Коментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | life.dir.bg
назад

Джино спечели VIP Brother 2015

33-годишният Джино Джи Бианкалана е големият победител в риалити шоуто VIP Brother. Втора остана актрисата Ернестина Шинова.

Обратно в новината

Коментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

не обиждайте българския народ - никой не го е избрал просто е дал най-добрата оферта на продуцентите- % от печалбата

си ти и всички други ВИП-ове дето не се спряха да плетничат!

Този човек беше респектиран от хората, с които живееше в къщата (тъй наречените VIP - ове) и като цяло от самата обстановка вътре. В този ред на мисли той се държа естествено - като обикновено момче към популярни личности, с респект и уважение към тях . Не е ясно обаче дали това е обичайното му ежедневно победение когато не е сред випове и е навън в естествена среда. Дано да е!

Малко грубичко ще се изкажа, та тия със слаби сърца да не четат! Много се радвам за момчето! В пъти по-добре от поостарели злобни певци (Ритон, особено ония дето се пиша мъж), чалга певица - не е лошо момичето, ама не ме кефи като и знам досегашните "подвизи", един лицемерен актьор, и Ернестина с вонящата на пепелник уста! Абе гадост от където и да го погледнеш! Поредната излагация на т.нар. български ВИП-ове!

Никого не обиждам.Продуцентите са българи със сигурност.Първо те са поканили този Бианкалана,колко българско да е участник във формата.Второ от 2 месеца кадри режисирано и даже манипулирано се излъчва само това,което Брадъра е решил.Така могат да те вдигнат или сринат ,по тяхна преценка.Самата постановка,че това е ЛЮБИМАТА ЗВЕЗДА НА БЪЛГАРИЯ е страшна.Сега се замислете,кое население или по-точно етнос от територията на България се асоциира в Джино,Гино,Стрино и ще разберете подготвяното си бъдеще.А страшното е ,че е имало и идиоти които са пращали смс.Или както казват роднините на Джино-ем ще те е.а ,ем пари ще ми даваш.

Поредното отвличане на вниманието от реалните неща защото каква ''българска любима звезда'' може да бъде някой дето НЕ живее в България и е представен като бивше гадже на някаква си джена???Това доказва тъпотията на българина неспособен да опровергае че е мърша а НЕ българин

Харесвах Ернестина-рядко се среща интелигентен човек в България, който да показват по телевизията. Този Джино не е лош, като се изключи визитката му в началото с колите, жените, парите и прочие селяния

Стига сте се кланяли на продажните българи! ВИП трябваше да бъде успелият българин в България! Ернестина беше по-подходяща! Стига сте правили предавания за успелите българи в САЩ. Какво са направили за Родината си!!!!!!!!!!

Пелтеат или не са на наша територия действащи а не гордеещи се че са граждани на друга държава ама седнали да претендират за ''български'' випове та и звезди,,Нямам нищо против момчето защото родителите му са избрали да го заведът там НО все пак нали се репчат ''продуцентите че билш ''шоу'' за БЪЛГАРСКА ''звезда'' та се питам кое му е звездното????защото ома милиони като него в България достатъчно интелигентни възпитани и умни ама не са ги поканили там?????

За да гледаш таквиз манипулирани помии дето показват само интриги и сплетни наистина трябва да си мърша,,,Съжалявам ама така го разбирам аз дето не си губя времето с жълтини а гледам да отида на хубав филм, постановка, да прочеа интересна книга през това време ,,

Абе в тази телевизия няма ли свестни гримьори и осветители?! Жените изглехдаха като евтини бар-дами с прекален грим и неизменните цигари - тотално отблъскващо. Мъжете...уф...добре че беше Джино.Не умееме да се поддържаме, драги сънародници. Изглеждаме много изхабени и повехнали.

Наистина си МЪРША. Живото доказателство за твърдението на бабата.

