Коментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | life.dir.bg
назад

Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия?

Британският принц Хари (31) е влюбен в 19-годишната гръцка принцеса Мария-Олимпия, внучка на последния крал на Гърция Константин.

Обратно в новината

Коментари - Принц Хари влюбен в гръцката принцеса Мария-Олимпия? | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Може. Защо не и принцесите са хора.

Таман и аз тва щях да кажа, че тая съм я виждал в Шекер махала в Пловдив.

Не прилича нито на гъркиня, нито на принцеса. Навсякъде е с отворена уста, поради дефект в зъбите и захапката. Плоска. Не излъчва интелигентност. Прилича на пловдивска циганка.

Гъркиня ... дори и сега да изглежда добре, като стане на 25-28 ще е с огроооомен за.ник и увиснали ц.ц., нищо че ги няма! Да не говорим какви цербери са. Но му пожелаваам на принца да се ожени за тази, защото той е един нищоправещ безполезен търтей и нищо добро не заслужава :))

нищо сериозно няма да излезе от този флирт; на малката кифла й е прекалено рано за сериозна връзка, при това с английски принц, защото все пак ще трябва да спазва някакви правила и да прави компромиси; дори да се стигне до връзка, след най-много година ще изпуши девойчето и ще избяга, колкото и да има толеранс към живота на Хари във връзка с протокола; да не говорим изобщо за брак, раждане на принцове и принцеси и прочее; това кифле преди 35 години няма да осъзнае ценните неща в живота

много ли е модерно да си изрусена циганка

А нас ни призовават да помагаме на ордите бежанци, които ни заливат! В същото време богатите парадират с парите си. Определено малко скромност и милосърдие биха я разкрасили повече, отколкото всички парцалки, с които е облечена.

Za men a baia grozna, ploska i kasokraka ama na li e printzesa ... krasavitza nezemna...

Най-после да видя нещо красиво из южната ни съседка /поне на тази почва ги бием, та дрънкаме!/

Уа-У-У-Ъ,сташно парче е ... този Хари!

гъркиня на 35 изглежда като българка на 25.

така е.и нашите ги бива ама в солун видях друг ранг красота и женственост.

ма верно ли? това момче завърши военно училище и е пилот в армията...ти какво толкова по-съществено правиш?

Абе Хари ,батка вземи си една кончита да видят хората какъв си европеец , широко скроен , достоен и без комплекси ,щото с тези принцеси само ядове ще имаш

Това момче е стойкаджия. Може да завърши каквото си поиска - нали баба му живее в Бъкингамския дворец! Колкото до това че е пилот - не се и съмнявам, но кара самолет само когато го снимат, иначе е просто пътник.

На 25 тази ще е с два декара г.з и ще е пуснала мустак, вервайте ми, всички гъркини се запускат като хванат мъж. Лошото е че и българките полека-лека следват техните стъпки.

На бас, че ще се оженят!

Че те гъркините и преди това си имат мустаци...

Това момче се също така се разхожда голо и пияно пред обективите на папараците...

И тоя не е у ред!

Камила под камила , Камила под камила , камила

Майката по-важи

Тоз Хари като го гледам на снимките ми мяза на льохманин...Иначе момичето е симпатично.

Влюбен той!Интересът клати феса на този бозавия,а и на всички кралски особи,а и какво да хареса в нея?Хърбавото телце,кривите крачета,а и той един 'убавец-мале,мале!КОн бре,кон!

Много си проС, ми чети бе, момичето е на ДЕВЕТНАДЕСЕТ, словом, 19 цифром.

пеинцесата май си пада по груповите занимания като и гледам снимките. мислех че тоя рижавия кон ако я напъне ще и потроши мършавите кокали - ама май не .

Не е лошо маце, но не е за женене. Може само да я пробваш и да я зарежеш.

Явно си фен на рубенсовите форми и "маслинов" цвят кожа....

Лошото е, че българите не следват примера на гръцките мъже да не се запускат след 25, без значение дали са женени или не.

той ще се ожени, тя ще се омъжи, но едва ли един за друг...

Странно доста негативни коментари за Принц Хари, а пък на мен ми се струва готин и земен човек нищо, че е от кралското семейство - поне изглежда и се държи много по-нормално от другите в това семейство! Това е мое мнение разбира се, но пак казвам това е единствения член на това семейство, който ми е симпатичен - Уилям и Катрин са ми много по постни и скучни нищо, че всички ги хвалят, а за Чарлз, Камила или Кралицата да не говорим - все едно са в средновековието - такава визия имат. А мацката не е лоша, не мога да преценя дали ми прилича на принцеса или на някоя кльощава фукла със самочувствие без покритие, но пък може да е свястна - кой знае?!