Испанка стана ”Мис Свят”
Испанката Мирея Лалагуна Ройо беше избрана за "Мис Свят 2015" на конкурса по красота, който се състоя в китайския град Сания, провинция Хайнан.
Обратно в новинатаКоментари - Испанка стана ”Мис Свят” | Лайф.dir.bg
Коментари
ще лъсне като отворите официалния сайт с участничките. Вместо да се плюете един друг, погледнете и ще се убедите, че за разлика от друга година няма нищо грабващо окото, наистина, погледнете. А въпросната рускиня, за която и аз се заблудих, че е хубава от тези снимки явно е само фотогенична, на снимката в официалната страница дори не е и хубава. Нашата е без коментар.
Испанката не е нещо особено, рускинята е значително по-красива. Като цяло нивото на конкурса доста е паднало, много от кандидатките не са дори симпатични. Както и предполагах, нашата е много зле, само гъркинята е по-грозна. Изненадан съм от кандидатката на Чехия - не е лоша, но не е и добра. Обикновено чехите изпращат спиращи дъха кандидатки.
какви ужасни рокли, момичетата ги превръщат в лелки! дефилето на мис франция беше със страхотни дизаинерски рокли вчера
Испанците са цигански народ, Това момиче очевидно не е с испанска кръв, с по-добра е. Предпочитам руса и бозава Мис Свят пред някаква циганка, която ни пробутват за екзотика.
Отдавна се знае, че тези конкурси са нагласени. Кремълското жуже налива пари за имидж. Путинофилите тук лапат стръвта и припадат по руското недоразумение за жълти копейки. Предпочитам да сме последни в тези купени конкурси, но да сме в съюз с НАТО и САЩ. И турското момиче не е класирано , въпреки красотата й. После не искам да слушам за честни конкурси. Кремълският вожд ги използва за военни действия срещу ЕС и НАТО.
Прав си морзилките тук им излезе афта на еикът от хвалене на ис русия незнам колко са спечелели днес от плюване на европа
Бива ли така! Може ли да си толкова примитивен. Твоето не е мнение, а болестно състояние...
Испанката е с най-доброто излъчване като жена. А с короната изглежда още по-добре, т.е. прилягай й.
Рускинята и ливанката бяха много хубави, те също заслужаваха първото място, но и испанката не е лоша
Поредния пример за болен от русофрения, дето навсякъде му се привижда Путин. Очаквам те в темата за новия тип електронни микроскопи - убеден съм, че и там ще намериш дългата ръка на Путин.
ДИР-а, откъде преведохте новината? Питам, щото сте уж българска медия, а не споменавате дали сме имали представителка, ако не що, и ако сме имали - на кое място е.
Имаме си представителка,даже доста снимки са публикувани.Ако не са я отбелязали лесно ще я познаете-перхидролено изрусена,със силиконови гърди и напомпани устни.А да,забравих-и гледаща презително и изглеждаща поне на 40.
Испания е голяма държава и има всякакви хора. На север има много руси и високи хора със сини очи. Не може да се каже, че испанците са циганска нация. А за българката - мисля, че участничката ни в Мис Вселена е много по-красива. И много по-естествена. Но всичко това е свързано с политика и пари, така че да не очакваме големи изненади.
от китайски произход не била допусната и й отказали виза, защото им изтърсила, че всички изглеждали еднакви в Китай. Па то си е така.
нашата по-грзна няма - нито европейока, нито азикатка, нито африканка - хамстер със силикон, виждал ли си - джуките и по-големи от на мара отварачката, а"скулите"и като бузите на хамстер събрал храна поне за три живота- явно пластичният и хирург се е изгаврил с нея- отвори на участнички в мис свят и ще го видиш нашето "чудо "
Реално погледнато и светлит, и тъмните испанци са си цигани. Като манталитет и като поведение аз не намирам сериозна разлика с нашенските "роми". Живеят по-добре, защото живеят в по-богата държава (резултат от колониалната политика преди векове), но реално испанците са си ... цигани.