Ама няколко залухави дето гледат и пускат есемеси за ''цялата общественост'' ли я имате???Саде балък дето не е проумял каква манипулация са такива измислени ''гласове'' може да гледа и се вълнува от това,

имаш пари -купуваш вип брадар...но,о,о не знам какав вип е това момче?!

И оная и тоя защо ли не се пробват там дето са ''преуспели'' ами се врът ТУК???Елементарно за мислещия и много въодушевено за комплексари,,

Страхотни ''българи'' са няма що ама измекяри по душа и широко отворени джобове за сметка на наивници,,Ако си мислите че това е ''народа'' по добре да няма България защото такова тъпоумие НЕ Е имало по нашите земи,

Този от де се пръкна?

ЗЛОБНАТА КИЧКА И ТУК ЛИ ИМА СВОИ ТРОЛОВЕ ?

После се чудете защо Джино спечели. Защото не е злобен, а е естествен и добър. За разлика от повечето коментатори тук.

Ако този e VIP-представителна извадка за България - тежко й! И медиите са страшно виновни за насаждането на такъв еталон за значимост, следван сляпо от тинейджърите.

Ма туй наше мумче, ромче бе, ай шукар бути романи! Еваала!

Ама вие наистина ли мислите че е ''спечелело''?????След толкоз много манипулации из реалния ни живот продължавате да вярвате на ''спечелил'',,

Стига с тези глупости, че Джино е циганин. Вижте му първо родителите и роднините и тогава говорете. Всички ги показаха в предаването.

Джино наистина направи впечатление с прекрасното си поведение и възпитание , и победата му е напълно заслужена !С тази номинация стана ясно какво е да си израснал в цивилизацията и какво се случва с младежите у нас - ( пример с плеймейдките ) - с една дума - НЕГРАМОТНОСТ ! Разбра е още . че ако имаш добро сърце , не е задължително да си невежа , както се изрази онова момиче дето - '' не знаела столиците , ама имала сърце '' ! Едно обаче не успях да разбера :Джино има ли си българско име - ( някъде се чу - Георги ) , и ако има защо го е срам да се предтави с него , или да се пробутваме за италианци и всякакви други ни е по-лесно , защото ни е срам да се наречем Българи ?! До там ли я докарахме ??????

Пак добре,че не спечелиха Гъмов или Ернестина със самодейните си театрални изпълнения.По-изкуствен човек от ,,мамето"не знам,а Гъмов от предаването разбрах ,че е много известен и успял актьор,който трябва да минава и за много готин.

DIDA

Гъмов и на мен ми хареса! Особено когато преди седмица се беше натряскал като казак и се напика в гащите си. Все пак, това е запомнящо!

maria

Браво Джино,ти беше най достойния,ама как се изложиха останалите випове,то не бяха караници,обиди,псувни,тъпотия,ти испъкна над всички беше мил и внимателен,прекрасно поведение и възпитание.Браво момче,напълно заслужено,ти си пример за всички нас,пожелавам ти да не се променяш никога,прекрасен си ,освен това и много скромен,доказа го,най после България направи най добрия избор досега.Харесваме те много.

Не знам кога се е напикал,но много настойчиво бе представян за култов актьор,нещо което учуди сигурно и роднините му.А и много пъти го даваха как спи с екипчето от къси гащи и потник,става с него и после през деня е пак със същото екипче.Да си беше взел една пижама.

Много се дразнят българите от това че момчето живее и работи в друга страна ,друг свят и има коренно различно държание от нашето просташко Вип общество, поне да си вземат поука , той е живял и живее в по цивилизована страна , нали не видяхте груби и ценични обиди от него? Както всички останали се държаха ,дето не се изядоха ,особено Гъмов и Здравко ,тово беше върха на простащината!

