Джино спечели VIP Brother 2015
33-годишният Джино Джи Бианкалана е големият победител в риалити шоуто VIP Brother. Втора остана актрисата Ернестина Шинова.
Обратно в новинатаКоментари - Джино спечели VIP Brother 2015 | Лайф.dir.bg
Коментари
Джино като влезе с тая прическа, с вечно вдигната яка на ризата и си помислих, че ако го боядисат в синьо, може да участва във Аватар 2. Ще е едно към едно с оригинала само малко ми е нисък ама и за това ще се намери решение.
Не ми се иска хора тип Шинова и Гъмов да са около мен.Гъмов стигна до там да си обръсне косата,само за да не изостане по точки от Джино пред зрителите,а Шинова се превъплати в маме и в същото време обиждаше със грозни думи тези,които и показаха че им е ясна играта и.Дребни нагаждачи и кариеристи.
То пък един бюст- това си е чиста аномалия, за съжаление. Нито е естетично, нито здравословно.
Фалшификати, хитри андрешковци! Английският кралски театър л...а да яде! Правеха се на маймуни за тлъстите си хонорари. А и какво показаха- нищо стойностно.
Тоя муньо не го познават даже роднините му , ама се оказа " любимец " на цяла България :::))))) Също като последните избори :)))) Чупката , льольо , ходи да си харчиш кинтите в твоята страна ! Която и да е тя ;))) На кой му пука за теб , бе безродник :))
Три Випа имаше в Къщата - Кичка, Ритон и Кристина Димитрова. Какъв Вип може да бъде Ернестина, Гъмов, а за Джино да не говорим - световно неизвестен, който зорлем направихме звезда от ден до пладне.
Abe pichove....kakav e toq VIP. Kamiongia da vi zeme shouto. Ei tva e, elate v shtatite da vartite gevreka i vieste VIPove:))))
Ернестина се присмиване на Кичка, че била фалшива, а нейното представление беше толкова фалшиво, че чак смешно . Дано се види от страни на какво прилича. И с това гушкане с тези тъпоъгълници Светлана и Моника да му се до др...фа на човек. Изложи се много.
И пикльото Гъмов трябва да й се извини за грозните думи с които я наричаше, нещастника гаден! А За Злитонците, то само Сизърс Палас да беше. Този гадняр Здравко, като се ококореше и закрещи обиди ме втрисъше.
Не е беда, че Ерна, Гъмов, Ритон са простаци, лицемери, злобари!!!! Яд ме е, че те не го знаят. Мислят се за велики, за интелектуалци, създали са си собствен ореол, вярват си. Не се притесняват да отричат хората около тях, подценяват ги, подиграват се (Ако играя така -застреляй ме! Ернестина)Коя си ти, бе мърло !Никаква актриса, спорна хубавица, измислена интелектуалка... Ти спря ли да играеш, да се првиш НА ДОБРИЧКА И ВСЕЛЮБЯЩА ! Не зная как додрапа до финала, може би защото се страхуваха да те номинират ! Ето затова неизвестното момче ви победи,може да не е първи интелектуалец, може би сгафи някъде, но беше човек-ето това ви липсваше на вас Ерна, ГЪмов, Ритон !!!
Бас държа, че като се съберат на маса VIP Слабакови и VIP Ласкини си обясняват, колко е прост народът, как не може да ги разбере-тях успелите, умните, красивите !!! Ерна милата проумяла, че нейната игра-т,е, играта на доброто не е печеливша !!!!Айде отивам да си поплача за тази несправедливост !!!
Поредното доказателство, че сме паднали толкова ниско, че няма накъде повече......... Големият "джентълмен", ккойто с много груби думи се нахвърли на Луна, а тя, колкото и да е непоносима е ЖЕНА.