Джейн Сиймор се разведе
Актрисата, известна с ролята си в сериала "Доктор Куин - Лечителката", вече е официално разведена.
Обратно в новинатаКоментари - Джейн Сиймор се разведе | Лайф.dir.bg
Коментари
Тъкмо щях да се ядосам как някои хора с един сериал, няколко музикални албума или написани книги си уреждат живота до старини, но чукнах уикипедия и си промених мнението. Джейн не е преставала да играе във филми и сериали от края на "Д-р Куин лечителката" през 1998 до 2015. Само 2010 нищо не е снимала. Поздравления, очевидно жената си обича истински професията, а не и е само за парите.
мъжът й се е подмладил с някоя девойка - талантлива и любяща, разбира се. Да не си помислите, че някои ходят с дядо си за пари?
Защо не написахте поради каква причина са се развели, мене кво мъ интирисува ,че си делкат имотите?Дали дъртия е хванал някоя млада или дъртата е хванала някой млад?А? Никок не сте добри журналисти
За жените една любов никога не е достатъчна, каквато и да е. Рано или късно се появява някой друг...
един път и ДИРА да напише нещо интересно освен за Николета дето пише или наште първенюта
Ма минусите това и е 5-я развод. Четете там където всички четат. Един брак устискала 2 г., после 11г., още един 11г от който има 2 деца, и още един с още 2 деца. А бегайте да я настигнете.
Има ли някой артист дето не се е развел - на по-млада или по-стара възраст. Така е, защото са достатъчно богати, за да правят каквото си искат.
и си поделят братски всичко, бе защо не вземат пак да се вземат? Ще им излезе по-евтино, той ще спи първоначално в гаража, а тя ще затваря капака на тоалетната чиния и ще гаси крушките в малкия коридор. А бойлерът - да се включва само нощем на нощна тарифа, иначе ЧЕЗ ще дойдат и при тях и тогава ще видят те какво е изтински зор.
като гледах сериала си мислех, че жена като нея би искала мъж като колегата и, но пусти интереси виж на къде я влечало
Не си го поделят братски, а по равно. Има разлика ;) При братската делба - отстъпваш по-голямото парче.