Джино спечели VIP Brother 2015
33-годишният Джино Джи Бианкалана е големият победител в риалити шоуто VIP Brother. Втора остана актрисата Ернестина Шинова.
Обратно в новинатаКоментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | Лайф.dir.bg
Коментари
Няма да забравя как "втората" по всенародна обич звезда каза на "първата" - "Късогледа съм бе, тъпак".
По добре Джино, пред Ернестина, която се оказа много фалшива. Толкова прегръдки с кухите девойки, като че това е идеалът и за млад човек. Дано дъщеря и не е "умна" като тях. Достатъчно ясно е, че те ще си останат на това ниво, защото Светлана снощи се беше престарала с външността си, но едва ли е прочела две страници от някоя книга от излизането си.
Всичко беше една фалшива и нагласена игра. Английският кралски театър л.... да яде! На какво ли не е способен човек за пари?
Какъв ВИП е тоя селяндур, който псуваше Луна на мръсна туркиня и какво ли още не? Къде го видяхте това възвишено поведение и възпитание? Та той самия си е чист циганин с име подхождащо му на произхода. Да си простоват тип с чалга визия очевидно е доста вървежно в България!
Ле-ле-е-е-е, днешните тийнейджъри съвсем са изтрещели, избрали си неизвестен, мургав гей за идол!:)
Хайде вие, възвишени и толерантни, както и много сдържани в реакциите си люде, бъдете затворени натясно с дразнител от рода на Луна, да ви видя колко сте обрани...
Че не е циганин не е , обаче изкуствено създадения му имидж , че е богаташки син , който в Америка живее разточително е меко казано смешно . Човека е тираджия , който живее под наем с родителите си .Изобщо имам чувството , че живеем в държава на абсурдите , където пошлостта и простотията са издигнати в култ .
Ако се съди по името ти - не си по-малко селяндурка! Фактът,че бе избран неизвестен на фона на толкова нафукани "випове" ковори колко са ВИП те, ама отде толкоз акъл у една Сибила?!?!
А колко вип-ове са всички останали,които псуваха през цялото време и се наричаха мило "идиот" и "копеле" и само си придаваха важност, докато Джино помагаше?
Парите ''избират'' всичко което си поиска плащащия:(((ама нали има още балъци да вярват защо да не ги пооскубят малко,,Може да е честно възпитано и всичко добро момчето НО бардака им нали се казва ''любима БЪЛГАРСКА звезда'???а при него не виждам нито да е българин нито да е някакъв талант,,,
Сибилоооооооу, май и ти като баба Лухче не си съсвем в ред - та това кльощаво чудовище на какво отгоре се има за специална, всеки нормален би я поставил на място много по-скоро и по-категорично, тя е туркиня или българка в зависимост от конюктурата, ма Сибило
Каква е разликата между референдум и "Вип Брадър" ?! Ето защо не подкрепям референдума на Слави Трифонов. С електронно гласуване/няма разлика от SMS гласуване/ избирателите ще вземат да ни натресът за депутати и началници на полицията разни Джиновци, затова, че изглеждали еди-как си, без да знаем колко му е "багажа". Най-обективен е пропорционалния избор. Там кандидатите са подредени след преценка от хора, които ги познават отлично и знаят възможностите им, за да няма избори "15/15", "9/9" и т.н.
Това идиотско шоу е с миризма на мръсно бельо, с нечистоплътни герой и във физически и в духовен смисъл. Целта му морална деградация и оскотяване на публиката. Действуващите лица са отблъскващи със своята арогантност, бруталност, тъпоумие, .... Само деградирали дебили могат да участвуват и да гледат това шоу.
Джино се държа най нормано през целия сезон. Забележете как се надушват и се бранят простаците. Простакът Ласкин две смислени думи не може да свърже,седнал простакеса Ерна да защитава- интелигентна била , готина била... Разрошена ,обвита в дим, злобна интригантка. Заради една номинация намрази Люси и от човек на човек обикаля да го плюе. Ама то подмятания, то злобни изказвания за Кичка, за Катрин. В гъмов и Светла влюбена -те са връх на интелекта! Не разбрах реслава защо се мота там-безмислено присъствие. Ето заради тези випове спечели Джино
от Pитон се отвратих ,защото са истински егоисти и интриганти.Здравко е зъл човек, а Гъмов - злобно пиянде. Реално погледнато - просто никой не ставаше и Джино е компромис.
От къде знаеш какво шоу е като си толкова възвишена и не гледаш такива бози? Гледаааааааааааш!!!!
