Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия?
Британският принц Хари (31) е влюбен в 19-годишната гръцка принцеса Мария-Олимпия, внучка на последния крал на Гърция Константин.
Обратно в новинатаКоментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | Лайф.dir.bg
Коментари
Не прилича нито на гъркиня, нито на принцеса. Навсякъде е с отворена уста, поради дефект в зъбите и захапката. Плоска. Не излъчва интелигентност. Прилича на пловдивска циганка.
Гъркиня ... дори и сега да изглежда добре, като стане на 25-28 ще е с огроооомен за.ник и увиснали ц.ц., нищо че ги няма! Да не говорим какви цербери са. Но му пожелаваам на принца да се ожени за тази, защото той е един нищоправещ безполезен търтей и нищо добро не заслужава :))
нищо сериозно няма да излезе от този флирт; на малката кифла й е прекалено рано за сериозна връзка, при това с английски принц, защото все пак ще трябва да спазва някакви правила и да прави компромиси; дори да се стигне до връзка, след най-много година ще изпуши девойчето и ще избяга, колкото и да има толеранс към живота на Хари във връзка с протокола; да не говорим изобщо за брак, раждане на принцове и принцеси и прочее; това кифле преди 35 години няма да осъзнае ценните неща в живота
А нас ни призовават да помагаме на ордите бежанци, които ни заливат! В същото време богатите парадират с парите си. Определено малко скромност и милосърдие биха я разкрасили повече, отколкото всички парцалки, с които е облечена.
Za men a baia grozna, ploska i kasokraka ama na li e printzesa ... krasavitza nezemna...
Най-после да видя нещо красиво из южната ни съседка /поне на тази почва ги бием, та дрънкаме!/
ма верно ли? това момче завърши военно училище и е пилот в армията...ти какво толкова по-съществено правиш?
Абе Хари ,батка вземи си една кончита да видят хората какъв си европеец , широко скроен , достоен и без комплекси ,щото с тези принцеси само ядове ще имаш
Това момче е стойкаджия. Може да завърши каквото си поиска - нали баба му живее в Бъкингамския дворец! Колкото до това че е пилот - не се и съмнявам, но кара самолет само когато го снимат, иначе е просто пътник.
На 25 тази ще е с два декара г.з и ще е пуснала мустак, вервайте ми, всички гъркини се запускат като хванат мъж. Лошото е че и българките полека-лека следват техните стъпки.
Тоз Хари като го гледам на снимките ми мяза на льохманин...Иначе момичето е симпатично.
Влюбен той!Интересът клати феса на този бозавия,а и на всички кралски особи,а и какво да хареса в нея?Хърбавото телце,кривите крачета,а и той един 'убавец-мале,мале!КОн бре,кон!
пеинцесата май си пада по груповите занимания като и гледам снимките. мислех че тоя рижавия кон ако я напъне ще и потроши мършавите кокали - ама май не .
Лошото е, че българите не следват примера на гръцките мъже да не се запускат след 25, без значение дали са женени или не.
Странно доста негативни коментари за Принц Хари, а пък на мен ми се струва готин и земен човек нищо, че е от кралското семейство - поне изглежда и се държи много по-нормално от другите в това семейство! Това е мое мнение разбира се, но пак казвам това е единствения член на това семейство, който ми е симпатичен - Уилям и Катрин са ми много по постни и скучни нищо, че всички ги хвалят, а за Чарлз, Камила или Кралицата да не говорим - все едно са в средновековието - такава визия имат. А мацката не е лоша, не мога да преценя дали ми прилича на принцеса или на някоя кльощава фукла със самочувствие без покритие, но пък може да е свястна - кой знае?!