Елтън Джон показа децата си
68-годишният Елтън Джон се похвали, че "невероятните" му деца пеят песните му.
Обратно в новинатаКоментари - Елтън Джон показа децата си | Лайф.dir.bg
Коментари
Не само децата на педеругите с извинени слушат музика и пеят. Да ви имам новините бе Дир.
Аз съм вече остаряла и доста видяла. Такива неща ставаха и стават по всякое време. В повечето случаи го правят циганките. За малко пари ще ти родят бебе. Не виждам защо тогава циганките ги преследват, че раждат бебета по поръчка, а тук се превъзнасят някакви сурогатни майки. Да обясни как са се уговорили, колко пари са й платили таткото и майката. Бог да пази децата им.
И Д И О Т И ! Да си се правят каквото искат там, ама да създават и увреждат нови извратеняци! Неееееее! Горките деца!
Някой Неща в този Живот Изобщо не мога да ги приема. Макар, че се мъча да съм толерантен и с някакво разбиране. Но такова "семейство" - НЕ, няма как да стане. Само като си помисля, как и на кого ще викат "Мамо..". айде "татко" ще се напрегна да го разбера. А пък ако Липсва "Мамо" то това е голямо "душевно осакатяване" на едно дете. И тук пеенето и милионите паунди нямат никакво значение.
Един въпрос... Децата в детските домове на кой казват "мамо" и "татко"? И тези деца дали живеят добре в детските домове, или биха живяли по-добре при хора, които ще ги обичат и ще се грижат за тях...?
Аз щях да израстна в дом, ако нямах шанс да имам родители, но ако имах избор дали да израстна в дом или при такива като Елтън Джон, щях да избера дом.
Децата в сиропиталища трябва да се дават на ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИ родители, без значение от коя държава, само и само да осиновят детето, и да му дадат любов. На никакви хомо- и т.н. с различна сексуална ориентация не трябва да им се дава да отглеждат и работят с деца. Историите за посегателства са много - от скаутски лагери и детски домове, до инцест на роднини, таен с години.
Интересува ме само, дали децата се обръщат с думата "майко"
Пей си песните пич! За това си велик. Ама защо повреждаш психиката на тези деца? Това не те прави човек, а извратеняк.
И за мен е странно двама мъже да живеят заедно и да са семейство. Това обаче нищо не означава. Друг би казал друго и ще има право за себе си. Но незнам защо и как, имам чувството че човека истински обича децата си и ще направи всичко по силите си за тях. А това е достойно за уважение.
времето променя всичко ! от млад хомосексуалист прави дърт педал ! когато това го разберат тези деца , какво ли ще се случи ?
Дано да не им е увредена психиката в такова нестандартно семейство създадено против Божията воля.
Тези деца може да са много по-щастливи от някои от децата в нормалните семейства.
Тези двамата ще си гледат децата по-добре от много други мъже, които не са хомо.
Засега са малки и нищо не разбират. Но как после ще им обясни кой мама, кой папа?! По принцип хората искат нормални и естествени връзки, кой за каквото е създаден, а не извратени перверзии. Но явно богатите могат да си позволят и такава "волност".
Така е и всички вие, дето защитавате гей паради и си слагате дъгата на профилите да защитавате правото на еднополови бракове, давате път на подобни извращения, а следващите, които ще получат права, вероятно ще са педофилите, които искат връзка с вашите деца.
Горките деца! Няма ли някоя харта за правата на децата, която да им дава право да израстнат в нормално семейство?