А първия не само че не се обиди, ами я прегърна ?????Абе ние сме прости, не ги разбираме тия работи
Колко па да са звездни - поркаха, папаха на далавера 2 месеца, хонорарчета, тва-онва - кво им е, струва си излагацията... Нормален човек ще блъска години за такива пари, да си облече и обеу децата
"Най-обективен е пропорционалния избор. Там кандидатите са подредени след преценка от хора, които ги познават отлично и знаят възможностите им, за да няма избори "15/15", "9/9" и т.н." Що ти не си между тия хора, дето правят преценката? Говоря за изборите, не за шоуто (за него нищо не знам).
Ернето трябваше да си следва легендата - майка-закрилница на две-три абсурдно тъпи същества, от които Катринчето на всичкото отгоря мязаше на приказлив трол, на който отвсякъди извират космалаци.Ще видим дали след шоуто ще ги обича толкова много... Жалко,че не можа да ги употреби по предназначение...Е тва е анти вип - да си въобразява, че можое да заблуди хората
Бабо Киче не се коси по голяма интригантка от теб НЯМАШЕ а и на артист се правеше, но сега като се погледнеш колко ДЪРТЕШКИ ти беше физиономията докато се напъваше да плачеш сама ще се ОТВРАТИШ от себе си.Колкото тоя е българин Киче толкоз и ти си ама той ''спечели'' зер НЕ му знаят гешефтите интригите и алчността тук,
Писанията по медии и фируму бяха толкоз много за да го рекламират защото явно нямаше и толкоз балъци да го гледат че и този който мисли НЕ би пискувал да го гледа след тях,
Кой да каже на Катя, че е по-прилично да съобразява облеклото с възрастта си? На 57 години съвсем не и прилича да показва големият си бюст с дълбоко деколте и с толкова къса пола. Прикрива се с възглавница на канапето, с което привлече вниманието .Чудно ми е каква е тази мания жена на възраст да изглежда като евтина компаньонка, да не кажа нещо повече.
Киче а ти най хубавото гардже на мама:))))Толкоз злоба извира от писанията та немога да си представя какво е било кога сте го гледали,,
Гърдите и като два хляба Добруджа ,ама защо да ги прикрива, нали на тях се дължи КАРИЕРАТА им
само аз ли забелязах, че при всеки път, като се развика Здравко и Катя се свиваше в поза какавида .. и дори не мигаше с очи. явно му е яла попарата много пъти. и като мина малко време и ботокса се скри, се показаха едни бръчки, мали мила !
ритон що не се извиниха на Кичка, за това, че накараха хората да ходят и да проверяват дали била пяла в Сизър Палас ? че това е най лесно да се провери, Кичка никога не би паднала до нивото да се хвали за нещо, дето не е било. а ритон ще пеят в Сизър Палас, ама в някой друг живот.
Ей гларус, българите в чужбина не са ти виновни ,че си на дъното,благодарение на злобата и зависта си ! Отивай да дремеш на плажа и да чакаш някоя полякиня да ти пусне ...нещо . См..аняк !
Всеки човек си има добри и лоши страни. Мен ме подразни, че тези хора се вземат много, ама много насериозно. в същото време подценяват останалите. Единият бил от друга планета, другата трябвало да обича- защо ли излъчваше омраза. Най смешни бяха дуета-тя като малоумно дете, лице свинкс, мълчи и пуши. Добрата Ерна я обяви за мъдрец. Той пък суетен пуяк , ще се пръсне от злоба, че има по харесвани от тях. И все друг ми е крив..... Голям цирк
Тия едноклетъчни удариха дъното !!! Тоя не го познават 99% от Българите ! И не държим да го познаваме ! Поне кенефното шоу свърши ;))))
Не бързай да се радваш, Аспарухов:) Продължава шоуто още от понеделник с участници: Евгени Минчев, Ваня Червенкова, Иван Ласкин, Къци Вапцаров, Соня Колтуклиева , ДесиСлава и още и още....... Очакват се още по-големи интриги в името на големите печалби :)
Стига , бе !!!! Продължава ?!!!! Все с такива безкрайно неизвестни едноклетъчни /??!!! Следва изключително циничен и мега етнически нетолерантен коментар , който пряко засяга и дирниците и " продуцентите " на ... предаването за индивиди с необратими ментални увреждания ;)))) Със здраве :))
Защо точно той ??? Според теб по- добре беше да спечели Ернестина -нечистоплътната лицемерка или Гъмов -пияницата простак или пък Ритон- истеричния злобар и неадекватна му съпруга ...... Хайде моля.