не разбрах с какво право ерна определи кичка като фалшива артистка????!!!! като самата тя за нищо не става.толково ниско се беше поклонила в комиците че заради нея не ги гледах и не само... да е благодарна на съпруга си че немогат да му откажат и я подвъртат в разни формати иначе ще умрат от глад. да тя има други качества които не са благородство не е справедлива защото справедливостта й е от нейната камбанария. има малко дадено й от природата във физиката и нищо друго.... от вън се видя всичко и в повечко беше недостойното. както казват братушките един съвет "Пить менше- нада,нада менше пить"" ернестина по -кротко с алкохола тогава си супер справедлива!!!!!!!!!!!!!!!!!

добре е че спечели това момче първо беше на ниво второ нямаше достойно в къщата на тези "звезди". единствено кичка люси и луна бяха себе си.и онези трите плейки млейки но те от глупост не от добрина всички други преиграваха а да не пиша за прословутия дует ритон. поне песните им обичах сега като ги видях какви мизерници са особенно онзи с 15 те приятели дето го повтори 100 пъти като по този начин искаше да се превърне в истина" да ама не " вие имате само интереси нямате приятели.и да ви пиша срещу кичка да бягате заедно и поотделно неможете да я стигнете....престанете да се излагате а тая катя е една истинска нещастница която е заела една позахарактерна за глупави хора вечно охилена а зад нея стои разцепен змийски език готов да охапе.истинска интригантка.от ритон остахме най-отвратени...като хора като характери истински егоисти истински интриганти...

браво джинка пич си и си го заслужи!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ето , случи се точно това , което се очакваше : Дойде едно никому не познато момче с обноски и възпитание , и достойно поведение и ВИ показа на всички колко ни струват скапаните ''VIP''- ове , колко ни е интелигентността на нацията и колко изобщо струваме !!! Всички му се възхищават ( и с право ) , а никой не се сеща че това поведение е съвсем нормално и така би трябвало всички да се държат в едно модерно и цивилизовано общество - за каквото всички в Бг имат претенции че живеят ! Разбрахте ли сега колко точно струваме всички в '' европейската '' Бг ?!

По - добре Джино, отколкото Ернестина и дано тя, Ритон и Гъмов изгледат по някоя серия за да видят колко злобни и жестоки изглеждат от страни. А от хората на изкуството все пак очакваме да са по благородни и човечни.

Има ли значение какъв е произхода на Джино??? Не е ли по-важно в случая, че беше никому неизвестен при влизането си, а излезе като победител? И беше справедливо. За да се замислят така наречените ни наши "големи" звезди и ВИП-ове, че за да си ГОЛЯМ е нужно да имаш не само кариера, а да имаш ценностна система, морал, обноски, човещина, възпитание, култура, уважение към останалите и някакво достойнство. Повече положителни качества, отколкото отрицателни. Защото такова нещо не видяхме, затова ги победи това момче, защото показа качества, които липсват у "звездите". Ритон с чувството си за превъзходство постоянно грубо нападаха своя колежка, която ги е приютявала в къщата си. Тя пък от своя страна обижда други. Ернестина използва богатия си речник на изразяване за да манипулира останалите в своя полза.Пуши/трови/ постоянно най-нагло на масата докато другите се хранят и ходи рошава, което е признак на неуважение. Гъмов какво ще обясни на малкия си син като го вижда още с халка на ръката си, а се въргаля в леглото с чужда какичка и с най-груби думи обижда чужда леличка?Всички може би имат и много положителни качества, но показаха най-лошото от себе си. За да си любима звезда на България означава хората да имат какво да научат от теб, на какво да се възхищават, да си пример за поведение на младите. И когато си поставен пред различни изпитания, достойно да се представиш. А не като дует Ритон с големите си претенции, а всъщност нямаха куража честно да си признаят че са сбъркали относно баса, а така извъртяха нещата, че Люси да се почувства чак неудобно, след като той не го е предложил и пръв подаде ръка. Заплетоха такава интрига, която можеше да се реши само с едно "извинявай". Ама егото пречи, еготоооо..... Хубавото е, че победител е човек, който притежава качества достойни за уважения и добро възпитание! Независимо че не е бил известен до сега. А известните да се замислят и направят своя извод защо изгубиха, макар да демонстрираха че имат много фенове, които ги обичат.

