Коментари - Издадоха какво ще се случи в ”Игра на тронове” | life.dir.bg
назад

Издадоха какво ще се случи в ”Игра на тронове”

Телевизия HBO разкри официалния синопсис и заглавието на първия епизод от шести сезон на сериала "Игра на тронове", който ще бъде излъчен на 24 април.

Обратно в новината

Коментари - Издадоха какво ще се случи в ”Игра на тронове” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Премествам го.

Даже май не си струва усилията :)

Ееейййй жалко сексимвола на моето поколение го убиха

Съживява го Мелисандра, това още от трейлъра го заподозряха. Джон се връща и заедно с Денерис ще прават, както се казва на руски метель.

Те и за Кралицата майка издават, че си вижда дъщерята , но дъщерята май, май не може да я види, защото е дала фира. Изобщо трейлъра разкри доста неща.

200 държави ? Марс, Сатур... :D

258 са на Третата планета :)

Какво е синопсис? Вие български език не владеете ли?!

Прав си. Я да го върна. Винаги ако реша мога пак да го преместя...ако се наложи!

За пръв път чувам за този сериал. Не защото гледам турските такива, защото просто не гледам сериали.

Какво те кара да четеш за тях тогава?

Ами човекът не гледа сериали и явно не чете книги. Има свободно време да коментира новини, които не го интересуват.

Ха Ха Ха А за долноя коментар - еми Джон Сноу си е секс символ ;)

Отворих статията само да напиша коментар, че няма да чета спойлерите.

Да повервахме ти. Не гледаш сериала а четеш статиите за него и пишеш коментари. Ако пък наистина не знаеш за какво става въпрос или си много изостнал или в Карлуково си известен като Наполеон.

Какво са точно са издали? Издали са ви кратуните, журналистченца! Три изречения виждам написани. И трите неща са се случили вече в последния епизод на последния излъчен сезон...

ами джурналистката я е нямало на този урок в 3 клас,искала е да напише"синтаксис" ,а синопис означава да пишеш със синьо мастило

Мхм, създателите на един от най-успешните сериали издават какво ще се случи в един от най-очакваните сезони и изобщо clifghanger-и в историята на телевизията.Мхм.

За съжаление от сезон на сезон сериала е по слаб.То и при книгата го има това.Много силно начало и страхотно разводняване в последствие.

кой идиот ги гледа тия филми.