В Библията последователно се говори за това, че хомосексуалните отношения са грях (Левит 19:1-13; Левит 18:22; Римляни 1:26-27; I Коринтяни 6:9). Римляни 1:26-27 конкретно ни учи, че хомосексуалността е резултат от отричането на Бога и непокорство спрямо Него. Когато човек продължава да съгрешава и да живее в неверие, в Библията се казва, че Бог го предава на още по-нечестиви и покварени грехове, за да му покаже безсмислеността и безнадеждността на живота, отделен от Бога. В I Коринтяни 6:9 се прокламира, че хомосексуалистите няма да наследят Божието царство. Бог не създава човека с хомосексуални желания. В Библията се казва, че човекът става хомосексуален в резултат на греха (Римляни 1:24-27) и, в крайна сметка, в резултат на собствения си избор. Възможно е човек да се роди с по-голяма податливост към хомосексуалността, точно както се раждат хора, които са склонни към насилие и други грехове. Това не извинява човека, който избира да съгреши, като се отдаде на грешните си желания. Правилно ли е, ако човек се роди с по-голяма податливост към гнева/яростта, да се поддаде на тези желания? Разбира се, че не! Същото се отнася и за хомосексуалността. В Библията обаче НЕ се казва, че хомосексуалността е по-голям грях от другите грехове. Всички грехове са противни на Бога. Хомосексуализмът е само един от греховете, изброени в I Коринтяни 6:9-10, които са пречка за хората към Божието царство. Според Библията, Божията простителност е на разположение на хомосексуалистите точно толкова, колкото и на прелюбодейците, идолопоклонниците, убийците, крадците и т. н. Бог също така обещава победа над греха, включително и над хомосексуалността, на всички, които повярват в Исус Христос за спасението си (I Коринтяни 6:11; II Коринтяни 5:17).
бог да те благослови ! да уточним, за тези които не знаят, че библията е книгата в която бог е постановил духовните закони, по които хората трябва да живеят, ако искат да имат богоугоден у благословен живот на земята и да наследят вечен живот след като я напуснат. въпрос на духовна просвета и личен избор да спазваш духовните закони,по същия начин както се отнасяш към закона за гравитацията на нютон, и затова не скачаш своеволно от 5-тия етаж....мислиш за последиците от неспазването му. духовните закони са ръщо толкова валидни и деиствуващи, със съответните последици. ако се огледаме внимателно около нас, ще видим последиците.....,за които нямаме обяснение, защото сме забравили,или не знаем,че неспазването на духовните закони е грях, а греха ражда смърт. пс. моля,чети бог, библия и нютон с главна буква.текста е транслитериран
Дядо Елтън е чукнал 70.Не вярвам да живее още толкова.Децата ще си отидат при биологичната майка и си нема ни една.Дано да не е късно.Да са им промили мозъците .
Не вземем страна, само давам пример от заобикалящите ме познати, четейки коментарите: Момчета, отгледани само от майки, баби и лели след развод на родителите - 80% сменена ориентация. Подозирам, че останалите 20% са латентни. За да има здрава психика едно дете, и двамата родители трябва да са наоколо. Всеки има нужда от женски и мъжки модел, не само от единия! Освен това има и доста примери с деца, отгледани от съвсем нормални семейства, които също са с отклонения. Няма рецепта и никой не е застрахован.
На сила ни карат да приемем че,педерастията е нормално явление! НЕ НЕ НОРМАЛНО!И децата растящи в такава среда са обременени както тези на алкохолиците и наркоманите и би трябвало социалните служби да ги извеждат!
Трагедия! Един ден ще им се върне на болните психики, задето унищожават и детски такива.
А извънбрачната любовница на Елтън Джон е от третия пол и се казва Иво Некитов - модераторката на дир.бг.
щях да се учудя,ако не бях видяла негативни....както винаги коментари.балгарина си е балгарин.
Като го гледам това "семейство" си мисля, че светът отива на зле! Суперизвратено и неестествено е това стремление на педерастите да има педерастки семейства и чак деца да имат. Какъв е шансът тези деца да станат нормални хетеросексуални мъже? По-голямото дете е на 5 години след десетина години ще стане ясно дали и то ще стане гей. Не ми пречи, че сър Елтън Джон е педераст и си бъркат в дупките със съпруга си- не мие нормално да демонстрират така явно извращението си!
Деца, които си нямат майка да ги прегърне. Объркан (побъркан) свят.
Децата са симпатяги, ама Елтън Джон какво се явява. Майката или бащата.
Явява се хомосексуалист, да не кажа другата дума.Няма деца без майка, това е неоспорим факт, тези деца също имат майка.Дълбоко в тях връзката им с майката остава.Това е толкова жалко, толкова тъжно и толкова ужасно - да живееш с двама мъже и да усещаш, че това не е мама.... Ролята на жената, на женския пол не е за пренебрегване и който си мисли, че това е така и че може двама п....сти да отгледат психично здраво дете.