Само човек, който не е бил в Испания може да изтърси такава глупост -испанците били цигани. Първо, те имат такава култура и традиции от векове, за които можем само да мечтаем. Второ, построили са си една много подредена страна - човек трябва само да се качи в градския транспорт за да види разликата в нециганска България и циганска Испания. Чисти и нови автобуси, трамваи и метро. Освен това идват на минутата по разписание. Човек трябва да го сравни с една друга бивша империя като Италия за да види разликата, която не е в полза на Италия. Трето, мили и радушни хора. Много се говори, колко гостоприемни били българите. Е, трябва да кажа, че като прекараш известно време в Испания, не ти се идва в бардака наречен България.
Нашата МИСирка лекарка ли е, сестра ли е, или са и окачили стетоскопа само за авторитет? Рускинята-украйнка е с азиатски черти. Русофилистиците са пплучили оргазъм само при появата и, облечена в червеното знаме.
Прави впечатление,че всички са с лезбийски физиономии или пък приличат на травестити! Това ли е новия идеал за красота,който ще ни налагат?
Защо ли испанката ми прилича на рускиня,а рускинята на испанка?МИс Ливан изглеждаше много добре,нашето момиче също имаше хубав вид,макар и с типичното предизвикателно излъчване ,така демонстрирано от българките с цел привличане на обожатели :)
За участничките трябва да има условие "Без Хирургическа Намеса"! Нашето момиче е направо страшно! Личи, че някой я е моделирал. Това не е красота а подигравка! Срам за този, който в България я е избрал за мис.!
Испанката е хубавка, но като прегледах снимките от сайта на конкурса, в сравнение с другите, според мен испанката не заслужаваше да става мис. Моите фаворитки са: Дания, Унгария, Ливан, Индия и Русия. Като не можах да избера между тях коя е най-красивата, всяка една е красива. А за нашата просто не ми се коментира - явно българите сме доста грозни като нация щом за пред света избираме все такива "убавици". На такъв фон направо ставаме смешни пред чужденците, като се изхвърляме, че българките били най-красиви... Цял свят ни видя колко сме красиви... Нямам думи
Би било чудесно галерията да бъде разгледана от нашите кандидат-миски. Моля, нека се загледат внимателно в детайлите. Нито една от другите претендентки, освен българката, нямат силикон в гърдите, лицето или устните. Нито една друга претендентка няма изкуствени пластмасови гадни дълги шарени нокти. Нито една друга претендентка няма грим тип шпакловка, а съвсем лек дискретен грим тим но-мейкъпмейкъп. Гледайте , момичета, и се учете. Никой по света освен в България не харесва изкуственото, силиконовото, шареното, пластмасовото, нацупеното, кичозното.
То тая работа с най-красивите българки е също като оная, че българите сме най-големите евачи...ама само ние си го знаем, а на другите им е неудобно до ни кажат, че сме за смях.
Оказа се, че в България има птицечовки! И нашата птицечовка яко ни изложи... Карачка, попаднала с връзки на светско събитие... Испанката, обаче, в никакъв случай не е красива. Не ведях сред тези дами на снимките ярка, запомняща се красавица. Странен е този конкурс "Мис свят".
Двама нашенци отиват на море в гръцко и вечерта в дискотеката забърсват две германки. Обаче толкова много пили, че едвам ги завели до хотела и там се пльоснали на креватите и заспали. На сутринта единия пита другия "Кво стана?". Вторият казва "Спокойно, защитих честта ни!". Първият "Ама ти и двете ли?". Вторият "Не бе, точно преди да заспя казах, че сме румънци...".
Може да е сладка като човек но мястото мястото и определено не е за там хубаво тяло има но в лицето и се вижда намесата на пластичната хирургия. Погледнете блондинката която е спечелила конкурса колко е естествена или ако има някакви корекции то поне така са направени че не се забелязват. Но в Булгаристан всичко е с главата надолу не се цени естествената красота а парите и личните интереси.
Има и няколко нормално изглеждащи, хубави, млади момичета, които изглеждат като тийнейджърки на фона на професионалистките.