Язък за Ернестина Шинова, не можа да спечели и да осигури за нея и брадатия по-хубави цигари за следващите няколко години. Пак ще трябва да пафкат боклуци!

Жалкото е да си джентълмен към кифли , които дори не знаят Америка дали е континент или столица , или областен град в Холандия ! За най- голямо съжаление за тях джентълменството е само да им плащаш шопингите и СПА центровете !

БРАВО ДЖИНО ТИ ПОКАЗА НА БЪЛГАРСКИТЕ "ВИП-ове", какво означава да си ВИП. Вярвам, че някои от тях ще си вземат поука как трябва да се държат в обществото. Дано всички млади хора в България вземат по нещичко от теб - възпитание, обноски и т.н. Радвам се, че си се съгласил да дойдеш във ВИП брадър, за да видим, че все още има млади, добре възпитани хора. Поздрави на родителите ти, които са те отгледали и възпитали

Ернестина беше лигла, интригантка и е доста егоцентрична дори за актриса. На нея зорът й беше да излезе след Кичка Бодурова и с това й угодиха, но това не я пряви по-класна като жена и човек. Всичко е нагласено.

Мили форумци! Написах по темата два коментара, които получиха най висок рейтинг. Благодаря ви. Тоя рейтинг не е лично за мен. Аз съм достатъчно добре и без рейтинги. Тоя рейтинг е за самите вас, за което трябва да се гордеете. Въпреки опитите, в последните 25 год., нашата нация да бъде тотално опростачена, вие доказвате, че това още не се се случило. Изпитвах унизително чувство, като малко дете, което се е опуснало на публично място, като гледах как се мъчат да изглеждат искрени хора, които говорят това, което не искат и не мислят. Искам да подчертая, порнографската сцена, когато Преслава го играеше влюбена тоя дебил Гамизов. Горката тя. А тоя Джино, според автентичните коментари от Чикаго, е едно обикновено момче, каквито ги има много там. Той спечели, защото ролята му беше такава. А иначи Халвите са много добри в професията на продуценти, но са ужасни конформисти. Приятен ден.

Много объркан коментар. Продуцентът на това предаване е друг, не Халваджиян, както и Гамизов е коренно различен човек от Гъмов.

нагласена работа. сигурно е геи , а ернестина е комунистка, преди свекърът и , сега мъжът и тичат да свялят властта да докарат комунистите, е как да не я наградиш?

Щото ти спонтанно на маса пееш Джалма! Аз на маса не пея. Тези пеещите на маса са в кръчмата. На ушенце има вероятност и Преслава да ти попее ако можеш да си го позволиш.

Много неприятна, изкуствена, лицемерна мърла.Милата как се мъчеше да се разплаче да се разчувства да покаже емоция, но не може. Жалко подобие на жена и артистка. Има 1-2 филма в които участва, не е на щат в нито един театър и с халтури се занимава. Но и от там я махнаха горката поради некадърност. Жалка история също като приятелчето си Гъмов.

+++++++++++++++

Оказа се, че любимата звезда на България е един неизвестен до сега младеж. Наистина е Голяма звезда ,след като веднъж е показан по телевизията.

Най-належащи и за двамата е шампоан и перилен прах. Могат и на промоция да си купят, че са безработни. Той с клозетните си стихове, тя като рецитаторка за къде са?

Ритон бяха най-злобните, лоши, завистливи в този сезон. А, да и Ритонката ледена и без емоция съскаща пепелянка. Гъмов прост, невъзпитан, злобен, с огромно самочувствие индивид с хамалски речник. Шинова мърлява, лицемерна, злобна женица, която едва ли ще се сети за двете кухавелки, които беше взела "под крилото си".