Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия?
Британският принц Хари (31) е влюбен в 19-годишната гръцка принцеса Мария-Олимпия, внучка на последния крал на Гърция Константин.
Обратно в новинатаКоментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | Лайф.dir.bg
Коментари
Начи и тебе има кой да те вземе:)Аз не съм принц ама съм много свестно момче:)?Довечера как си?
Владко, по-спокойно, това, че си беден, озлобен и нещастен не значи, че трябва да храчиш наляво и надясно. Така затъваш още повече. В следващия живот ще се преродиш в нещо по-зле от обикновен тъпак, ако така я караш. Аз Хари не го познавам лично, ама му личи, че е пич.
Еднаков са грозни-и тя, и той!! Пасват си, но отрочетата-ще са кошмарни, а дано поне се са момичета!!1
Вземаш като млада да е слаба, че като остарее да е нормална. Вземи си я млада и нормална и като стара ще си имаш кит!
Кажи, кои висши аристократи в Цяла Европа са по народност от народа? И сега и преди 1000 години също така?!
Па и кисело па и зелено, ма казъл е народа като не става не става сега! Не можеш го промени това! Макар, че в наше време сичко мое да се промени ма да видим де! :)
Дали въпросният Ивайло е бил свинар не е сигурно, но откога е станал пък и убиец на Асен-я? Абе Мирчо, ти да не го бъркаш с Иванко, бре? Иванко - убиецът на Асеня! ;-)
Не си прав според мен. Вземи един глобус и поразгледай - Африка, Азия, Латинска америка (90% от населението) е в пъти по-зле. БГ не супер, ама не е съвсем зле!
да, понеже като кажеш Литва, Словакия или Словения всички знаят къде са и какви езици говорят...хайде моля ви се с тези глупости.
си прав, друже, но майка му на Хенри е такава - има ирландска, шотландска и английска кръв, а точно тях управляват.
като я гледам тая се върти в задния двор като луда ако бате хари си пада по кафявата точка - ше стане работата
ама дълъг крак, започва от сливиците. Олизвайте се, облизвайте се и плюйте. На мен този принц много ми харесва. Живее си живота, не мисли за нищо, от Бог помазан.
Оффф добре че вие всичките сте убавци.Ако си мъж и ти паднне тази мацка ще има да се облизваш.А ако си жена ако те потърси принца ще си счупиш краката да отидеш при него.Иначе мнооо знаете да пишете.
Хехе, браво, хвана ме в крачка :-) Вярно, че го обърках с Иванко :-) Благодаря, за забележката.
На момичено му търсят добра партия докато е младичко. И пускаме малко лъжливо инфо - сега се запознали, да бе ! Понеже не са се виждали от деца по всякакви семейни събития, понеже не живеят и двамата в Лондон и понеже баща му и брат му на него не са кръстници на братята й. Малко реклама, разбирам, ама не всички зобаме слама в плевнята...
Гърция не е монархия и им е забранено да влизат в нея като са толкова Убави ? Крал без кралство е като ездач без кон. И ние си имаме един самозванец.
Принц Хари да не се ослушва ами да си вземе някоя Притха или Рейшна или квото и да е паки или бангладеш, че да се зарадва половин англия
По принцип гъркините са грозни, ама тая направо чупи грозомера. Добре, че е принцеса и е младичка да има баланс.
Промени си гражданството , бе келеш : ))))) Стани марЦианец например . Никой не те спира в България , границите са отворени и то широко. Аре , друм !
Aко си вземе Притха или Решна, може да направи политическа кариера. Мюслитата ще го изберат. Може да стане министър-председател, защото иначе с какво ще се издържа? Няма цял живот да е войник.
Леле, колко си прост! Това, че някой не знае къде е България , според теб е израз на високата му образованост и култура ли?
че то друго трябва ли й?! нали вече има ухажьор, който го отглеждат тъпите му поданици, цял живот ще лапа на аванта
след нас и еленики демократия се сдоби с принцеса ! тяхната поне е по млада и хубава !
ако беше ски шанца,като й се спуснеш от носа ще се спреш чак на палците.Плоска е като дъска.Както се казва-Жена без цици е като ракия без мезе.
Добре, че принц Хари прилича на майка си :). Хубаво е девойчето екстра ще му дойде балканска кръв.