А най важно от всичко е, нестандартният косъм. Е, няма спасение за вас!

браво урааа, брат"чеда от маалата спИчелил бе

Това е единственото гласуване на българята ( всъщност и Славин във Х фактор ), където победата отива при най-достойния. Навсякъде другаде: избори, референдуми, допитвания , картинката е плачевна.

Рядко съм виждал подобно пошло, лигаво и жалко шоу. Лошият сценарии караше участниците да се правят на маймунки, в името на голямите пари. Позволих си да бъда циничен в един коментар. Има хора, които в името на парите са съгласни да им бръкнат в гъза. Независимо от това, че се пишат за някакъв вип. Вип пред кого? Истинските випове, никога не биха участвали в подобна порнография.

у филипофци немаме балгарска азбука...

Ако Джино е циганин, то тогава дори и мангалите са по- свестни от българята, останали да живеят по тези земи.

А тоя "артист", със селташко излъчване Гъмов, като тръгна да се сбогува и прегръща с другите участници, забрави дори да извади цигарата от устата си. За десетина години, прекарани в САЩ, нито веднаж не видях да се пуши така нагло и демонстративно пред публика, както правеха нашите закъсали комплексари.

Евала. Това момче ром ли е,индиец ли е,туземец лие ПОКАЗА НА НАШИТЕ ,,ЗВЕЗДИ' КОЛКО СА ЗВЕЗДИ.Цялата ни държава е от звезди и за това сме на този хал.Селяндури ,,звезди" са окупирали цялата държава и доят народа.До кога ? Вижте гърците,румънците какво правят.Ние под егидата на банкянския простак мреме в глад и мизерия и търпиме.До кога българи? Събудете се и напред за промяна.

Американската мечта -убий Родината си със $180к! Излез от кенефа и го гръмни! Характерни ВИП особености. Долу уравниловката! Търси парите! Шафийоре, пори оня горе, от когото си се пръкнал, шафийорският ти задник ще пристигне без един цент! Никога не забравяй, че съществуваш по негова воля, не по различно от всички, които презираш. Но надменността на животновъдите е пословична. Нали затова изтребиха индианците? Все пак, не им бяха роднини. Ти си по зле. Докарваш го на еничер (ако знаеш какво е).

Да си циганин,да си траеш,да си никой-ето кой пИчели в тези скандални,тъпи и злепоставящи предавания.Гледала съм го не повече от 3-4 пъти,но щом в присъствието на Ернестина,на Кичка,на Ритон и Кристина,този младеж е ВИП любимецът- това е възмутително!И още една голяма сума ще излети от България,вие решавате,дето пускате смс да им пълните гушите! Но това е нищо,пред ужасът във Франция от "нещастните мигранти."

най-свестните хора които видях там са кичка и люси.те бяха смели,особенно кичка,и не се даваха на пастмината срещу тях,лигави и лицемерни псевдоплачещи и смеещи се .най-противна ми беше ернестина,какво интелигентно видяха в тази,не знам.лицемерието беше безгранично!!!!

Абе хора, VIP от селяндури прави ли се?Това, че по някакъв начин си се нагодил в системата и лапаш дивиденти не те прави VIP. Джино показа живота на всеки един българин тръгнал да се реализира извън изкуствената ни държава и затова спечели сърцата на хората.

Научи правописа,тогава коментирай.

Не Знам кой дава пари за тази простотия-толкова хора се нуждаят от скъпо лечение-защо не направят дарение,,,,